Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Huawei P50 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
441 replies to this topic

#433
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,649
  • Înscris: 28.11.2001
Cine are telefonul trecut pe HarmonyOS (JAD-AL00) și este interesat de un serviciu de instalare GMS foarte, foarte bun, să mă contacteze pe privat.

Mulțumesc colegului @FREAKTUNING , care a asigurat suportul logistic și financiar pentru acest lucru.

#434
meseriasu2

meseriasu2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 08.01.2007
Multumesc @badmania98 pentru ajutor si rabdare.
Daca aveti probleme, apelati cu incredere la el.

Edited by meseriasu2, 08 September 2023 - 16:37.


#435
Stentor_ro

Stentor_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 13.04.2006
Salut, am înțeles ca Huawei a găsit soluția Gbox pentru înlocuirea Google mobile services. As vrea sa întreb pe cei ce dețin P50 dacă funcționează precum orice alt telefon, aplicații și notificări (messenger, whatsapp, BTpay, Revolut)?

#436
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,649
  • Înscris: 28.11.2001
GBox este virtual. E o aplicație dezvoltată de...cineva. Bagi datele bancare în ea?
În altă ordine de idei acei dezvoltatori una repară și alta strică cu updateurile la aplicatie

#437
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011
Cred ca gbox are acordul tacit al Huawei. De când îl am nu am avut probleme de securitate niciodată

#438
Stentor_ro

Stentor_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 13.04.2006
Merg notificările?

#439
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011
Da

#440
cristi2007

cristi2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 27.03.2007
Sarbatori fericite tuturor va doresc , as avea o intrebare : aveti cunostinta daca se poate face rollback pe un Huawei  P50Pro de la  Harmony Os la Emui ?

#441
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023
Eu nu înțeleg un lucru.De ce nu-și lansează huauei telefoanele sub brandul honor?Honor p50,honor p60,etc.Sau să facă altă firmă huaphone sau așa ceva.Ar scăpa de scamatoriile astea cu android,google,5G(husă de 130€ să ai 5G!!!).Am avut huawei p8,frumos,subțire,calitate,bateria nu a ținut mult,la sfârșit s-a umflat/încălzit la încărcare și a murit cu totul.Poate astea mai noi or fi mai fiabile.Dacă n-ar avea problemele soft de mai sus aș lua.

#442
FREAKTUNING

FREAKTUNING

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 22.03.2005

View PostRealMe, on 26 decembrie 2023 - 13:30, said:

Eu nu înțeleg un lucru.De ce nu-și lansează huauei telefoanele sub brandul honor?Honor p50,honor p60,etc.Sau să facă altă firmă huaphone sau așa ceva.Ar scăpa de scamatoriile astea cu android,google,5G(husă de 130€ să ai 5G!!!).Am avut huawei p8,frumos,subțire,calitate,bateria nu a ținut mult,la sfârșit s-a umflat/încălzit la încărcare și a murit cu totul.Poate astea mai noi or fi mai fiabile.Dacă n-ar avea problemele soft de mai sus aș lua.

salut
Daca ar fi asa de usor sa schimbi un nume si sa scapi de tot ;)
Daca poti sa treci peste treaba cu google, iti iei huawei, daca nu, ai de unde alege ;) in cel mai rau caz honor ;)

View Postcristi2007, on 25 decembrie 2023 - 21:16, said:

Sarbatori fericite tuturor va doresc , as avea o intrebare : aveti cunostinta daca se poate face rollback pe un Huawei  P50Pro de la  Harmony Os la Emui ?
Da, cauta @servicegsm pe telegram
costa minim 15 euro

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate