Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Sotia mea probabil se intalneste cu un alt barbat

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
193 replies to this topic

#1
Aleks654

Aleks654

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.12.2021
Ne plimbam pe strazile dintr-un oras relativ mare( unde si locuim) si cineva o striga pe nume. Era un barbat inalt, brunet, carismatic, pe la vreo 35 de ani. Ea a parut foarte surprinsa sa il vada. Tipul a venit la noi si efectiv a inceput sa vorbeasca cu ea fara sa ma bage in seama deloc. Ce mai faci, cum mai esti, nu ne-am vazut de ani de zile. Arati bine! Chestii de genul. Ea a zis in treacat ca sunt sotul ei, dar tipul nici atunci nu a zis nimic. M-a ignorat total. Nu era vreun musculos, dar avea un corp destul de lucrat. Sotiei mele mereu i-au placut „durii", iar eu nu prea m-am incadrat niciodata. Eram si sunt chiar foarte moale si impaciuitor. Am intrebat-o acasa cine era si a zis ca un vechi prieten de-al ei care o proteja de tatal ei cand venea acasa beat si agresiv. Sotia mea are 27 de ani, deci tipul e cu vreo 8 ani mai mare. Am intrebat-o daca era ceva intre ei si a zis ca nu mai conteaza. A trecut mult timp. A zis ca o lua la el cand era scandal la ea acasa sau ramanea noaptea cu ea. Sotia mea chiar are multe traume din copilarie din cauza violentei domestice. Problema e ca ea e genul ce sta doar in casa. Nu are prieteni, nu are cunostinte. Lucreaza remote si vineri a venit acasa pe la 10 seara. Am intrebat-o unde a fost. A zis ca la sora ei. A lipsit cam 3 ore. Sora ei spunea ca a fost la ea dar maxim jumate de ora. Ce ar trebui sa fac? Exagerez daca insist sa imi spuna mai multe despre tipul asta
ps. Cand ne-am cunoscut era foarte timida, parea nesigura. Nu pricepeam de ce. O frumusete iesita din comun. Dupa multe intalniri a recunoscut ca nu are experienta cu barbatii, ca inainte sa fie cu mine a fost cu unul singur si ca se simte rusinata de asta. Acum ma gandesc daca acel „unul" nu era cumva ăsta.

#2
-ARA-

-ARA-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,670
  • Înscris: 01.08.2021
De cat timp sunteti casatoriti?
Ca o regula generala, ca casatorit, poti aveam doar 2 variante.
1 - Esti bagacios, instalezi softuri de spionat pe telefonul si laptopul nevestei, poate nu o sa iti placa cea cea gasesti.
2 - Iti vezi de treaba ta si nu mai pui asa de multe intrebari.

Daca te-a inselat o poti intreba. Dar daca o sa pui o asemenea intrebare fii pregatit ca deschizi o conserva cu viermi si iara nu o sa iti placa ce gasesti acolo.

Ar trebui sa te duci si la alte femei ca pare ca o sufoci pe nevasta.

#3
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,262
  • Înscris: 01.12.2001
Ce să faci? Îți continui căsnicia. Ce vrei sa faci?

#4
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004
si?
your point is...?
numa pt 2h30min ai inceput sa ai idei?
la urma urmei tipul o stia de dinaintea ta, chiar daca s-au revazut care-i problema?

#5
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,756
  • Înscris: 06.03.2018

Quote

Problema e ca ea e genul ce sta doar in casa. Nu are prieteni, nu are cunostinte. Lucreaza remote si vineri a venit acasa pe la 10 seara.

Well , da voi nu iesiti din casa , iesiti doar odata pe luna ?
Daca viata e monotona, la 27 ani si tu cine stie cati ai poate esti mai mare, trebuie sa iesi sa o scoti din casa... sa vorbesti cu ea, sa comunici......poate este o problema si la tine.

#6
-ARA-

-ARA-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,670
  • Înscris: 01.08.2021

View Postodastramosilor, on 19 decembrie 2021 - 14:01, said:

si?
your point is...?
numa pt 2h30min ai inceput sa ai idei?
la urma urmei tipul o stia de dinaintea ta, chiar daca s-au revazut care-i problema?
Cred ca intelegi ca nimenea de pe aici nu ar intreba asa ceva pe internet folosind contul principal.

Problema este ca sotia a intarziat fix dupa ce l-a intalnit pe aia, fix pe la ora la care te intalnesti sa faci sex, intalnire.

Inteleg ce zice doar ca discutia este ce faci?
Esti nesigur pe tine, crezi ca te-ar putea insela nevasta? O testezi, o verifici, o spionezi, o intrebi, dar la toate astea s-ar putea sa nu iti placa ce gasesti.
Sau iti vezi de treaba ta dar poate vrei un copil pe viitor, poate vrei sa fii sigur ca copilul ala iti apartine si nu este al altuia.

Acum si ala a fost nesimtit, tu, ca barbat, cand iti spune una ca s-a maritat, oricat de prieten erai tu in copilarie, adolescenta, nu conta ca v-ati iubit, ba, pastrezi distanta si nu faci faze de cacat cand aia are sot.

Poate a fost si o trezire la realitate, sa nu fii asa de visator, sa mai si verifici inainte sa iei ceva de bun.

#7
Aleks654

Aleks654

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.12.2021

View Post-ARA-, on 19 decembrie 2021 - 14:07, said:

Cred ca intelegi ca nimenea de pe aici nu ar intreba asa ceva pe internet folosind contul principal.

Problema este ca sotia a intarziat fix dupa ce l-a intalnit pe aia, fix pe la ora la care te intalnesti sa faci sex, intalnire.

Inteleg ce zice doar ca discutia este ce faci?
Esti nesigur pe tine, crezi ca te-ar putea insela nevasta? O testezi, o verifici, o spionezi, o intrebi, dar la toate astea s-ar putea sa nu iti placa ce gasesti.
Sau iti vezi de treaba ta dar poate vrei un copil pe viitor, poate vrei sa fii sigur ca copilul ala iti apartine si nu este al altuia.

Acum si ala a fost nesimtit, tu, ca barbat, cand iti spune una ca s-a maritat, oricat de prieten erai tu in copilarie, adolescenta, nu conta ca v-ati iubit, ba, pastrezi distanta si nu faci faze de cacat cand aia are sot.

Poate a fost si o trezire la realitate, sa nu fii asa de visator, sa mai si verifici inainte sa iei ceva de bun.


Nu pricep de ce omul efectiv ma ignora

#8
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,996
  • Înscris: 07.11.2006
Un scenariu foarte prost,pentru un film si mai prost.
Se incadreaza la Povesti Nemuritoare,vol.6,editura BPT

#9
victord36

victord36

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.04.2007
Pai tu fiind un papa lapte ai luat o frumusete iesita din comun ? Nu ca zic,da vreau sa spun,un prieten din copilarie casatorit cu o artista "rupta din soare " sa sinucis  pe tema asta.Intoarce-te la nava mama pana nu e prea tarziu si o sa gasesti pe cineva din zona ta de interes.

#10
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,019
  • Înscris: 31.07.2007
Pai, de femeie cam trebuie sa ai grija, ca de-o tii numa' de bibelou ti-o f*t altii.

#11
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,433
  • Înscris: 05.07.2018

View PostAleks654, on 19 decembrie 2021 - 13:17, said:

Acum ma gandesc daca acel „unul" nu era cumva ăsta.
Dude, forget about it! Se zice ca, in viata, o femeie inseala de cel putin o data. Nu neaparat de nevoie, poate doar din curiozitate. Si daca a fost cu ala, si daca n-a fost, nu conteaza. Iti faci singur scenarii. Atata timp cat stii ca sotia te iubeste, concentreaza-te si apreciaza acest fapt.

#12
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Nu mai stiu unde am citit, dar...din cate imi aduc aminte, majoritatea divorturilor se petrec strict din cauza asta...s-a intalnit x cu cineva din copilarie :)). Aia e...poate nu suntem facuti sa fim monogami.

La musulmani ai dreptul la 4 femei :)...mie mi se pare ideal

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/q8j3u7gtjCI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#13
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Aceasta este continuarea la postul cu minora incotopenita de prietenul tatalui minorei , casatorit cu doi copii mai mari decat minora , care tip ...gatea, gradinarea, citea ....si incotopenea ( cum s-a dovedit ulterior intrucat a si plozit cu minora devenita majora ).
Vad si eu ca este penurie de posturi pe Softpedia ...da' chiar asa ?

#14
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,019
  • Înscris: 31.07.2007

View PostPuferiu_, on 19 decembrie 2021 - 14:23, said:

Dude, forget about it! Se zice ca, in viata, o femeie inseala de cel putin o data. Nu neaparat de nevoie, poate doar din curiozitate. Si daca a fost cu ala, si daca n-a fost, nu conteaza. Iti faci singur scenarii. Atata timp cat stii ca sotia te iubeste, concentreaza-te si apreciaza acest fapt.

Pai, poate incepe sa-i placa.

Edited by edy_wheazel, 19 December 2021 - 14:30.


#15
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020
Problema e sotia ta, nu tu, asta e firea ta, mai moale, timid, e din adn. Sotiei tale ii plac tipii duri dar se casatoreste cu unul moale, mie imi suna a instabilitate emotionala si ca nici nu stie ce vrea.
Sa nu mai vorbesc de faptul ca femeile din ziua de azi nu mai stiu de rusine si respect, vad o groaza de femei cu copii mici care se holbeaza insistent la mine, multe dintre ele sunt si cu barbatii de mana, trist.
Pentru mine e clara situatia, unde a fost alea doua ore jumate, chiar vrei sa-ti spun?

#16
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012
??!!

Daca e vorba sa te insele ..... TE !!!!

Si ca idnividu' nu ti-a acordat atentie .. poate nu meritai ! Adica poate era doar un vechi cunoscut care,chiar era curios

Nu8 de lata dar parca daca ai de gand sa ii pui unuia coarne te mai interesezi de el (ce lucreaza, unde lucreaza si ce program are find informatii esentiale ... adica sa stii "ferestrele" de timp)

Si mai stiu ca in cazul celor care au copilarit impreuna se dezvolta relatii cvasi familiare .. Cazuri mai vechi. Se mira unu ca o grupa de handralai zicerau nevesto-si "tu draga", s-a mirat ca era "protejat" (mutare de casa, carat mobila "stai dom'e binsor, ;lasa-me pe noi ca vrem sa fii functinal diseara) si apoi si mai mirat cand a auzit ca nevasta-sa ne-a carat ion brate pe toti sau cam asa ceva. Ca ea, de fpat era un soi de ruda .. sora mai mare sau matusa f tanara...
Sau lat caz.. in care situl a ajuns sa ma considere "inca un nepot" al nevestei .. ala mai suportabil presupun!!!!
Sau alt caz. Sotul unei fete cu care am copilarit . Din prima secunda relatiii excelente . aica l-am tratat ca "din familie"

Si inca ceva .. nu exista neaprat ora la care se face sex. Faci cand ai timp , ocazie si chef. Sa stii ca ala de dimneata este excelent!!

#17
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,019
  • Înscris: 31.07.2007

View PostJurasikMan, on 19 decembrie 2021 - 14:29, said:

Vad si eu ca este penurie de posturi pe Softpedia ...da' chiar asa ?

La mine aici ii mizerabila vremea, si-s si la lucru!

View PostRangerBoy, on 19 decembrie 2021 - 14:30, said:

Sotiei tale ii plac tipii duri dar se casatoreste cu unul moale, mie imi suna a instabilitate emotionala si ca nici nu stie ce vrea.

Io n-am cunoscut nici una din aia speriata de bombe careia sa-i placa aia "duri", dimpotriva.

#18
lex2010

lex2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 21.10.2009
O speli un pic cu sapun, dai si cu un pic de spirt/Igienol ca deh, e covid si e ca noua.

Life goes on...

Lasand la o parte gluma, eu zic ca e foarte probabil sa se fi intalnit cu el, nu neaparat ca si-au tras-o, poate doar au stat sa impartaseasca amintiri.
Ai grija doar ca nu cumva sa i se reaprinda flacara dupa ala, ca atunci nu e de bine... daca mai lipseste de acasa nejustificat, ar fi cazul sa iei masuri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate