Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Sotia mea probabil se intalneste cu un alt barbat

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
193 replies to this topic

#19
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004

 -ARA-, on 19 decembrie 2021 - 14:07, said:

n-are nici o garantie ca a facut sex cu ala.
si chiar daca ar fi facut-o, una e sa lipsesti odata alta sa ai o relatie a la long... deci nu vad care e problema, era cineva din trecut, poate a avut sentimente....
daca relatia nu e periclitata si aia inca vrea sa stea cu el (sotul) nu vad care e problema... mai ales ca nu are dovezi ca si-a tras-o cu ala, poate doar au vorbit sau a sarutat-o ala infocat cateva minute si-atat... cine stie.. chiar si asa, cum zicea colegu Dorin, life goes on....

#20
Municipalwaste

Municipalwaste

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 20.09.2020
Dupa ce trece vraja aia initiala, de 1-2-3 ani, pericolul de inselare creste exponential. Am fost abordat de 2 tipe casatorite, una cu copil mic. Nu m-am bagat in asa ceva, dar cineva le-a futut 100%, ca nu cred ca am fost eu singurul solicitat. Pe sotii lor ii cunosc, dar nu pot zice ca-s amic cu ei, doar cunostinte. Se ocupa de ele, oameni care muncesc, sunt atenti, le cumpara flori etc... E greu sa pastrezi o relatie in ziua de azi, nu mai e ca inainte, cand femeia nu iesea singura pe unde apuca, acum nu prea si de unde sti ce-ti face mandra acasa cat esti plecat sau pe unde se duce, esti la mana norocului

A nu se intelege ca in situatia de fata e vorba neaparat de infidelitate. E foarte posibil sa nu. Dar un dubiu vei avea mereu, probabil...

Edited by Municipalwaste, 19 December 2021 - 14:40.


#21
Aleks654

Aleks654

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.12.2021

 RangerBoy, on 19 decembrie 2021 - 14:30, said:

Problema e sotia ta, nu tu, asta e firea ta, mai moale, timid, e din adn. Sotiei tale ii plac tipii duri dar se casatoreste cu unul moale, mie imi suna a instabilitate emotionala si ca nici nu stie ce vrea.
Sa nu mai vorbesc de faptul ca femeile din ziua de azi nu mai stiu de rusine si respect, vad o groaza de femei cu copii mici care se holbeaza insistent la mine, multe dintre ele sunt si cu barbatii de mana, trist.
Pentru mine e clara situatia, unde a fost alea doua ore jumate, chiar vrei sa-ti spun?
da, poti sa spui daca iti e clar

#22
loock

loock

    Unas

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,662
  • Înscris: 29.03.2006
Intreaba-l pe tip daca nu are si el alta muiere, si daca nu are chef de niste swinging - e remediu bun pt. gelozie.
Daca nu are alta tipa, ajuta-l in sensul asta, se pare ca ai succes mai mare daca i-ai luat muierea, si gaseste-i una care sa-ti placa si tie...

Edited by loock, 19 December 2021 - 14:44.


#23
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,637
  • Înscris: 28.11.2001

 Aleks654, on 19 decembrie 2021 - 14:18, said:




Nu pricep de ce omul efectiv ma ignora


Pai .... de ce l ar fi intetesat persoana ta? .... daca cu adevarat a fost ceva intre el si sotia ta inainte cu atat mai mult se justifica abordarea (pe langa lipsa de intres si adauga si invidia si de ce nu gelozia).

Ce nu inteleg eu este cum se face ca desi nu te incadrezi in preferintele sotiei (ai spus ca i plac durii iar tu esti ingereas) ati decis sa faceti o familie? .... atat ea .... cat mai ales tu ... care constient fiind ca nu esti in preferinte ai facut pasul?


Edited by Tarzy, 19 December 2021 - 14:46.


#24
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,030
  • Înscris: 07.11.2006

 jimi91, on 19 decembrie 2021 - 14:29, said:

La musulmani ai dreptul la 4 femei Posted Image...mie mi se pare ideal

Da' daca o femeie are 10 soti ti se mai pare ideal?

#25
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Si inca ceva, ca am baut cafea si am energie-n mine. Ai zis ca sotia ta e o frumusete iesita din comun. Aveam si eu o cunostinta de genul asta care atragea toate privirile, nici nu mai conta cu cine era. La o petrecere, cand a intrat pe usa, trei baieti au tasnit spre ea. Pe mine nici nu m-au bagat in seama, desi ne stiam cu totii. A fost ceva de genu' aaa, erai si tu aici... Asa sta treaba cu femeile prea frumoase.
Ca sa nu va las in suspans, da, si mie mi-a placut de ea si am incercat sa fim impreuna. Dar ei ii placea de altu' care, paradoxal, nu ii placea de ea. Plus ca avea probleme cu stima de sine din cauza frumusetii sale.
Ma roade invidia acum, va dati seama.

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ma, eu cred ca tipul acela era un fost de-al ei. Nu stiu, ce sa zic, dar cu femeile e ca la loterie, trebuie sa ai noroc. Mai ales in ziua de azi, cu existenta retelelor sociale, are de unde alege, plin Facebook-ul de disperati care abea asteapta ca o femeie sa le cada in plasa. Exista acolo barbati musculosi, cu bani, etc care sunt singuri si nu rateaza ocazii din-astea sa aibe si ei cateva aventuri macar.

Ele, deobicei, cum observa ca cineva le ofera mai multa atentie decat partenerul ei, ele se lasa duse de val si nu ar fi exclus ca acela sa se fi culcat cu ea, sa-i fi dat la buci putin. (totusi, nu poti fi 100 % sigur)

Ar fi ideea de instalare de soft-uri spion pe telefon, dar nu stiu , faci cum crezi tu. Alta varianta nu ai, doar sa ignori, dar nu cred ca ... merita. (te va lua de prost)

Edited by MembruAnonim, 19 December 2021 - 15:04.


#27
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020
Pai daca stati in acelasi oras cu ala iar sotia ta a lipsit doar o data , inseamna ca intalnirea cu ala a fost intamplatoare , daca avea o relatie cu ala...lipsea des si ala se facea ca nu o cunoaste pe strada , ar fi prea evident . La sora a stat jumatate de ora aproximativ , plus drum dus...intors inca minim o ora , daca s-a mai si plimbat putin...ca tot nu iese din casa , plus exagerarea ta cu 3 ore...ca pot fi vreo 2 de fapt , iese la timpi . Poate doar s-a plimbat sa se gandeasca la ''ce ar fi din nou cu ala'' , un fel de rezumat al vietii ei .
Daca e si foarte frumoasa , atentie pe viitor , daca se repeta , atunci te ingrijorezi .
Cu siguranta ala e unul dintre cei cu care a facut sex daca tot se ducea noptile la el .
Ca nu te baga in seama , inseamna 2 lucruri , unul ca nu il impresionezi cu nimic pe ala si ca a dominat-o total in relatia lor pe sotia ta , probabil si in continuare .
Poti incepe sa iti intrebi sotia , ce a insemnat ala in viata ei , dar sa primesti informatii...nu de genul ''nu mai conteaza'' .
Si fa ceva ca plictiseala din familia ta sa se reduca sau sa dispara !

Edited by Alltrack, 19 December 2021 - 15:06.


#28
Raz0rblade

Raz0rblade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 18.08.2021
Eu cred ca cineva lanseaza draft-uri pentru show-uri gen Ochii din umbra si testeaza piata pe Softpedia.Nu e primul tread deschis, cu o poveste lasciv-lacrimogena.
Iar daca e ceva adevarat, @initiator, cauta un psiholog si plateste in avans vreo zece sedinte, ca sigur o sa ai  nevoie de mai multe. Sa nu faci vreo tampenie cand o sa inceapa sa te roada grav gelozia, din pacate sunt prea multe situatii in care degeaba iti pare rau, dupa ce ai comis-o.
A treia chestie, my bad for this dar e cel putin absurd sa iti postezi ofurile intime pe un forum public, poate e si sotia ta membru si ai pus-o. Tot cu sedinte psihoterapeutice se trateaza si asta, no offence, dar eu asa vad situatia ta...

#29
Basso

Basso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 688
  • Înscris: 26.08.2005

 Aleks654, on 19 decembrie 2021 - 13:17, said:

inainte sa fie cu mine a fost cu unul singur
N-am auzit treaba asta decat de la absolut toate tipele cu care am avut de-a face. Niciodata nu am fost primul sau al 3-lea, al 4-lea, etc. Mereu al doilea.
E o duma de-a lor sa prosteasca barbatii. Majoritatea femeilor incearca sa copieze stilul barbatilor care se distreaza pana pe la 30-40 de ani dupa care vor stabilitate dar fara sa se gandeasca ca ceasul lor biologic bate mult mai repede. Si pe urma se intreaba unde sunt barbatii aia buni sau de ce alearga dupa studente si nu le mai baga nimeni in seama.
Pentru initiator: pune piciorul in prag, nu mai juca rolul de baiat bun si intelegator ca ti-o furi 100%.

#30
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,744
  • Înscris: 08.10.2004
solutia e un menage en trois..ei o sa ii placa, o si calmezi ca nu ai probleme de gelozie etc..si cine stie..poate iti place si tie....

#31
baubig

baubig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 15.10.2010
prietene iti spun cat se poate de serios iti dai seama ca plecarea la sora sa a fost motiv de a se vedea cu handralaul ala sa o largeasca bn ...

#32
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 adisz, on 19 decembrie 2021 - 14:48, said:

Da' daca o femeie are 10 soti ti se mai pare ideal?

Nu e acelasi lucru.

#33
mariovrs

mariovrs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,393
  • Înscris: 27.09.2013

 RangerBoy, on 19 decembrie 2021 - 14:30, said:

.
vad o groaza de femei cu copii mici care se holbeaza insistent la mine, multe dintre ele sunt si cu barbatii de mana, trist.


Zi asa Banderas.. Atragi milfoaicele..:)

#34
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 Puferiu_, on 19 decembrie 2021 - 14:49, said:

Si inca ceva, ca am baut cafea si am energie-n mine. Ai zis ca sotia ta e o frumusete iesita din comun. Aveam si eu o cunostinta de genul asta care atragea toate privirile, nici nu mai conta cu cine era. La o petrecere, cand a intrat pe usa, trei baieti au tasnit spre ea. Pe mine nici nu m-au bagat in seama, desi ne stiam cu totii. A fost ceva de genu' aaa, erai si tu aici... Asa sta treaba cu femeile prea frumoase.
Ca sa nu va las in suspans, da, si mie mi-a placut de ea si am incercat sa fim impreuna. Dar ei ii placea de altu' care, paradoxal, nu ii placea de ea. Plus ca avea probleme cu stima de sine din cauza frumusetii sale.
Ma roade invidia acum, va dati seama.

Experienta mea e alta...acum, depinde si ce inseamna frumusete pentru tine. Dar cele superbe...nu prea sunt bagate in seama. Intimideaza masculii.

#35
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

 jimi91, on 19 decembrie 2021 - 16:07, said:

Dar cele superbe...nu prea sunt bagate in seama. Intimideaza masculii.

Am tot citit chestia asta si n-am inteles-o niciodata. Cred ca-i ceva mit urban.

#36
baubig

baubig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 15.10.2010

 RangerBoy, on 19 decembrie 2021 - 14:30, said:

Problema e sotia ta, nu tu, asta e firea ta, mai moale, timid, e din adn. Sotiei tale ii plac tipii duri dar se casatoreste cu unul moale, mie imi suna a instabilitate emotionala si ca nici nu stie ce vrea.
Sa nu mai vorbesc de faptul ca femeile din ziua de azi nu mai stiu de rusine si respect, vad o groaza de femei cu copii mici care se holbeaza insistent la mine, multe dintre ele sunt si cu barbatii de mana, trist.
Pentru mine e clara situatia, unde a fost alea doua ore jumate, chiar vrei sa-ti spun?

pfff mare cuceritor unde era ,toate femeile se uita numai la tn ,cu barbatii dupa ele  :))) poate alea se uita la tn doar ca cine stie cum te vad ele  daca tu te uiti la ele  insistent  :))))

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate