Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra

Site-uri matrimoniale serioase

Plasa de umbrire peste gard de pl...
 O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 

sistem afore aton,eroare citire consum pe aplicatie

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Milovan

Milovan

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.09.2022
Salut!Am instalat in Timis un sistem de 11 panouri de 590w,invertor afore aton,functioneaza ok,DAR aplicatia spune ca consum minim,la orice ora minim 8 kw cea ce e fals,am toate electrocasnicele economice si 8 kw e ca un fel de constanta de la care practic pleaca consumul meu,deci daca consumi 800 w el zice 8800w.Smartmeterul are citire corecta,dar ar fi ok daca si aplicatia ar fi ok.Acum o fi doar de la aplicatie sau transmite eronat sistemul catre serverul aplicatiei?Chinezi de la afore au mai avut erori la aplicatie,.

alte informatii:da am cautat un topic asemanator,nu nu am timp sa caut pe tot saitul,toata instalatia a fost vreo 7000 euro,produce intro zi cu soare 32kw,cand ploua vreo 7-10 kw,am optat pentru cantitativ nu bani ca vreau sa consum surplusul iarna,nu nu am baterii.
   Mersi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate