Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

Probleme incepere act sexual

* * - - - 5 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
BloodRa

BloodRa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,989
  • Înscris: 22.04.2019

View PostAlexandru2k, on 16 mai 2022 - 10:04, said:

Salut! Intampin o problema destul de ... cel putin, ciudata.

Si anume urmatoarea:  incerc sa fac sex cu o fata cu care am o relatie frumoasa, dar nu reusim sa avem act sexual. Si anume, problema e ca , penisul meu e in erectie, cand incerc sa-l "bag", am impresia ca organismul ei respinge, pentru ca penisul  aluneca pe langa mereu la intrarea in vagin, odata am reusit sa-l "bag" si m-a durut cand am impins. (tin sa mentionez ca inainte are loc, bineinteles preludiul, fata e uda, eu am erectie la penis) . Nu stiu daca are legatura, dar fetei i s-a terminat stopul cu 2 zile inainte de aceasta tentativa de a face dragoste (care nu a iesit, din pacate!!) , stop care a tinut-o 3 zile dupa spusele ei (cam dubios de putin). In plus, am mai facut-o cu fata de vreo 4 ori, prima data la fel s-a intamplat si nu a mers, ea tot asa, iesind din stop cu cateva zile inainte, dar dupa a mers de 3 ori perfect, a intrat usor.

Nu inteleg sincer unde e problema, la mine, sau la ea ? E normal ce se intampla ?  Tin sa mentionez ca niciunul dintre noi nu este virgin (deci nu se pune problema lipsei experientei)
Din start ar trebui să folosești prezervativ, din povestea ta lipsește clar căciulița.

#20
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
Am patit si eu asa ceva, am dat fortat pana ce i-a iesit sange din pisica, asta e Doamne Ajuta mergem inainte fata ...
P.s incearca un lubrifiant ca ajuta mult .

#21
Alexandru2k

Alexandru2k

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 14.06.2020
Am mai inercat, a mers odata, a doua oara iar nu a mai mers(in alta zi), apoi (in aceeasi zi) m-am dat batut si am incercat direct fara prezervativ si culema ca a mers,d estul d egreu, dar a mers, in sensul ca simt un "blocaj" la intrare, ma doare pe mine penisul, iar apoi mi se culca din cauza ca se loveste de ..."ceva" si nu poate intra, sau pur si simplu iese afara ... intrebarea e  .. problema e la mine sau la ea ?

Nu inteleg DE CE odata intrat, penisul ALUNECA si iese afara din vagin, ce naiba ?!

Edited by Dany_Darke, 21 May 2022 - 14:57.


#22
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
cred ca problema e undeva intre voi, "ceva" o determina sa se contracte.

#23
Swerige

Swerige

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 09.01.2010

View Postarg, on 21 mai 2022 - 19:47, said:

cred ca problema e undeva intre voi, "ceva" o determina sa se contracte.
Poate au o discuție care o deranjează.... și îi piere "cheful"

#24
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
nu e ca-i piere chefu.
e ceva ce o "sperie" sau ceva similar.

#25
Melteanu

Melteanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,105
  • Înscris: 28.02.2022
Nu i-o mai arata inainte de penetrare,e posibil ori sa se sperie ca e mare ori sa refuze sa paricipe pentru ca o vede mica....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate