Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Comanda de pe HOME SHOP MIX S.R.L. ( Fivo.ro) - plata efectuata Miercuri iar Vineri nici la Curier nu e pus Produsul

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,404
  • Înscris: 08.02.2011
Nu e problema clientului cum iti organizezi firma. De ce sa se stearga topicul ?

#92
vestale

vestale

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,276
  • Înscris: 24.11.2002
@July02 tu ai mai comanda de la ei/el?
Recomanzi firma?

Edited by vestale, 06 October 2023 - 14:01.


#93
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 19.11.2010

View Postmodoran, on 06 octombrie 2023 - 11:10, said:

Nu e problema clientului cum iti organizezi firma. De ce sa se stearga topicul ?
a spus ca imi putea da banii inapoi , dar eu am preferat sa astept, insfarsit asa ma rugat si fiind firma mica am zis sa il iertam ca sa nu il avem pe constiinta
poate o fi la inceput de drum si poate nu a facut cu intentie si poate nu are mijloacele tehnice necesare sa poata aduce mai repede
m-am gandit ca totusi a fost cinstit si a trimis produsul fie el si mai tarziu de aceea am gandit ca poate e la inceput si poate o sa remedieze problemele pe viitor
asa ma rugat si de aceea am zis sa ai dam o sansa ca in esenta nu a escrocat ci doar a intarziat mult timp cu comanda poate fiind la inceput nu a stiut sa gestioneze
cand vad ca un om incearca sa se indrepte vreau sa cred ca ai dau o sansa de aceea am spus aceasta

Edited by July02, 06 October 2023 - 17:04.


#94
FaneJupinu

FaneJupinu

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.10.2023
eu am comandat de pe fivo.ro pe data de 23.10.2023 acel aparat de spalat cu presiune cu acumulatori si surpriza LIPSEAU cei 2 acumulatori care apareau in imagini cand am vizualizat produsul pe site.Am incercat sa sun la acel numar de telefon care i-l pun la dispozitie si surpriza intra direct "momentan abonatul nu poate fi contactat".Am trimis mai multe maill-uri dar nimic.Cred ca este TEAPA.
NU RECOMAND ACEST SITE

#95
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 19.11.2010
dureaza mai mult probabil dar livreaza mie mi-a livrat
daca nu doresti sa astepti poti cere banii inapoi
din ce am vazut a returnat banii la oamenii care nu au avut rabdare cu livrarea mai lenta

probabil ti-a returnat banii dar nu ai mai revenit


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate