Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Ma urmareste trecutul...

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 04.04.2020
Trist.

#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Vezi ce note are la materia la care e profesoara fosta. Daca el se plange ca il persecuta profa (desi astia olimpicii la n materii nu prea se plang, pentru ca invata la toate), atunci e nasol. Strange dovezi si du-te la directiunea scolii si la inspectoratul scolar. Dar NUMAI daca sunt chestii flagrante, gen: a rezolvat perfect un test si profa abia i-a pus un 5-6.

Dar in 99% din cazuri, profii nu sunt atat de partinitori.

Si mai ales nu-i baga in cap copchilului ca ar putea fi persecutat de profa. Ai facut foarte bine ca nu i-ai spus ca a fost iubita ta. Pentru ca daca ii spuneai, riscai sa influentezi TU copilul sa creada ca e persecutat. Lasa-l sa-si vada de scoala, si tu vezi-ti de viata ta.

#21
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,785
  • Înscris: 12.01.2018
O  sa depuncteze copilul.trebuie dus sa-i faci operatie estetica si schimbat numele.la asta cu numele vezi sa nu o faci ca in acel celebru banc

Anul trecut au mers  struna olimpiadele

#22
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,113
  • Înscris: 17.01.2012

View Postpufonel, on 17 februarie 2021 - 23:06, said:

Dar in 99% din cazuri, profii nu sunt atat de partinitori.

hehe, știi mătăluță că suntem în .RO? Posted Image
aici TOATĂ lumea e paranoică Posted Image
(începând cu nenea inițiatorul, continuând cu tipa care urăște copchii, ajungând la mine sau la voi...)

iar io am și motiv, priviți poza, urmăriți rubrica limba română
-până la un moment dat, eram un copil mediu - la lb.și lit.ro, apoi a intervenit dezastrul (1986)
-în clasa a 12-a, am avut proasta inspirație să-i declar profei că io nu voi „comenta” în veci o poezie așa cum vrea ea (prin intermediul caietului de comentarii care circula prin liceu Posted Image )
-mi-a declarat nonșalant: „să vedem dacă mai intri TU în bac!”
-din acel moment am primit numai note de 3, dar am contracarat cu tezele (acolo nu putea falsifica, că și-o lua Posted Image )

DECI!!!

Attached Files



#23
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,991
  • Înscris: 18.12.2007

View Postgushpi, on 18 februarie 2021 - 10:03, said:

continuând cu tipa care urăște copchii

Presupun ca la mine te referi asa ca o sa aduc o clarificare: nu urasc copiii, doar nu ma pasioneaza ideea de a avea copii si nici nu ma incanta in vreun mod special interactiunea cu ei.

Si nu, nu e toata lumea paranoica, relax.

#24
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 04.04.2020

View PostEMPP, on 18 februarie 2021 - 06:59, said:

O  sa depuncteze copilul.trebuie dus sa-i faci operatie estetica si schimbat numele.la asta cu numele vezi sa nu o faci ca in acel celebru banc

Anul trecut au mers  struna olimpiadele
Am facut eforturi ca sa inteleg ce ai scris si tot n-am inteles :D

#25
ioan1967

ioan1967

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.11.2012
Povestea mea.
Divorțat , copil din prima căsătorie , avea 4 ani , m-am recăsătorit cu o tipă profesor la universitate. Am divorțat acum doi ani de ea. Copilul este acum student și singura restanță o are la ea.
De ce probabil așteaptă să o rog eu să-l primească la examen. Asta e viața va trece în toamnă sau în vară.

#26
WhimsicalPeanut

WhimsicalPeanut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 14.05.2008
Copilul e in clasa a 7-a. Exceptand cazul in care materia in cauza se face doar la clasa a 7-a atunci a mai avut aceeasi profesoara 1 an sau 2. daca pana acum nu l-a nedreptatit nu vad motive sa o faca acum, cu exceptia cazului in care tu ai facut ceva sa o supere anul asta.

#27
Driade

Driade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 14.08.2018

View Postgushpi, on 18 februarie 2021 - 10:03, said:

hehe, știi mătăluță că suntem în .RO? Posted Image
aici TOATĂ lumea e paranoică Posted Image
(începând cu nenea inițiatorul, continuând cu tipa care urăște copchii, ajungând la mine sau la voi...)

iar io am și motiv, priviți poza, urmăriți rubrica limba română
-până la un moment dat, eram un copil mediu - la lb.și lit.ro, apoi a intervenit dezastrul (1986)
-în clasa a 12-a, am avut proasta inspirație să-i declar profei că io nu voi „comenta” în veci o poezie așa cum vrea ea (prin intermediul caietului de comentarii care circula prin liceu Posted Image )
-mi-a declarat nonșalant: „să vedem dacă mai intri TU în bac!”
-din acel moment am primit numai note de 3, dar am contracarat cu tezele (acolo nu putea falsifica, că și-o lua Posted Image )

DECI!!!

Cum ai reusit sa fotografiezi pagina aceea de catalog?!

#28
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,526
  • Înscris: 05.06.2009

View PostDriade, on 02 martie 2021 - 17:38, said:



Cum ai reusit sa fotografiezi pagina aceea de catalog?!

Posibil cu ocazia vreunei revederii de x ani de la terminarea liceului. De obicei asa se procedează, se scoate catalogul de la arhiva și sunt strigați foștii elevi, ca pe vremuri. Chiar îmi pare rău că nu m-am gândit sa fac și eu o poza la catalog, cand am avut întâlnirea de 20 de ani.

#29
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020

View Postioan1967, on 18 februarie 2021 - 13:39, said:

Povestea mea.
Divorțat , copil din prima căsătorie , avea 4 ani , m-am recăsătorit cu o tipă profesor la universitate. Am divorțat acum doi ani de ea. Copilul este acum student și singura restanță o are la ea.
De ce probabil așteaptă să o rog eu să-l primească la examen. Asta e viața va trece în toamnă sau în vară.

Aceasta e povestea ta spusa din perspectiva ta.
Dar te-ai intrebat vreodata ce e in sufletul copilului tau? Ca sigur are resentimente fata de cea care i-a furat tatal.
Poate are restanta pt ca nu a reusit sa scrie, sau daca a fost oral examenul si mai rau. S-a blocat pur si simplu chiar daca a invatat materia sau poate nici nu a vrut sa invete stiind cine ii e profesoara.

#30
In_sunetul_muzicii

In_sunetul_muzicii

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 30.07.2019

View PostMike1alike, on 12 martie 2021 - 09:58, said:

Ca sigur are resentimente fata de cea care i-a furat tatal.


Cine a zis ca i-a furat tatal?Posted Image

#31
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020

View PostIn_sunetul_muzicii, on 12 martie 2021 - 10:01, said:



Cine a zis ca i-a furat tatal?Posted Image
Raspunsul meu anterior a fost offtopic.
Daca citesti putin si ce scrie ai sa vezi ca i-am raspuns lui ioan1967, de copilul lui era vorba.
El a zis ca i-a furat tatal.
Sau tu cum iti imaginezi ca simte si percepe un copil la 4 ani cand din viata lui dispare tatal pentru ca s-a recasatorit?!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate