Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Xiaomi Mi11 Lite

- - - - -
  • Please log in to reply
636 replies to this topic

#631
5had3

5had3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,198
  • Înscris: 07.10.2006
11 lite 5G NE e pe lista de update la HyperOS în Q2 2024.
Mai departe nu-ți înțeleg mesajul. Dacă ți s-a stricat amprenta, update-ul la 14.0.9 poate fi doar o coincidență.

#632
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 10.10.2005
Vad ca a aparut versiunea pentru Lisa, varianta China, https://xiaomifirmwa...er.com/hyperos/ de HyperOS. Asteptam si pentru restul zonelor.

#633
IrrelevantWhiteMan

IrrelevantWhiteMan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 06.10.2015
Buna seara, am nevoie de ajutorul vostru.
Am un mi11 lite 5g care atunci cand dau sa il aprind, nu reusesc. Mai exact, il bag la incarcat, imi apare logo-ul mi, apare bateria 100% dupa care ecranul ramane negru, nu se mai intampla nimic.
As intra in recovery sa ii dau restart de acolo dar din pacate, telefonului nu ii functioneaza butonul power de ceva timp.
Am cum sa il restartez in vreun mod fara sa folosesc butonul power? Poate reusesc sa-l aprind astfel.
Multumesc!

#634
IrrelevantWhiteMan

IrrelevantWhiteMan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 06.10.2015
se pare ca a functionat asta: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SPnzQyuCuQg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#635
5had3

5had3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,198
  • Înscris: 07.10.2006
Update în seara asta de la 14.0.9.0 la 14.0.11.0 apoi imediat la Xiaomi HyperOS 1.0.3.0.

Așadar avem HyperOS, Android 14 UKOEUXM.

#636
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 10.10.2005
Se pare ca au fost scoase de pe lista de upgrade-uri https://trust.mi.com...c/updates/phone
Cred ca va fi ultimul Xiaomi.Nici 3 ani si gata suportul...
Inainte il mai prosteam cu un custom rom, dar nici astea nu mai sunt ce au fost.

Edited by trid_ovi, Yesterday, 22:16.


#637
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,826
  • Înscris: 30.03.2009
La cumpărare se știa că acest model va avea doar 2 ani de suport/upgrade de software. Pe atunci nici alții nu erau mai breji.
Ca să te liniștesc cumva, îți spun că am un Redmi Note 4x, primul meu Xiaomi comandat de pe Aliexpress, complet funcțional cu Android 7.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate