Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu am sunet pe hdmi

Întrebare alunita

Schimbare tabla acoperis

Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei
 Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat
 sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad
 

Zona Cluj recomandata pentru a cauta chirie

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
baiatulsimplu2019

baiatulsimplu2019

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 15.09.2019

View Postdanaciu, on 05 martie 2022 - 17:49, said:

Baieti, vorbiti de parca ar fi vorba de Caracas Venezuela!

Auzi, zone de evitat in Cluj, ha, ha, ha!

Poti sa te duci oriunde in Cluj la orice ora din noapte sau zi ca nu o sa patesti nimic.
Ha, ha, ii e teama ca ii sparge garsoniera, gluma zilei!
In Cluj sunt vile de milioane de euroi bucata si e unu care crede ca-i sparge lui garsoniera!!!

Ca sa nu mai spun ca 99% din blocuri au interfon si 90% din apartamente au usi metalice.
Chiar asa saracie crezi ca e Cluj, sa-ti sparga garsoniera ca sa-ti fure prajitorul de paine?

Ii sparge garsoniera ha, ha, ha.
Nebunatic esti. M-ai facut sa rad. sper ca si eu pe tine.🤭😂😂 Pai da, imi sparge garsoniera, doar nu se duce hotul la vilele alea scumpe, unde nici in curte nu poate intra.🤭🤭🤭

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate