Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Probleme incepere act sexual

* * - - - 5 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
Alexandru2k

Alexandru2k

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 14.06.2020
Salut! Intampin o problema destul de ... cel putin, ciudata.

Si anume urmatoarea:  incerc sa fac sex cu o fata cu care am o relatie frumoasa, dar nu reusim sa avem act sexual. Si anume, problema e ca , penisul meu e in erectie, cand incerc sa-l "bag", am impresia ca organismul ei respinge, pentru ca penisul  aluneca pe langa mereu la intrarea in vagin, odata am reusit sa-l "bag" si m-a durut cand am impins. (tin sa mentionez ca inainte are loc, bineinteles preludiul, fata e uda, eu am erectie la penis) . Nu stiu daca are legatura, dar fetei i s-a terminat stopul cu 2 zile inainte de aceasta tentativa de a face dragoste (care nu a iesit, din pacate!!) , stop care a tinut-o 3 zile dupa spusele ei (cam dubios de putin). In plus, am mai facut-o cu fata de vreo 4 ori, prima data la fel s-a intamplat si nu a mers, ea tot asa, iesind din stop cu cateva zile inainte, dar dupa a mers de 3 ori perfect, a intrat usor.

Nu inteleg sincer unde e problema, la mine, sau la ea ? E normal ce se intampla ?  Tin sa mentionez ca niciunul dintre noi nu este virgin (deci nu se pune problema lipsei experientei)

#2
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
mai incearca

#3
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007
Da limbi ii dai si tu fetei inainte? Sau ti-o bagi asa uscata? Chiar un 69 face minuni.Ea s-o uda saraca dar tu vii cu bleaga uscata ca un lemn,e si normal sa nu intre.Ce s-o mai dam pe ocolite fa un preludiu decent si veti trai adevarate placeri.Vezi ca daca continui asa,fata poate deveni frigida si apoi pa sex!! NU UITA!!! Limba face minuni. Dupa stop ,pasarica e mai sensibila si mai stramta.Asa ca ai grija si poarte-te delicat nu te grabi.


[ https://media1.tenor.co/images/2e6b9f919fb7c7aaeba2542ef67036e6/tenor.gif?c=VjFfZmFjZWJvb2tfd2ViY29tbWVudHM&itemid=5036759 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Adi blondu, 16 May 2022 - 14:45.


#4
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,176
  • Înscris: 14.10.2008
Din punctul meu de vedere (de virgin), ar putea sa-si unga instrumentul cu lichidul pre-ejaculator care iese la excitatie puternica, lichid denumit si cowper. Daca doar lubrifierea este problema. Poate fata e prea stramta si tu o ai foarte mare, cine stie, sunt cazuri.

Edited by Neaceasca85, 16 May 2022 - 14:37.


#5
don_King

don_King

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,006
  • Înscris: 26.11.2001
Adi stie ce spune Posted Image
"Experienta" aia de care spui tu "de vreo 4 ori" trebuie sa mai creasca.

Intra (putin), iesi aproape total.
Intra (putin), iesi aproape total..
Intra + 1 milimetru, iesi aproape total.
PAUZA
Intra + 2 milimetri, iesi aproape total.
Intra + 2 milimetri, iesi aproape total.
Intra + 2 milimetri, iesi aproape total.
PAUZA

O tii asa pana cand nu mai ai milimetri la dispozitie Posted Image


Have fun!

Edited by don_King, 16 May 2022 - 14:44.


#6
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,176
  • Înscris: 14.10.2008
Daca spui ca ea nu e fata mare, inseamna ca exul ei o avea mai mica. :tomato:

#7
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 12.03.2010
Dude, ea vrea sa faca sex cu tine (constient sau subconstient, ca de zis poate zice da dar subconstientul ii zice ba)? O femeie care stringe din buci nu poate fi penetrata, de-aia violul se dovedeste cu vinatai. Specializeaza-te in preludiu, baga 1-2-3 degete inainte, am vazut cind ma mai uitam la de-astea, cite unii "look ma, no hands" incercind sa nimereasca gaura fara mîini, sper ca nu esti dintr-aia.

#8
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,039
  • Înscris: 29.01.2016
Teoretic, din ce zici tu, nu prea are legatura cu "stopul" fetei, pare sa aiba legatura (destul de mare) cu preludiul. Poate parea ca e uda, dar nu cum trebuie astfel incat sa fie totul ok. Mai lucreaza la partea asta, cum au zis si colegii, mai o limba, mai un deget, mai o mana (daca e nevoie) si daca tot nu merge cum trebuie, desi fata e excitata cat se poate, da cu untdelemn de la bunica pe stomeleu...
Era o vorba in American Pie : incalzeste bine cuptorul inainte sa bagi curcanul !

 Neaceasca85, on 16 mai 2022 - 14:45, said:

Daca spui ca ea nu e fata mare, inseamna ca exul ei o avea mai mica. Posted Image

Nu e problema, se ajusteaza pe parcurs. :D

#9
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,827
  • Înscris: 15.04.2019
Lubrifiant? Sau prezervativ lubrefiat?

#10
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,537
  • Înscris: 04.01.2006

 Neaceasca85, on 16 mai 2022 - 14:36, said:

Din punctul meu de vedere (de virgin), ar putea sa-si unga instrumentul cu lichidul pre-ejaculator care iese la excitatie puternica, lichid denumit si cowper. Daca doar lubrifierea este problema. Poate fata e prea stramta si tu o ai foarte mare, cine stie, sunt cazuri.

Si peste 9 luni o sa-i puna numele Cowper sau Cowperica.

Initiator, exista cazuri de "nepotrivire de caracter". Prea mare cu prea mica. Sau invers. Dar nu foarte dese. Mai degraba crisparea e cauza.
Recomand un preludiu mai lung, actiunea sugerata de Adi Blondu si un pahar de vin inainte de fiecare (nu o damigeana).
Singura data cand am patit ceva asemanator era cu prima prietena. Fiind tinerei amandoi si din orase diferite, nu prea ne puteam noi desfasura. Eram cam pe fuga si cam asa a fost cat a durat relatia. Venea la mine in timpul zilei, cu ochii pe ceas sa nu piarda microbuzul de intors. Sau sa nu piarda apel de la mama-sa.
Cand am ajuns studenti in acelasi oras, a fost mai OK la capitolul asta dar nu perfect, ca eram amandoi in camin (diferite) si foarte rar prindeam o noapte singuri, in general o ora sau doua cand se simteau colegii/colegele sa mearga la un suc.
De cateva ori atunci am patit la fel, ea voia, voiam si eu, dar nu ... avea loc. Cand stiam ca suntem singuri si nu ne deranjeaza nimeni, nu s-a intamplat niciodata.
Daca ii e fetei gandul la un stress ceva si nu se poate concentra pe activitate, e o posibilitate. Stres de orice fel, poate un fost era cioban, etc.

Edited by ambr0zie, 16 May 2022 - 16:42.


#11
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,693
  • Înscris: 12.01.2018

 Alexandru2k, on 16 mai 2022 - 10:04, said:

(deci nu se pune problema lipsei experientei)
dacă ai experiență ce mai întrebi niște novici ca noi?

#12
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,108
  • Înscris: 19.09.2005

 Alexandru2k, on 16 mai 2022 - 10:04, said:

...
desi in interior e posibil sa fie lubrefiata natural, e posobil ca intrarea sa nu fie.
ori bagi un degent si cu lichid din interior ungi si intrarea

ori cumperi si dai cu zmac
https://www.emag.ro/...3/pd/DPRGLBBBM/

#13
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Cheia e rabdarea.

#14
Y0samiteSam

Y0samiteSam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,202
  • Înscris: 22.04.2005
Daca domnisoara este deja umeda dupa cum susti, atunci ai nevoie de lubrifiant sau daca nu ai la indemana poti folosii saliva. Pui o cantitate nu foarte mare pe instrumetul tau care este deja in erectie si sa vezi cum intra; SPOR!
Vezi ca sunt si prezervative extra lubrifiate.
Attached File  Untitled.jpg   154.3K   3 downloads
Attached File  sssss.jpg   77.07K   3 downloads

#15
marco68

marco68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 23.12.2007
Dupa cum vad eu , toate raspunsurile , dar absolut toate sint date de PROFESIONISTI.Practica ce ti s-a raspuns si vei deveni as.Geniala implicarea , daca as avea si eu atitea ajutoare cind sap via!!!!....Initiator, ai talent de scriitor, lipsesc pozele , dar te exprimi clar si imaginativ  cu detalii.Succes  la gaurica!

#16
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,108
  • Înscris: 19.09.2005

 Y0samiteSam, on 17 mai 2022 - 06:41, said:

...poti folosii saliva....
si pe urma te intrebi de saraca femeie capata tot felul de probleme de sanatate... care mai de care mai grave.

#17
Olteanul_sfios

Olteanul_sfios

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,355
  • Înscris: 22.08.2012

 Alexandru2k, on 16 mai 2022 - 10:04, said:

Salut! Intampin o problema destul de ... cel putin, ciudata.

Si anume urmatoarea:  incerc sa fac sex cu o fata cu care am o relatie frumoasa, dar nu reusim sa avem act sexual. Si anume, problema e ca , penisul meu e in erectie, cand incerc sa-l "bag", am impresia ca organismul ei respinge, pentru ca penisul  aluneca pe langa mereu la intrarea in vagin, odata am reusit sa-l "bag" si m-a durut cand am impins. (tin sa mentionez ca inainte are loc, bineinteles preludiul, fata e uda, eu am erectie la penis) . Nu stiu daca are legatura, dar fetei i s-a terminat stopul cu 2 zile inainte de aceasta tentativa de a face dragoste (care nu a iesit, din pacate!!) , stop care a tinut-o 3 zile dupa spusele ei (cam dubios de putin). In plus, am mai facut-o cu fata de vreo 4 ori, prima data la fel s-a intamplat si nu a mers, ea tot asa, iesind din stop cu cateva zile inainte, dar dupa a mers de 3 ori perfect, a intrat usor.

Nu inteleg sincer unde e problema, la mine, sau la ea ? E normal ce se intampla ?  Tin sa mentionez ca niciunul dintre noi nu este virgin (deci nu se pune problema lipsei experientei)

Ai mai facut-o de 4 ori si nu se pune problema "lipsei experientei"? Posted Image

#18
valirex

valirex

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,738
  • Înscris: 30.07.2006

 don_King, on 16 mai 2022 - 14:43, said:

Adi stie ce spune Posted Image
"Experienta" aia de care spui tu "de vreo 4 ori" trebuie sa mai creasca.

Intra (putin), iesi aproape total.
Intra (putin), iesi aproape total..
Intra + 1 milimetru, iesi aproape total.
PAUZA
Intra + 2 milimetri, iesi aproape total.
Intra + 2 milimetri, iesi aproape total.
Intra + 2 milimetri, iesi aproape total.
PAUZA

O tii asa pana cand nu mai ai milimetri la dispozitie Posted Image


Have fun!

O tii asa pana se plicitseste fata, se ridica si fuge pe usa.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate