Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

ESD service Huawei - o apa si-un pamant

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
rayalx

rayalx

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.05.2019
Daca cineva mai are dubii cum am avut eu in legatura cu cei de la ESDROM , si cauta informatii si recenzii despre ei ,vreau sa stie ca tocmai mi-au schimbat in garantie ecranul unui TV LG CX 65” . Fara probleme , multumit !

#20
lexman

lexman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 01.07.2005
Am trimis si eu un aspirator Xiaomi in service, pentru ca nu mai spala pe jos cu mopul din dotare. Solutia lor? Refuz garantie, aparatul a luat contact cu lichide. Normal ca a luat, se pune apa in el si nu mai functiona bine pompa lui de apa, de aia l-am trimis. N-ai cu cine sa discuti, sunt robotei toti...

#21
thomasstar

thomasstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 15.06.2009
Recomand ANPC!O incercare merită!

#22
alexdorutzu

alexdorutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.12.2009
Buna seara, am trimis un telefon Poco x3 pro in service la ESD pentru problema la incarcare, nu mai incarca si primesc telefon de la ei  aa imi spuna ca are un soc mecanic si trebuie schimbat displayul si daca vreau sa fie reparat trebuie sa platec cam 500 si ceva de lei Am si filmare cu telefonul si poze facute chiar inainte de al trimite in service in acea zi cand a venit curierul. Astept sa vina telefonul sa vad in ce stare este. A fost ambalat exact asa cum vine din fabrica, in cutia originala! Am sa fac o plangere la OPC sa vad ce rezolv. Nu mai trimit la acest service niciodata, daca renuntam la garantie cred ca cu 150 il reparam in alta parte pentru sursa arsa!

#23
alexdorutzu

alexdorutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.12.2009

View Postalexdorutzu, on 27 ianuarie 2023 - 02:06, said:

Buna seara, am trimis un telefon Poco x3 pro in service la ESD pentru problema la incarcare, nu mai incarca si primesc telefon de la ei  sa imi spuna ca are un soc mecanic si trebuie schimbat displayul si daca vreau sa fie reparat trebuie sa platec cam 500 si ceva de lei ca ar fi atinsa rama. Am si filmare cu telefonul si poze facute chiar inainte de al trimite in service in acea zi cand a venit curierul. Astept sa vina telefonul sa vad in ce stare este. A fost ambalat exact asa cum vine din fabrica, in cutia originala! Am sa fac o plangere la OPC sa vad ce rezolv. Nu mai trimit la acest service niciodata, daca renuntam la garantie cred ca cu 150 il reparam in alta parte pentru sursa arsa!


#24
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Dar ca să îl iei înapoi de la service, nu trebuie să dai niște bani? Mă gândesc la constatare. Sau îl ridici pur și simplu, așa cum l-ai lăsat?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate