Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Dying light 2-Baba Yaga challenge

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
EL-Presidente

EL-Presidente

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 03.09.2022
Daca a jucat cineva sau inca joaca Dying Light 2:Stay Human,imi puteti spune si mie daca puteti obtine medalia de aur la quest challenge-ul: Baba Yaga?Am nevoie de night runner tool-ul Broomstick.Cred ca am incercat de 100 ori si nu am cum sa scot 1 min si 10 secunde ca sa obtin medalia de aur,si din ce am inteles trebuie sa termini chalenge-ul doar pe medalia de aur,nici macar de argint,ca sa poti obtine Broomstick.Este cel mai fain item din joc daca il poti obtine,tot jocul devine o placere,dar Dev a pus challenge serios pt a-l obtine :(
Am incercat toate exploiturile de pe youtube,gen sa ocolesc cladirea VNC tower si sa ajung la stash-ul lui Aiden sa incerc sa pun  acolo Broomstick,dar nu mai merge,sau in timpul misiunii Baba Yaga sa dau quit si imediat continue de mai multe ori...nu mai merge nici acest exploit sa poti obtine broomstick...
Eu de abia am terminat pe medalia de bronz cu 2 min si 30 sec,nu am skilul necesar ca altii pt 1 min si 10 sec.Si am vazut pe youtube la cei care au skill ,ca termina la fix se incadreaza in timp,o mica greseala de coordonare daca ai facut,gata nu te mai incadrezi in timp.Este inuman challenge-ul Posted Image
ma poate ajuta si pe mine cineva cu acest quest prin TeamViewer,sau cu o salvare dupa ce a terminat acest quest?As fi recunoscator.Eu nu pot mai mult de medalia de bronz,nici macar cea de argintPosted Image
Am jucat foarte mult acest joc,si am terminat o gramada de questuri,dar pe asta Baba Yaga este absolut imposibil sa-l termin.

#2
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,463
  • Înscris: 25.10.2007
E buna si medalia de bronz, nu-i stres

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,416
  • Înscris: 19.04.2009
Eu nu am reusit sa trec de primele misiuni :lol:

Pe ce platforma joci? Pe mine ma sperie rau zombalaii umani :lol:

#4
EL-Presidente

EL-Presidente

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 03.09.2022

View PostArgv, on 27 septembrie 2022 - 10:40, said:

E buna si medalia de bronz, nu-i stres
pai nu am ce sa fac cu medalia de bronz,ca nu-mi da Broomstikul sa pot zbura.Corect ar fi fost sa dea itemul si pe bronz. :(

View PostLex404, on 27 septembrie 2022 - 11:41, said:

Eu nu am reusit sa trec de primele misiuni Posted Image

Pe ce platforma joci? Pe mine ma sperie rau zombalaii umani Posted Image
Pe PC il joc.
E foarte greu jocul,are multe questuri de challenge.Jos palaria ca te tine in priza,adica nu are misiuni repetitive sa te plictisesti,te tine in priza la fiecare quest,dar asta baba yaga e pur si simplu INUMAN.SI la cataratul pe cladirea VNC am stat cred ca 2 ore pana sa ma catar pe cladire.E groaznic de greu.Are 1km inaltime cladirea Posted Image

Attached Files



#5
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
Un mic offtopic legat de stilul asta de joc. stiti un survival multiplayer ca asta dar fara sistemul de apa+mancare sau sa nu fie asa restrictiv ca in DayZ ? am cumparat dayz aseara si tot muream de foame si sete nu gaseam nimic :lol:.

#6
EL-Presidente

EL-Presidente

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 03.09.2022
trebuie sa trec de 19 checkpoint-uri intr-un minut doar.Eu nu stiu cum au unii skilul de se incadreaza in timp pt a obtine medalia de aur.Pe mine ma enerveaza astea care depinzi de timp.

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate