Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Un documentar amuzant despre un baiat care traieste o experienta unica

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Drag-Os

Drag-Os

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 02.07.2019
Salutare, ne numim AIDOL si am lucrat mult la producerea acestui clip, asa ca orice apreciere, subscribe, share, sfat este foarte bine primit.  Multumim!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RRPLOqCO4RQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006
Or sa va dea aia de la Nat Geo in judecata ca le-ati folosit dreptunghiul galben fara acordul lor :bicycle:

#3
LukRo

LukRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,853
  • Înscris: 23.10.2015
Apreciez ca s-a depus efort, o sa incerc sa fiu obiectiv:

1. Clasificarea 'parodie' va scuteste de multe probleme legate de IP, insa as fi atent la ceea ce folosesc (ex: logo National Geographic)

2. Toata lumea este saturata pana in gat de expresia 'like/subscribe/share'... o aude de zeci de ori zilnic... eu automat dau dislike cand aud indiferent de calitate. Toti 'influensarii' o folosesc de cand un idiot a debitat ca orice mizerie are x% in plus daca la amintesti boilor alora care se uita cum functioneaza iutubul

3. Scenariu inexistent, glume slabe, prezentator anost, actor ... incepator

4. Singurul lucru de calitate este filmarea / montajul

Edited by Ravy, 03 October 2022 - 07:04.


#4
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,952
  • Înscris: 15.04.2019
Clipul nu e rau pe partea video-audio, dar imi scapa ceva: care-i scopul lui? Promovare pentru echipa de evenimente? Scenariul bizar spre lipsa.

#5
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,931
  • Înscris: 12.03.2010
Dude, fereste-te sa-ti dai singur calificative, chiar daca o faci numai ca sa-ti promovezi clipul. Mie nu mi s-a parut deloc amuzant.

Ca idee, mi-a adus aminte de o nuvela de Somerset Maugham, despre unul care si-a pierdut o buna bucata a vietii belind p*la, si care cind la un moment dat cind are nevoie neaparata sa se angajeze, se duce la un cunoscut cu firma sa-i dea un loc de munca. Ala il intreaba ce stie sa faca ("sa inot") asa ca ala ii spune ca daca trece inot nu-s ce canal (despre care stia ca nu poate fi trecut inot) atunci o sa-l angajeze. Bineinteles, ala nu reuseste, si se ineaca. Cunoscutul: "Oh, well..."

Daca asta ati vrut sa spuneti in clipul vostru, atunci e misto. Inutile si neinspirate (si neamuzante) inserturile cu Basescu, Vadim, si care mai sint pe-acolo, astia numai bums n-au fost).

A, si vezi ca pamfletul si parodia nu te scuteste de legea copyright-ului.

#6
geos

geos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,495
  • Înscris: 04.12.2003
6:44 min. pierdute . Posted Image

Edited by geos, 03 October 2022 - 05:47.


#7
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Mie nu mi se pare rau. Se poate si fara umor vulgar. Un pic este cliseic. Doua personaje de-ale voastre seamana cu niste actori. Tipul roscat cu Robb Wells (pentru fanii Trailer Park Boys), iar tipa bruneta dintr-un alt filmulet cu Anya Taylor Joy (Queen's gambit).

Si eu va recomand sa nu folositi marcile/simbolurile ca atare. Dreptunghiul galben poate fi intors la 90 si colorat cu rosu sau portocaliu, spre exemplu. "Internautii" mai breji vor intelege oricum referinta. Bafta si inspiratie!

#8
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,277
  • Înscris: 06.07.2007
Care ar fi partea amuzanta?

#9
Drag-Os

Drag-Os

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 02.07.2019
Multumim mult pentru feedback! Apreciem fiecare parere, sfat. Scopul nostru este sa facem clipuri de calitate si lucram incontinuu la imbunatatirea lor.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate