Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Cadere semnal Samsung A32

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,916
  • Înscris: 10.06.2008
Salut,

In ultimii ani am avut telefoane "de top")...S1, S4, Mate8, Note 9, pe care le-am tinut. De curand am vandut Note 9 (avea deja 3.5 ani) si am zis sa folosesc o perioada un A32 pe care l-am primit de ceva timp (nou, varianta 4G). Inca nu stiu cu ce sa inlocuiesc note-ul. S22 ultra imi pare un pic cam scump...

Il folosesc de vreo saptamana si a fost...cat de cat ok. Astazi n schimb, observ ca imi cade semnalul de pe ambele sim-uri. Nu este lipsa de semnal. Pur si simplu apare acel cerc taiat si in 10-20 secunde se reconecteaza. Are update-uri la zi, nu este root-at, scapat sau altceva. Ciudat este ca am un prieten care are acelasi tip de telefond e un an de zile si imi spune ca a observat si el astazi aceeasi problema.

Nu am gasit la o cautare rapida nimic pe net...mai are cineva problema asta?

Multumesc.

#2
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 09.08.2006

View Postjoystick, on 30 iulie 2022 - 16:39, said:

Salut,

In ultimii ani am avut telefoane "de top")...S1, S4, Mate8, Note 9, pe care le-am tinut. De curand am vandut Note 9 (avea deja 3.5 ani) si am zis sa folosesc o perioada un A32 pe care l-am primit de ceva timp (nou, varianta 4G). Inca nu stiu cu ce sa inlocuiesc note-ul. S22 ultra imi pare un pic cam scump...

Il folosesc de vreo saptamana si a fost...cat de cat ok. Astazi n schimb, observ ca imi cade semnalul de pe ambele sim-uri. Nu este lipsa de semnal. Pur si simplu apare acel cerc taiat si in 10-20 secunde se reconecteaza. Are update-uri la zi, nu este root-at, scapat sau altceva. Ciudat este ca am un prieten care are acelasi tip de telefond e un an de zile si imi spune ca a observat si el astazi aceeasi problema.

Nu am gasit la o cautare rapida nimic pe net...mai are cineva problema asta?

Multumesc.
Schimba simu

#3
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,916
  • Înscris: 10.06.2008
La fel pățește un prieten care are același tel, 2 simuri, unul de digi unul dintr-o alta tara dar întra în roaming pe Vodafone ( eu am digi și Vodafone).

Am încercat sa le opresc alternativ....parca acum pe digi nu mai pica....parca...

#4
baubig

baubig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 15.10.2010
si la moto g60 am aceasi problema pica semnalul pe vodafone din senin ,pana nui dau restart nu isi revine

#5
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,916
  • Înscris: 10.06.2008
Dacă am doar sim-ul de digi merge fără probleme.

Dacă îl activez și pe cel de Vodafone sau dacă îl las doar pe el, reîncepe distracția.

O sa încerc sa le schimb sloturile iar când ma întorc la munca sa cer schimbarea sim-ului...e atât de ciudat.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate