Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

Vacanțã la Paris, lamuriri

- - - - -
  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#181
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,456
  • Înscris: 24.02.2017
Mare grija in 2024, Parisul fiind gazda Olimpiadei de vara.  O sa fie complicat cu cazarile si (probabil) mult mai aglomerat in rest.

#182
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004
Si al naibii de scump.
M-am uitat de curiozitate la un Ibis la care amfost cu cativa ani in urma - atunci era cam 70-80 euro pe noapte, ba chiar si 60 in weekend. Acum e 200 de euro si toate locurile ptr vara viitoare sunt ocupate.

#183
emagiul

emagiul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 30.06.2008
Cazarea e mizilic, am fost tras la sorti si puteam cumpara bilete dar un bilet bun la deschidere era 3000 de euro, finala la 100 m liber natatie barbati 900 euro, gimnastica la fel. La canotaj erau bilete daca luai la startul cursei 80 de euro. Volei pe plaja feminin 200 euro/sesiune adica doua intalniri. Evenimentele principale sunt dedicate ca pret americanilor. Hotie pe fata.

#184
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,456
  • Înscris: 24.02.2017
Nu e hotie, e comert ....  :)    Eu v-am avertizat dar probabil deja e prea tarziu.  Cine vrea sa mearga doar ca sa viziteze obiective .... e bine sa amane dupa terminarea jocurilor cand (probabil) vor reveni la preturile initiale si cazarile.  Presupun ca jocurile vor fi si televizate, deci o modalitate de a economisi ceva cash pentru alte ocazii.

#185
emagiul

emagiul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 30.06.2008
Attached File  IMG_3070.jpeg   563.35K   20 downloads

Nu comentez poza, seara dupa ora 9 latura dinspre primarie se umple de corturi, jumãtate au copii sub 3 ani.Am dat si eu 6 cutii cu lapte.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate