Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 

Xiaomi POCO F3/F3 Pro

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
742 replies to this topic

#19
amire2010

amire2010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 544
  • Înscris: 12.11.2010
Si eu il astept pe amazon.de, maine sper sa prind unul la 300

#20
sovixel

sovixel

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 24.02.2019
Aveti idee la ce ora incep comenzile pentru F3?

#21
ffaannee

ffaannee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 01.02.2009
Cred ca Luni la 9 AM.

#22
Danielms

Danielms

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 10.02.2013
Pai unde l-ați găsit în prețul specificat. Am găsit ceva pe Aliexpress, cu livrare din China dar prețul este foarte sus. Pe Amazon.de nu am găsit decât X3Pro

#23
ffaannee

ffaannee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 01.02.2009
Magazinul POCO de pe Aliexpress. Pretul afisat va fi disponibil de luni. E o strategie de a afisa preturi mult prea mari inainte de lansare, tocmai pentru a preveni comenzile inainte de termen. Probabil ca nici ei nu au preturile batute in cuie, dar pe acolo vor fi.

#24
Danielms

Danielms

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 10.02.2013
Sunt cu ochii pe Poco Store sau Mi Store sau Hong Kong Goldway, dar daca nu au livrare din Europa, atunci nu cred ca o sa fie o afacere, pentru că intervin taxele, in România.

#25
sovixel

sovixel

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 24.02.2019

View PostDanielms, on 27 martie 2021 - 19:39, said:

Sunt cu ochii pe Poco Store sau Mi Store sau Hong Kong Goldway, dar daca nu au livrare din Europa, atunci nu cred ca o sa fie o afacere, pentru că intervin taxele, in România.
Urmareste si pe goboo livrarea este gratuita. Au aparut pe banerul de la X3 Pro, au facut deja anuntul pe pagina lor de facebook despre F3.. cel mai posibil 100% luni il vedem la comanda.

#26
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,825
  • Înscris: 30.03.2009
Goldway a avut livrare din Europa(Franța și Spania) pentru redmi Note 10 pro la preț scăzut(în prima săptămână).

De văzut și prețul local pe eMAG și celelalte magazine.

Edited by Alxdava, 28 March 2021 - 04:06.


#27
sovixel

sovixel

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 24.02.2019
Tocmai am vazut pe aliexpress o recenzie de la un tip postata ieri cu telefonul. 696k scor in antutu si se vede foarte bine ecranul! Am o intrebare: memoria ram influenteaza scorul in antutu? Vreau sa achizitionez varianta de 6gb si sper sa nu fie o diferenta mare fata de varianta cu 8gb

#28
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Nu te mai lua dupa scorurile de la benchmark-uri, de fapt conteaza stilul tau de folosire al telefonului, cu ce tipuri de aplicatii il folosesti.
Am folosit 2 ani Mi 8 cu RAM de 6 GB, nu m-a dezamagit niciodata, insa nu l-am folosit cu jocuri, ci doar: browsing, youtube si tunein.
Daca insa folosesti aplicatii ce au nevoie de multa memorie RAM (cred ca jocurile au nevoie de mult RAM), atunci fa un mic efort si cumpara varianta cu 8 GB.

#29
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View PostCiubex, on 28 martie 2021 - 11:10, said:

Daca insa folosesti aplicatii ce au nevoie de multa memorie RAM (cred ca jocurile au nevoie de mult RAM), atunci fa un mic efort si cumpara varianta cu 8 GB.

Caz concret. În cazul unei tablete Samsung Galaxy Tab S+, cu 6GB RAM, folosita la diverse jocuri, se folosesc maxim 3,2 GB RAM. Și atunci de ce as avea nevoie de 8 sau 12 GB RAM?

#30
radu1st

radu1st

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 04.01.2014
Pe 5 Aprilie apare la noi

#31
calincosma

calincosma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,238
  • Înscris: 15.03.2013

View Postmax_01, on 28 martie 2021 - 11:41, said:

Caz concret. În cazul unei tablete Samsung Galaxy Tab S+, cu 6GB RAM...
mai concret, care este exact tipul tabletei? S7+ ? Nu am auzit de S+.

Edited by calincosma, 28 March 2021 - 16:02.


#32
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010

View Postsovixel, on 27 martie 2021 - 20:39, said:

Urmareste si pe goboo livrarea este gratuita. Au aparut pe banerul de la X3 Pro, au facut deja anuntul pe pagina lor de facebook despre F3.. cel mai posibil 100% luni il vedem la comanda.
Ce-i cu site-ul ala fantoma ? abia se misca, foarte prost proiectat, pagina help se incarca intr-o saptamana ca sa gasesc asa ceva "Warranty
1. Please be reminded that goboo.com provides marketplace service for third party Sellers who may directly sells goods to you. In such case, yourSeller are solely responsible for all warranties. Therefore, in the absence of any other commercial warranties granted by the sellers, the terms and conditions hereunder shall be applicable by default."
Eu nu as avea incredere sa comand de pe asa ceva.

#33
sovixel

sovixel

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 24.02.2019

View Postmarcel201, on 28 martie 2021 - 16:18, said:

Ce-i cu site-ul ala fantoma ? abia se misca, foarte prost proiectat, pagina help se incarca intr-o saptamana ca sa gasesc asa ceva "Warranty
1. Please be reminded that goboo.com provides marketplace service for third party Sellers who may directly sells goods to you. In such case, yourSeller are solely responsible for all warranties. Therefore, in the absence of any other commercial warranties granted by the sellers, the terms and conditions hereunder shall be applicable by default."
Eu nu as avea incredere sa comand de pe asa ceva.
Nu ma pricep asa bine. Nu am mai cumparat un produs din afara. Site-ul l-am descoperit la mai.incet.cu.spamul.pe.scari si apare pe banerul de early price la X3 Pro si apare la kimovil ca fiind un magazin, este cam singurul oke pentru ca este din europa fiindca pe aliexpress telefonul vine din china cu 137 lei transport + taxele vamale. Daca aveti alte recomandari va rog sa spune-ti aici.

#34
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,825
  • Înscris: 30.03.2009
https://m.fr.aliexpress PUNCTcom/item/1005002303799177.html

După cum vezi în link livrarea din magazinul Poco de pe Ali se face și din Franța, deci fără taxe

#35
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,019
  • Înscris: 02.11.2009

View Postradu1st, on 28 martie 2021 - 11:47, said:

Pe 5 Aprilie apare la noi

Early bird-ul adica reducerea parca era de pe 29 martie pe 5 aprilie sau nu se aplica universal?

#36
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,825
  • Înscris: 30.03.2009
Posibil să fie promoții aici, dar nu poți băga mâna în foc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate