Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Ahsoka (2023)

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
259 replies to this topic

#253
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
hahahaha, exceptional! a scos toata logica la suprafata.

#254
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,451
  • Înscris: 02.09.2016
Pana nu apare oficial/distribuit primul trailler oficial pt. urmatoarea serie din universul Star Wars, Skeleton Crew! doar cateva din detaliile aparute recent:

,,Au fost dezvăluite noi informatii despre viitorul serial TV Star Wars al lui Lucasfilm, Skeleton Crew.
Filmările au început în septembrie 2022 și s-au încheiat în ianuarie 2023, iar în timpul Star Wars Celebration 2023, a fost anunțat că Skeleton Crew va fi difuzat la sfârșitul acestui an. Desigur, această estimare este acum putin probabila, fără trailere sau marketing până în octombrie 2023, ne-am îndoit de probabilitatea unei date de lansare în acest an.
Trailerul APARUT în timpul Star Wars Celebration 2023 nu a fost pus oficial  la dispoziție publicului!! dar este așteptăm ca trailerul propriu-zis să apară pe platformele oficiale până la sfârșitul anului 2023, dacă data de lansare din ianuarie 2024 se dovedește a fi exactă.
Disney și Lucasfilm au înregistrat recent viitorul serial TV Star Wars Skeleton Crew la U.S. Copyright Office și avem acum o dată proiectată a premierei pentru seria Disney+  în prezent este listat pentru un debut în ianuarie 2024''

#255
adip1962

adip1962

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,487
  • Înscris: 01.07.2020
Nu ne mai amagi...
Daca va fi iarasi o basina de serial gen Ahsoka, mai bine lipsa.

#256
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
va fi doar un fas mic, pentru o basina ai nevoie de mai mult material.

#257
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,451
  • Înscris: 02.09.2016

View Postadip1962, on 29 octombrie 2023 - 14:44, said:

Nu ne mai amagi...
Daca va fi iarasi o basina de serial gen Ahsoka, mai bine lipsa.

Nu promit nimic!
Daca era raspunderea mea, banii mei, visurile mele si toate alea ma opream dupa sezonul doi din The Mandalorian, S2.E5, Chapter 13: The Jedi.Punct.
Mereu si mereu am lasat de la mine, m-am amagit, am visat la tot universul acesta fabulos: Star Wars.
Lucrurile (povestea/franciza) au ajus pa mana unor stimabili care traiesc in streaming/ul, interesele, banii lor, fac/fuck ce vor.Asta este.

#258
Kloojson

Kloojson

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 30.12.2022
Imperiul ăla de rahat, pe care îl urăști, așa, ca idee, îți permite să faci, fără profesor și fără statut în breaslă, aproape cum te taie capul.
Le dai lecții, îi potolești, le-arăți cum se face, le dai teme pentru acasă, pentru că, nu-i așa, doar tu te pricepi.
Asho e șmecheră, cum altfel, și știe să descopere cum stau lucrurile galaxiei în lupta pentru supraviețuire.
Hai că salvăm și stima de sine a breslei și o luăm de la capăt cu galaxia.
Engage! A, nu, asta e din... alt univers.

#259
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,535
  • Înscris: 30.10.2003
Ce e enervant la serialul asta este ingamfarea si increderea pe care le au cele 3 actrite principale.
Tocmai am terminat Andor. Acolo se vedea frica pe fata personajelor. Cand au atacat buncarul ala, blonda care era sefa de trib, chiar a ezitat la inceputul atacului, ceva foarte comun si in realitate.

Aici se merge peste tot cu zambetul pe buze, indiferent ca sunt la un pas de moarte, ca sunt inconjurate de roboti sinucigasi, ca laserele zboara in jur.

Cel mai bine joaca aia mica blonda si rea.

#260
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,930
  • Înscris: 12.03.2010
Tu stii background-ul personajelor alora, de vrei sa vezi frica pe fata lor? Singura care a jucat prost a fost Ahsoka a batrîna (ca aia tinara a fost great success, figura, alura si acting, dadea cu sabia ca cu racheta la tenis, cu implicare).

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate