Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Gravida dupa o aventura in concediu - update si multumesc mult

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
Kathryyna

Kathryyna

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 07.03.2023

*
POPULAR

Topic-ul a fost incuiat si mi se pare in regula, avand in vedere ca discutiile au degenerat, dar daca acesta va fi aprobat, vreau sa multumesc celor care si-au luat din timp pentru a-mi da un feedback.
Nu as face alt post, dar din cate vad fiind noua, nu pot primi mesaje si nu vreau sa dispar doar asa.
Stiti despre ce intrebare a fost vorba si vreau sa dau un final update, ca o concluzie.

Nimic nu s-a schimbat. Copilul il pastrez, am anuntat deja si familia. Reactia unora a fost foarte pozitiva, a altora mai putin, dar pana la urma imi platesc singura facturile si nu trebuie sa ma iau dupa nimeni. Cu tatal copilului am avut o ultima discutie in urma cu 3 zile si i-am spus ca il las pe el sa ma contacteze cand vrea, nu vreau sa ma bag in viata lui. Cred insa ca va fi OK cu el. Mi-a scris un mesaj ca isi schimba numarul de telefon si mi l-a dat pe cel nou ca sa il am. E mai bulversat ca mine, nu pricep de ce, nu i-am cerut nimic si nu am pus presiune pe el cu nimic.

Deci, cam asta ar fi, viata isi urmeaza cursul.  Umblu zilnic la job, imi vad de task-urile mele si sunt impacata cu decizia luata.

Multumesc frumos tututor, si celor care au empatizat si rezonat cu mine, si celor care nu dar cu toate astea au fost respectuosi.

Duminica frumoasa!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate