Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

Retragere Unibet

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Unibet e platforma serioasa, am retras de la ei fara probleme.
Pe chat rezolvi mai rapid.

#20
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,249
  • Înscris: 06.01.2007
Pai da. Pe chat.
Le zici ca ai copii, ca n-ai platit inretinerea, ca tre sa cumperi medicamente, o poveste care sa te induioseze, ceva.
:D

#21
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,029
  • Înscris: 23.09.2005

 maccip, on 15 martie 2021 - 08:22, said:

Pai da. Pe chat.
Le zici ca ai copii, ca n-ai platit inretinerea, ca tre sa cumperi medicamente, o poveste care sa te induioseze, ceva.
Posted Image

Mai maccip, Unibet are licenta in Romania. Pe langa multe dezavantaje, unul din avantajele legislatiei jocurilor de noroc este ca daca joci pe un site cu licenta, te poti adresa legii in caz de probleme, banii aia castigati sunt banii omului, nu trebuie priviti ca un fel de pomana din partea sitului.

Deci nici aia de la Unibet n-au nici un interes sa se joace cu astea, ca se pot arde si ei.

#22
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Asa sunt construite platformele astea, la fel ca alea de actiuni si crypto. Sa investesti/sa adaugi bani in contul ala online este foarte simplu, dar cand vine vorba de scos iti vor pune bete in roate pentru diverse nimicuri ori inventii.

#23
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,029
  • Înscris: 23.09.2005
Nu stiu unde ati jucat voi, dar eu n-am avut niciodata vreo problema la retrageri, si am jucat pe Unibet, 888poker, Pokerstars, Victor Chandler, Winamax (site frantuzesc conceput numai pentru francezi), MyPok (un fost site francez, foarte mic, care mergea pe pierdere caci era la inceput, apoi l-au inchis caci n-a mers. Acolo am avut cateva retrageri, profit evident, am castigat chiar si un Ipad la un turneu, pe care mi l-au trimis acasa fara nici macar taxe de drum).

Deci niciodata vreo problema cu retragerile, si astea pe vremuri toate erau fara nici o licenta in Romania, deci daca nu-mi trimiteau banii, puteam ramane cu buzele umflate, caci n-aveam ce sa fac.

#24
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Bagi un card Visa și retragi pe el, nu e nicio filozofie.

#25
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012

 rumegus, on 14 martie 2021 - 22:36, said:

Degeaba sfaturi, dupa halul in care scrie, probabil tot asa stie si sa citeasca.

- Două puncte + două zile suspend pentru ironii și jigniri ca obicei -
Mulțumesc frumos pentru ca a-ți luat măsuri

Repet nu am nici un bonus activ și am făcut verificarea contului cu o poza a buletinului

#26
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Vezi că ”ați” se scrie împreunat. Tind să cred că respectivul a fost suspendat pe nedrept în condițiile astea...

Ți-am oferit cea mai simplă și sigură metodă de retragere mai sus dar ai ales s-o ignori!

Edited by rickysyv, 16 March 2021 - 01:42.


#27
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,029
  • Înscris: 23.09.2005

 istrate01, on 16 martie 2021 - 00:05, said:

Repet nu am nici un bonus activ și am făcut verificarea contului cu o poza a buletinului

Pai n-ai zis ce optiuni ai avut la retragere, ce ai ales, ce mesaj ti-a dat cand ai finalizat retragerea, daca ai ajuns s-o finalizezi, etc.

Ai zis doar ca tu ai vrea sa retragi pe card si n-ai reusit. N-ai reusit ce? Sa faci retragerea? Sau ai facut retragerea dar nu ti-au venit banii? Sau n-ai optiune de retragere pe card?

Sau, sau, sau.

Fii mai clar in mesaje, dar daca raspunzi o data la doua zile aici, n-o sa lamuresti nimic.

Edited by Phobos, 18 March 2021 - 15:44.


#28
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012
Scuze pentru ca am răspuns asa greu. Am reușit sa vorbesc cu un reprezentant de la Unibet pe chatul lor și am făcut retragerea banilor prin opțiunea transfer bancar cu codul Iban și în 24 ore am primit suna pe card și nu a mers direct retragere pe card deoarece am card maestro care nu este acceptat

Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate