Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Problema restore iTunes!

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
HDS2022

HDS2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 12.03.2022
Problema restore iTunes!!
Am un iPhone 4S
Îi am dat restore in iTunes îmi dădea o eroare și acum mi-o da cu -1 am înțeles că este de la hardware
Eu ii am luat și alta baterie și cu alta baterie tot da eroare -1 nu știu ce să îi fac((
Și am înțeles și am mai văzut că se poate face chiar daca este de la hardware sa îl încălzești cu un feon
Voi ați avut vreodată ați putut face asta cu -1??
Spuneți-mi și mie
Ce sa fac
Am pus pe o mașină virtuală cu win 7 că am 11 și am mai văzut că se poate sa fie de la defender și firewall știu că și 7 are defender și firewall dar pe mașină virtuală a luat telefonul dar tot nu a mers acolo nu mi a dat o eroare dar nu era -1 pe sistemul real am dezactivat defender dar nici pe sistemul real nu merge am dezactivat ce am văzut și tot nu poate să fie de la placa dar nici nu știu cum să iau alta placa că au iCloud pe ele asta a avut passcode și am văzut că merge sa nu mai fie passcode cu restore
Am văzut un clip cu sa îl bagi in congelator am făcut-o am pus și în congelator cu o pungă in clip era altfel de pungă dar de aia nu am avut și tot nu a mers ce pot face((
Am mai dat banii degeaba chiar am dat banii degeaba și pe baterie
Și am luat baterie buna de pe GSM și aia de la GSM sunt buni știu și eu
Ce pot face
Și asta cu -1 restore nu este doar la 4s

#2
paul_bh

paul_bh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.03.2006
Asta e problema cu eroarea aceea, iTunes nu are acces deplin la telefon sa faca restore din auza parolei iCloud. Sorry, nu e asa usor cum gandesti sa fentezi serverele Apple,

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate