Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

O bătrână a rămas blocată pe acoperișul balconului. După ce a fost salvată, i-a cerut pompierului să coboare tot pe scară

* * - - - 9 votes
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#19
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
O matusa de-a mea a avut la batranete probleme cu picioarele, nu puitea sa mearga repede. Se duce cu maica-mea prin oras (Cluj, nu vreun catun), traverseaza ele pe la semafor, dar cum matusa mergea greu, se face rosu. Mama o zoreste: "Hai mai repede!" Matusa, pe un ton intepat: "De ce sa merg mai repede, ca doar nu m-a calcat nicio masina pana acum!" :lol:

#20
DarthBane

DarthBane

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,486
  • Înscris: 22.03.2021
Nu e fun deloc, e trist.
Iar un om la 71 de ani, fără probleme medicale, e rațional, nu sclerozat.
Ar trebui plătite intervențiile instituțiilor statului pentru cazuri nejustificate.
Mă chemi că te ai urcat pe bloc și nu mai poți să te dai jos ? Ok, costă 5000 de lei distracția, să nu te mai sui altă dată.

#21
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Nesimtita baba, in locul pompierului o luam si o puneam inapoi pe acoperis - fmm, descurca-te!

#22
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 25.10.2007
O femeie de serviciu merge la politie sa reclame un viol. Explica ce si cum si politistul spune:
- Doamna, totusi nu inteleg de ce nu ati fugit..
- Pai unde sa fug: in spate agresorul, in stanga perete, in dreapta perete, iar in fata podeaua curata..

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate