Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Intrebare roata de rezerva R18 Mercedes

- - - - -
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#91
MBSL

MBSL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 16.11.2021

View PostAl3xandrus, on 05 august 2021 - 21:59, said:

Sincer sa fiu nu stiu sa explic, caci nu am dat atat de multa importanta, dar eu zic ca pentru Bucuresti s-au comportat cu succes, vedem si pe Mercedes anul asta dupa aproape 4000km de Turcia la 40 grade, cred ca deja le-am uzat oleaca (par in continuare noi dar ca idee Posted Image). Eu unul le recomand, chiar daca sunt mai scumpe, daca tot mergi pe all season, macar sa mergi pe ceva mai premium, ma gandesc...

Si da, si eu zic ca poate ar trebui sa-i faci si geometria.

Cat priveste PANA, pentru haterii care au postat pe aici (si care poate sperau ca o sa am vreun incident), nu am avut niciun eveniment, lumea foarte pasnica, drumurile foarte bune, sa avem macar si noi jumatate din drumurile lor, dar probabil ca noi nu vom mai prinde, poate copilasii nostri...

Roata probabil o voi vinde-o, o sa o pun pe OLX Posted Image Cricul si cheia le-am returnat deja nefolosite si nescoase din cutie la emag Posted Image

Ma gandeam sa fac un abonament de genul (pentru Turcia, nu, dar pentru faptul ca nu am roata de rezerva, la 80 lei nu stiu cu ce as putea gresi Posted Image).

https://www.a24assis... Poate ajuta si pe altii, nu stiu ce sa zic daca chiar te poate scoate din belele...poate mai ofera si cei de la casco ceva similar (desi nu mai am incredere in city insurance unde avem, probabil nu voi mai continua dupa 3 luni sa platesc).


Stimate coleg Al3xandrus.
Deoarece văd că postările dvs. în acest subiect s-au oprit la începutul lunii august 2021 vă rog să îmi confirmați dacă mai sunteți interesat de soluții și sfaturi legate de acest subiect sau de Mercedes în general. Vă pot împărtăși din experiența personală. Dețin mai multe mașini printre care și Mercedes. Deci nu voi vorbi din auzite. Ceea ce nu îmi place este să pierd timpul inutil. Ofer dezinteresat sfaturi, sper eu utile, oricui dă dovadă de bun simț și decență.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate