Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Payooner

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
cosmi7

cosmi7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 16.10.2013
Cineva ma contactat pe fiverr si mi-a propus sa-mi creez un cont pe Payooner si sa il vand lui cu 300$ pe luna, mentionez ca gig-ul meu nu are nici o treaba cu asta + ca, contul lui a fost facut in luna ianuarie iar dupa ce mi-a dat invitatie pe discord si-a dezactivat contul.  Nu ma pricep absolut deloc la partea asta asa ca voiam sa va intreb daca este un scam sau ma baga in probleme. Imi cer scuze de naivitatea intrebarii.

#2
Bitterblue

Bitterblue

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 398
  • Înscris: 25.02.2020
Da, miroase. Prea mulți bani pentru prea puțină muncă.

De asemenea: Payooner sau Payoneer?

#3
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,849
  • Înscris: 13.03.2005

View Postcosmi7, on 24 iunie 2022 - 22:09, said:

Cineva ma contactat pe fiverr si mi-a propus sa-mi creez un cont pe Payooner si sa il vand lui cu 300$ pe luna, mentionez ca gig-ul meu nu are nici o treaba cu asta + ca, contul lui a fost facut in luna ianuarie iar dupa ce mi-a dat invitatie pe discord si-a dezactivat contul.  Nu ma pricep absolut deloc la partea asta asa ca voiam sa va intreb daca este un scam sau ma baga in probleme. Imi cer scuze de naivitatea intrebarii.
Cazul clasic de cărăuș de bani, pe spatele tău...

#4
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,706
  • Înscris: 10.12.2006
Contul de payoneer trebuie verificat cu datele tale personale, apoi tipul ala sigur nu cumpara conturi ca sa faca chestii legale pe ele. Altfel ar face pe contul lui personal, dar ala e probabil banat de mult.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate