Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Dan Negru a plecat de la Antena 1

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#1
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
https://www.paginade...tena-1-20567972

S-a văzut în ultimii ani o răceală cu șefii... Păcat că se duce la Kanal D și nu la Pro TV.

#2
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,666
  • Înscris: 21.03.2020
La o emisiune pe an nu prea parea angajat la Latrina 1 ...

#3
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,082
  • Înscris: 16.10.2018
Să-i fie țărâna ușoară! Acolo unde merge va face tot emisiuni cu băăă, hăăă, uăăă.

#4
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,076
  • Înscris: 24.02.2011
Pagubă-n ciuperci!

#5
cristiandrei

cristiandrei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,144
  • Înscris: 19.05.2005
Din punctul meu de vedere,un ipocrit, dupa ce a facut atetea emisiuni de sub cultura da acum povete, tot vad ca face postari  pe LinkedIn.
Sa se duca unde vrea, Antena 1 foarte rar urmaresc, filme+stiri, Kanal D nici nu stiu daca mai este memorat in TV.
ProTV se duce si asta la vale, cu Supravetuitori si altele, asa ca incet incet raman doar la onLine, plus Streaming pentru filme.

#6
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,243
  • Înscris: 05.06.2002
sunt devastat!

#7
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,076
  • Înscris: 24.02.2011

 _R_A_D_U, on 24 ianuarie 2022 - 10:29, said:

Să-i fie țărâna ușoară! Acolo unde merge va face tot emisiuni cu băăă, hăăă, uăăă.
Exact! Iar în afara gunoaielor va părea interesat de soarta culturii. Posted Image

#8
masni

masni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 25.10.2010
asa si?

#9
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Deși inițial îmi era indiferent, am ajuns să mă enervez groaznic atunci când îl văd. Mi s-a părut tot timpul ca trăia în lumea lui, una în care era un entertainer de succes.

#10
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020
Alta tragedie!

#11
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
Era clar ca va pleca. Nu mai avea emisii in timpul anului si se racise relatia cu statia TV. Nici la Kanal D nu va face prea multi "pui". Isi vor da seama repede ca mai bine baga un episod dintr-un serial turcesc, decat o emisiune cu Dan Negru. Bine, ca ei s-au ars si cu Teo Trandafir, dar asta e alta poveste. Turcii sunt mai cu dare de mana...

Edited by miki07, 24 January 2022 - 10:47.


#12
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

 miki07, on 24 ianuarie 2022 - 10:20, said:

S-a văzut în ultimii ani o răceală cu șefii... Păcat că se duce la Kanal D și nu la Pro TV.
E raceala... e un dezastru iar la revelion a pierdut lupta cu ProTV.

#13
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,585
  • Înscris: 17.08.2007

 cristiandrei, on 24 ianuarie 2022 - 10:31, said:

Din punctul meu de vedere,un ipocrit, dupa ce a facut atetea emisiuni de sub cultura da acum povete, tot vad ca face postari  pe LinkedIn.
Sa se duca unde vrea, Antena 1 foarte rar urmaresc, filme+stiri, Kanal D nici nu stiu daca mai este memorat in TV.
ProTV se duce si asta la vale, cu Supravetuitori si altele, asa ca incet incet raman doar la onLine, plus Streaming pentru filme.
Dan Negru pe LInkedIn? Ce hazna a devenit si reteaua asta ....

#14
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008

 andreic, on 24 ianuarie 2022 - 10:47, said:

E raceala... e un dezastru iar la revelion a pierdut lupta cu ProTV.

Poti spune si asa, mai ales ca tot ce facuse in ultimii ani luase bataie de la Pro TV si chiar de la Kanal D.

Sa se pregateasca anul viitor/anul asta pentru inca un loc in minus. Va fi Pro TV/Antena 1/Kanal D de Revelion. Cu toate mastile lui.

 atupi, on 24 ianuarie 2022 - 10:47, said:

Dan Negru pe LInkedIn? Ce hazna a devenit si reteaua asta ....

Nu stiu daca pe LinkedIn, dar e foarte activ pe Facebook.

 YOUR_GOD, on 24 ianuarie 2022 - 10:38, said:

Deși inițial îmi era indiferent, am ajuns să mă enervez groaznic atunci când îl văd. Mi s-a părut tot timpul ca trăia în lumea lui, una în care era un entertainer de succes.

Sa stii ca la un moment dat, chiar a fost. Emisii ca Ciao Darwin sau Academia Vedetelor, faceau niste rating-uri destul de mari. Acum, nu stiu daca bateau Pro TV sau nu, dar erau mari audientele. Problema e ca asta se intampla in prima parte a anilor 2000. Nu 2010, 2000. Atunci exista Valeriu Lazarov care ii aducea toate formatele "mari" de pe-afara. Dupa 2009, cand Lazarov a murit, totul s-a prabusit precum un castel de carti.

#15
BloodRa

BloodRa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,989
  • Înscris: 22.04.2019
Dan Negru omul, e cu totul diferit de Dan Negru, de pe sticlă. E un tip fain in viața reală.
Ca și atunci când a plecat de la radio Timișoara la TVR și apoi la a1, făcut-o pentru bani. Tot mai mulți bani.

Edited by BloodRa, 24 January 2022 - 10:54.


#16
cristiandrei

cristiandrei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,144
  • Înscris: 19.05.2005

 atupi, on 24 ianuarie 2022 - 10:47, said:

Dan Negru pe LInkedIn? Ce hazna a devenit si reteaua asta ....


Da, are o armata de urmaritori pe LinkedIn, ce dau like si asa apare la mine in stream, pana acum nu prea am fost motivat sa caut butonul pentru a ascunde forever un om Posted Image
Si da, LinkedIn de cand a fost cumparat se tot transforma pe o directie gresita.

 BloodRa, on 24 ianuarie 2022 - 10:54, said:

Dan Negru omul, e cu totul diferit de Dan Negru, de pe sticlă. E un tip fain in viața reală.
Ca și atunci când a plecat de la radio Timișoara la TVR și apoi la a1, făcut-o pentru bani. Tot mai mulți bani.

Imi vine greu sa cred, ca este difierit, probabil ca da, ca este total diferit, nu. Daca la inceput ar fi fost de inteles, odata ce si-a facut notoritatea putea sa tranziteze catre emisiuni bune, asa cum facea la TVR Timisoara.

Edited by cristiandrei, 24 January 2022 - 10:57.


#17
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Devenise penibil. Un fel de Arșinel mai tânăr.

#18
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
Despre intrarea in somaj a lui Dan Negru si despre disparitia emisiunii „Ciao, Darwin!" se vorbeste din vacanta de iarna. Zvonurile, negate cu insistenta de reprezentantii Antenei 1, se dovedesc a fi pe jumatate adevarate. Joi, 9 iunie, va fi difuzata ultima editie a show-ului „Ciao, Darwin!", iar Negru va incepe testarea de formate noi de emisiune.

Genul va fi acelasi, cu tipete si femei goale. Atita vreme cit concurenta continua cu aceleasi productii, nu vad de ce ne-am schimba stilul", este de parere vedeta.

 BloodRa, on 24 ianuarie 2022 - 10:54, said:

Dan Negru omul, e cu totul diferit de Dan Negru, de pe sticlă. E un tip fain in viața reală.
Ca și atunci când a plecat de la radio Timișoara la TVR și apoi la a1, făcut-o pentru bani. Tot mai mulți bani.

Da, dar la un moment dat ajungi sa confunzi cele doua "personalitati". Nu poti fi fain si la televizor si acasa si pe strada?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate