Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

14 nopti in Catalonia si Aragon

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
dariuscha

dariuscha

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,550
  • Înscris: 14.04.2008
Sigur ca se intampla si la companii de linie sau de la/spre Bucuresti. Ideea e sa fiti voi flexibili cu aeroportul de plecare. Pana la urma puteati alege si acum, dupa anulare, sa schimbati si sa plecati din Bucuresti.

#38
alecsus27

alecsus27

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 01.07.2006
Nu, eram prea nervosi ca sa luam in calcul plecarea din Bucuresti - complicatii in plus.
Am vrut sa scapam cat mai repede de astea doua companii low cost si sa mergem cu o companie de linie undeva cu plecarea din Iasi, in aceeasi perioada..

Bine ca am reusit, intr-un timp asa de scurt, sa gasesc cazari suficient de bune care sa fie convenabile si la pret, dupa ce am facut noul traseu.

#39
alecsus27

alecsus27

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 01.07.2006
Revin, cu privire la cuiul din cauciuc: realizez ca am riscat prea mult totusi. M-am autosugestionat citind opinii pe forumuri si faptul ca presiunea a fost OK mereu si ca la viteze mari zgomotul disparea, dar...riscul a ramas. Tot amanam, lasa ca rezolvam cand ajungem acolo, ba nu, mai bine dincolo si tot asa - dar am gresit. Nu se recomanda sa se mearga multe sute de km, ci e de preferat aplicarea acelui patch la cel mai apropiat service auto.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate