Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Digi.Online pentru Windows

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Mai are cineva installerul pt aplicatia Digi.Online windows va rog?
As vrea sa incerc si cu ea pe un windows 8.1 pt ca de la ultima lor modificare de playere nu mai pot viziona pe firefox programele digisport 1-4, nici din digionline in browsere, nici din digisport.ro live.
Cu greu imi merge pe un chrome, insa maxim la rezolutia 360 si chiar si asa, nu merge frumos ci se blocheaza destul de des, mai ales cand sunt transmise meciuri cu audienta mare.
Multumesc

#2
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,403
  • Înscris: 08.02.2011
Merge, dar trebuie a d b l o c k dezactivat sa mearga pe digisport.ro.

Edited by modoran, 19 April 2021 - 15:29.


#3
Znevna

Znevna

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,436
  • Înscris: 23.08.2020
Am testat acum https://www.digionline.ro/ pe Chrome, Edge (Chromium) si Firefox. Canal de test, DigiSport2, "WTA Istanbul: Sorana CIRSTEA (ROU) - Kateryna KOZLOVA (UKR)" cred ca are ceva vizualizari.
720p functioneaza impecabil pe toate browserele. Pe Edge "parca" consuma totusi cele mai putine resurse.
Aplicatia chiar daca o vei gasi nu cred ca va mai fi functionabila.
Nu stiu ce problema intampini tu :)

#4
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Imi da eroarea pe fond rosu "eroare incarcare player". Pe digisport.ro live imi da "playerul nu a putut fi incarcat cod eroare 246000"
Am rezolvat acum, mi-am reinstalat chrome si imi merge pe el.
Eram curios sa incerc totusi aplicatia, dar ma astept sa nu fie nici ea functionala. Mare prostie ca pt windows nu au mai dezvoltat o aplicatie functionala, pe ipad imi merge foarte bine, fara nici o problema sau eroare.

#5
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,061
  • Înscris: 19.07.2005
N-ai ce sa faci cu aplicatia de Windows, eu inca o am instalata insa nu mai merge de mult timp iar cei de la Digi nu se sinchisesc sa o repare.

[ https://i.imgur.com/s3XWpJi.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Dar pe ce windows o ai? Ca pe 10 nu mergea oricum, de aia a si renuntat digi la ea.
La mine tot aiurea merge, dupa ce am reinstalat chrome am crezut ca s-a rezolvat, insa merge cat de cat fara intreruperi numai pe rezolutie mica. Oricum, merge muuult mult mai prost decat mergea inainte sa faca digi ultimele modificari.

#7
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,061
  • Înscris: 19.07.2005
Eu am Windows 10.
Am testat acum pe Firefox si pe Edge, imi merge foarte bine pe ambele, fara intreruperi. Fa si un test de viteza, poate ai probleme cu netul?

#8
ritz

ritz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 21.11.2005
Dar un Windows refresh sau poate chiar reinstalat ai încercat? Tuturor le merge, atât din țară cât și din afară, dar ție nu. Ar trebui să-ți dea de gândit că poate nu are RDS ceva cu tine.
Poate e calculatorul tău, Windows mă refer...

#9
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Da, stiu ca este calculatorul meu si nu m-am gandit nici o clipa ca ar avea rds ceva cu mine.
Problema insa este ca inainte sa faca ei ultimele modificari, calculatorul meu, acelasi, cu acelasi software, functiona perfect, puteam urmari si eram multumit de calitate, ce programe doream pe digionline.
Dupa ce au modificat, nu se mai poate.

#10
serbangruianu123

serbangruianu123

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.09.2019
La mine, live tv e gol.
https://imgur.com/CqOMolG

#11
CristianRamirez99

CristianRamirez99

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 24.06.2023
aplicația nu mai există pentru Windows

#12
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Da. Știm. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate