Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Retragere Unibet

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012
Bună seara tuturor am un cont online la Unibet și am un câștig și nu pot retrage banii și am vrut sa retrag pe cardul cu care am depus și nu merge și cu transfer bancar nu știu dar as vrea sa retrag pe card cum se procedează va mulțumesc

#2
serban57

serban57

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 28.02.2017

 istrate01, on 14 martie 2021 - 20:27, said:

un câștig
Un câștig pe bune, sau câștig de ăla de 1000 de lei după ce ai băgat câte 100 de lei pe zi timp de o lună?

#3
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012
Nu contează câștigul și scuze ptr exprimare dar rog fără raspunsuri inutile

#4
Notsure

Notsure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,206
  • Înscris: 15.05.2016

 serban57, on 14 martie 2021 - 20:37, said:


Un câștig pe bune, sau câștig de ăla de 1000 de lei după ce ai băgat câte 100 de lei pe zi timp de o lună?

La pariuri, daca te-ai oprit inainte sa ramai pe drumuri, poate fi numit castig, indiferent de suma si de cat ai bagat inainte sa te opresti. :D

#5
carturarulobosit

carturarulobosit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 07.05.2018
Vezi sa nu fie bonus si tu sa incerci sa scoti. Bonusul trebuie rulat

#6
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,368
  • Înscris: 11.08.2003
De regula, la pariuri trebuie sa rulezi banii bagati de cateva ori (difera de la site la site) ca sa ii poti scoate. Imposibil nu, al dreaq de greu, da.
Cel mai sigur, cauta un mail de suport de la ei, compune-le o scrisoare electronica si vezi ce-ti spun, sunt cei mai in masura sa-ti dea un raspuns corect.
Ca idee, ce suma sau sume ai bagat pana acum si cat vrei sa scoti?

#7
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Cand ai depus banii ai ales sa activezi un bonus. Mergi la Bonusuri si vezi conditiile de rulaj.

#8
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Degeaba sfaturi, dupa halul in care scrie, probabil tot asa stie si sa citeasca.

- Două puncte + două zile suspend pentru ironii și jigniri ca obicei -

Edited by althea, 15 March 2021 - 07:51.


#9
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012
Veziti de treaba ta

Nu am avut nici un bonus activat pentru ca am pățit și știu ca trebuie  rulat deci teoretic pot retrage suma dar nu știu cum trebuie procedat o sa încerc sa le trimit un email

#10
carturarulobosit

carturarulobosit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 07.05.2018
Ia baga un SS si iti spunem direct ce si cum. Contul l-ai confirmat? Ai dat poza cu buletinul, cardul, factura etc?

#11
FREESH

FREESH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 23.02.2007
Daca ai facut castigul din bonus trebuie rulati .. daca ai depus ai castigat poti sa retragi,da mai intai tre' sa verifici contu cu buletin si adresa.

#12
Tankx

Tankx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 649
  • Înscris: 23.02.2021
Mai pariezi o tură toată suma pe o cotă de 1.8 și tre sa ți-o dea dacă câștigi

#13
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012
Pai de ce sa mai pariez dacă vreau sa retrag nu am avut nici un bonus activ

#14
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,808
  • Înscris: 30.08.2006
Uite aici toate informatiile necesare:
https://10pariuri.ro...i-de-la-unibet/

#15
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,263
  • Înscris: 06.01.2007
Probabil ca platforma nu are implementata si functia de retragere bani deoarece in general se pierd bani, nu se castiga.
Iar cei care castiga, ii pierd oricum la loc, deci chiar nu are rost sa retragi.

#16
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,046
  • Înscris: 23.09.2005
Nu mai vorbiti prostii. Unibet a fost un site serios, si probabil ca e si acum. Pacat ca a iesit din reteaua Microgaming.

Ca idee, la ei am inceput sa joc poker, n-am avut niciodata vreo depunere la ei, am adunat bani din turnee gratuite, (aveau pe vremuri mai multe turnee zilnice gratuite la diferite ore, cu premii de 100, 200, 500 si unul de 1000 euro).

Apoi am inceput sa joc si turnee cu bani.

Dupa ce am inceput sa joc la turneele pe bani, m-am falimentat de doua ori la inceput, odata de la cateva zeci de euro am picat la zero, apoi de la 130 de euro am picat iar la zero, pierzand banii, caci eram la inceput si jucam prost.

De cate ori am ajuns la zero, o luam iar de la capat cu turneele gratuite.

Dupa acea a doua falimentare, de acolo incolo am mers pe plus permanent cu turneele pe bani (adica n-am mai fost niciodata in pericolul de a-mi pierde banii) si am jucat ani de zile, am avut cateva zeci de retrageri, de obicei de 50-200 euro fiecare. Cea mai mare a fost 2800 euro daca bine retin, dar aia a fost atunci cand am retras tot ce aveam la ei caci situl iesea din Microgaming si practic nu mai aveam ce juca acolo.

Dupa care, din pacate, Unibetul a iesit din reteaua Microgaming, si-a schimbat radical softul si n-a mai meritat la ei jocul de poker ramanand foarte putini jucatori pe el. Jucatori putini inseamna si bani putini.

Niciodata n-am avut vreo problema cu vreo retragere. Nici macar o data.

Chiar imi pare rau ca n-am mai putut juca la ei, a fost un site foarte bun si foarte serios.

Evident, nu recomand nimanui pariuri, pacanele sau alte sloturi, singurul loc unde poti face bani constant datorita abilitatilor tale personale fiind doar jocul de poker. Poker, nu pacanele.

Asta nu inseamna ca garantat vei castiga la poker, majoritatea jucatorilor evident vor pierde, banii mergand intr-un final spre cei mai buni.

Eu n-am fost un jucator prea bun, marele meu avantaj a fost ca am stiut sa-mi administrez cu atentie banii si la ce sume imi permit sa joc. "Bankroll management" se numeste, in termeni de poker.

Edited by Phobos, 15 March 2021 - 01:54.


#17
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,024
  • Înscris: 06.09.2008
am acelasi i5 2500, monitor 4k si am luat 1050 TI (sh) fiindca cea veche nu ducea 4k la 60hz, mergea 4k 30Hz (radeon 7850).
Problema e cu pretul la placile video, 1050ti SH era 350-400lei in toamna, acum 6-700.
Noua e la 1400, trebuie sa fii nebun sa dai atat.

#18
Tankx

Tankx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 649
  • Înscris: 23.02.2021
În general la pariurile onlin ti se baga bețe în roate la retrageri ca să te motiveze să învârti ruleta din nou.
Aia nu știu că în România se moare de foame și omul trebuie sa mai retragă din când în când pentru a putea funcționa, fiind băgați acolo banii de mâncare de la gura copiilor.
Majoritatea platformelor au restricții la retrageri.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate