Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Recomandare centrala termica pe gaz

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
arttie2006

arttie2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 29.10.2007

View Postcatalinuptm, on 09 septembrie 2021 - 12:43, said:

Pentru cei cunoscatori, ce parere aveti despre Viessmann Vitodens 100.Mi-a recomandat-o cineva azi, as vrea sa stiu daca e mai buna decat Immergas Victrix.Multumesc!
Cautati modelul nou Vitodens 100, am vazut ca a mai scris cineva mai sus. Este printre cele mai tari  din ceea ce exista acum in piata din clasa ei. Modelul nou merge excelent pe apa calda nu exista fluctuatii, arderea este controlata cu Lambda Pro, deci functioneaza mai economic.vedeti aici toate caracteristicile. https://www.viessman...dukZ8L2p_wzWbA0

#38
ciprianned

ciprianned

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 16.04.2007
Buna seara,

Ce marca are pretul mare la service-ul anual/2 ani?

#39
doinastela

doinastela

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 19.05.2006

 ciprianned, on 15 ianuarie 2022 - 21:57, said:


Ce marca are pretul mare la service-ul anual/2 ani?
verificarea tehnica periodica e un Serviciu și nu tine de marca, producător.
În general acest Serviciu prestat de către o firmă autorizată costa la fel la toate mărcile pe care le deservește firmă respectivă.

#40
AlexD2

AlexD2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,573
  • Înscris: 10.01.2019

View Postarttie2006, on 20 septembrie 2021 - 11:54, said:

Cautati modelul nou Vitodens 100, am vazut ca a mai scris cineva mai sus. Este printre cele mai tari  din ceea ce exista acum in piata din clasa ei. Modelul nou merge excelent pe apa calda nu exista fluctuatii, arderea este controlata cu Lambda Pro, deci functioneaza mai economic.vedeti aici toate caracteristicile. https://www.viessman...dukZ8L2p_wzWbA0
Modelul la care te referi este cel cu acumulator de apa ca n-am vazut nicaieri scris despre lipsa fluctuatiilor la apa calda sau poate mi-a scapat.

#41
luana_lu

luana_lu

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.02.2022
Buna, tuturor! Imi spune si mie cineva care e diferenta intre Vitodens 111 26kw si noul Vitodens 111-W 25 kW? Am nevoie de ea pentru a o instala la casa fara etaj ,110mp si 330 mc . Momentan izolatia nu este facuta , sunt doar peretii destul de grosi. Din pacate, apa , in zona noastra, este foarte dura si nu prea am multe optiuni .Multumesc !

#42
doinastela

doinastela

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 19.05.2006

View Postluana_lu, on 19 februarie 2022 - 17:54, said:

care e diferenta intre Vitodens 111 26kw si noul Vitodens 111-W 25 kW?
unde ai gasit primul model, respectiv cel vechi, iesit din gama ?

#43
eboda

eboda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 07.12.2007
Piata din UK top 10 branduri..
Locul 1 Bosch Locul 2 viesmann. No comment. https://heatable.co....t-boiler-brands

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate