Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 

Problema culori display ipad air 2

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Tsebas

Tsebas

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.03.2022
Buna ziua.

Nu stiu daca aici ma pot adresa celor care au mai intampinat o astfel de problema la tabletele ipad air 2,dar sper ca ma veti putea ajuta.

De circa 2-3 zile la tableta fetitei culorile au luat-o razna, si nu stiu daca se poate rezolva aceasta situatie. Culorile nu mai sunt reale...Am incercat sa ma uit in setari daca este vreo posibilitate de reglare, dar nu am gasit.

Va atasez aici cateva poze unde veti vedea problema.

Multumesc anticipat.
Sebastian

Attached Files



#2
WorstSpiderman

WorstSpiderman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 18.06.2019
General Accessibility Display Acommodation     invert colours sau color filters pe off

#3
Tsebas

Tsebas

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.03.2022
Iti multumesc worstspiderman pt raspuns.
Am incercat sa setez tableta dupa cum mi-ai recomandat dar nu isi revine.
Din ce observ si claritatea imaginii este mult deteriorata, iar cand incerc sa fac o poza imaginea este f proasta.

Am citit undeva ca una din cauze ar putea fi bateria tabletei? Este adevarat fetita mea o foloseste de vreo 4-5ani.

#4
WorstSpiderman

WorstSpiderman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 18.06.2019
atunci da`i reset cu incredere :)

#5
Tsebas

Tsebas

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.03.2022
Salut. Am incercat si cu reset dar tot nu isi revine. Am sunat la doua service-uri de specialitate, si mi-au spus ca trebuie schimbat display-ul cu totul si ca se stie de aceasta problema la ipad air 2. Iti dai seama ca nu renteaza sa-l schimbi pt ca pretul unuia este intre 12-14mil.

Eu nu inteleg cum dintr-o data sa se strice display-ul,mai ales ca in rest este perfect functional.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate