Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Motorul se supraincalzeste?

avarie usoara

Rotoare, statoare și alte ge...
 Achizitie logan nou (ce cutie, ce...

La multi ani @micutu82!

Olivia Newton-John va ramane prin...

Refuz comanda rapida ?!
 Certion - proiecte la mare ș...

Pe Windows 10 am dat o scanare a ...

Nedumerire Bticino Living Now Sma...

personal cloud? Cum si ce?
 Efect advers brahiterapie

Recomandare laptop gaming

One plus 9 Pro sau Realme GT2 Pro

Cum scap de buruieni ?

MONITOR 27' Viewsonic 27", WQHD sau LED IPS LG 27"

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

abac

abac

Senior Member

• Grup: Senior Members
Cred ca mai multa confuzie e la tine. Cred ca tu nu intelegi, cred ca tu esti spre snobeala si pe impresii de miez detinator al adevarului absolut.

Asta ca vad ca nu poti duce o discutie fara atac la persoana bazat strict pe informatie, linkuri si argumentatie.

Din momentul asta ai ignore ca nu am chef de interactiune cu persoane ca tine care nu pot concepe ca nu detin adevarul absolut.

dani.user

dani.user

Guru Member

Superb. Vi cu niste aberatii tehnice, ti le combat cu argumente tehnice, apoi in loc sa discuti tehnic te dai lovit... Pierderea ta.

abac

abac

Senior Member

View Postdani.user, on 03 iulie 2022 - 13:11, said:

Superb. Vi cu niste aberatii tehnice, ti le combat cu argumente tehnice, apoi in loc sa discuti tehnic te dai lovit... Pierderea ta.

Le-ai contracarat cu: "esti confuz", "nu intelegi", si alte astfel de atacuri la persoana.

Vii. Cu doi I.

Pierderea cu siguranta nu e a mea.

Edited by abac, 03 July 2022 - 13:15.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate