Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Prima TV HD.

- - - - -
  • Please log in to reply
1098 replies to this topic

#721
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Florin Călinescu a zis in live-ul de pe Facebook ca emisiunea sa începe pe 19 octombrie la ora 20:00.

#722
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
și a mai spus ceva interesant formatul va fi identic Chestiunea Zilei sau cât se poate de varianta originală numai că se pare că sunt probleme cu Marica și numele Chestiunea Zilei mă întreb A cui este proprietate înregistrată Pro TV sau Adrian Sârbu

#723
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Sper sa fie la fel ca Chestiunea Zilei, deci nu prea cred ca va fi la fel. Dar, sa speram

#724
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Sâmbătă, 2 octombrie, ora 19:30, Sepsi - Rapid București, la Prima TV.

#725
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
La meciul Sepsi OSK şi Rapid Bucureşti care este maine pe Prima TV, o sa comenteze tot Florin Călinescu si Bogdan Cosmescu.

#726
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 15.02.2012
penibili, ridicolii, din fericire exista butonul Mute....

#727
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Sau muti pe urmatorul program/canal. :)

#728
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018

View Postpetrepescarul, on 02 octombrie 2021 - 20:07, said:

penibili, ridicolii, din fericire exista butonul Mute....
Meciul este si pe LookSport (1).

#729
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018

CE EMISIUNE VA AVEA FLORIN CĂLINESCU LA PRIMA TV ȘI CUM SE NUMEȘTE


Florin Călinescu a luat prin surprindere pe toată lumea când a anunțat că pleacă de la Pro TV. Între timp, acesta a semnat cu grupul Clever, din portofoliul căruia fac parte mai multe posturi TV, și va avea o emisiune la Prima TV. Florin Călinescu revine pe sticlă cu o emisiune pamflet în care sunt abordate teme din cele mai diverse domenii.

Ce emisiune va avea Florin Călinescu la Prima TV

După lansarea grilei de toamnă a televiziunii, s-a aflat că Florin Călinescu va avea o emisiune la Prima TV. Acesta revine pe sticlă din 19 octombrie cu o emisiune pamflet în care sunt abordate teme din cele mai diverse domenii : politică, sport, social sau monden.

Emisiunea fostului jurat de la „Românii au talent” se va numi „Florin Călinescu Show” și va pune pe masă subiecte arzătoare din actualitatea românească, tratate în spirit satiric. Telespectatorii vor putea urmări această emisiune în fiecare săptămână, în zilele de marți, miercuri și joi, de la ora 20:00 la 22:00.

Florin Călinescu va fi realizator de programe la Prima TV, dar se va implica activ și în deciziile editoriale și de producție ale Grupului Clever. Misiunea lui este de a dezvolta și crea conținut autohton de calitate, care să aducă telespectatorului plus valoare și să se regăsească în programele postului Prima TV, dar și ale celorlalte televiziuni ale Grupului Clever.

De ce a plecat Florin Călinescu de la Pro TV

Florin Călinescu a anunțat, duminică, 18 iulie, pe pagina sa personală de Facebook, că a luat de decizia de a renunța la colaborarea cu PRO TV.

„Cu oarecare părere de rău, vă anunț ca renunț la colaboarea cu actualul management al PRO TV. Deci, și la Românii au talent. Detalii, mai încolo‘, a transmis Florin Călinescu pe rețelele sociale, la momentul respectiv.

La câteva zile de la anunț a explicat și de ce a ales să părăsească postul TV. „Chiar de două ori am plecat de la ProTV. Dacă am plecat atunci când era bunul meu prieten, Adrian Sârbu, vă dați seama că acum nu mai există niciun considerent de natura celor de atunci: prietenie de o viață, muncă făcută împreună.
Tot ce am făcut atunci și acum am făcut-o pentru public? Chiar și mie mi se pare că atunci politica era într-o perioadă romantică, azi ar trebui tratată cu prioritate într-un talk show politic de satiră și mă bate gândul să fac acest lucru. Dacă mai fac această meserie, ar trebui să mă întorc la ceea ce m-a consacrat cu adevărat, satira politică’, a transmis Florin Călinescu, la postul de televiziune Aleph News.

Sursa: https://www.tvmania....-numeste-313451

#730
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,128
  • Înscris: 21.05.2019
un expirat :))) Succesul va fi deplin!

#731
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,357
  • Înscris: 19.01.2015
Mai bine venea cu un sitcom de comedie precum "Tanti Florica" si poate avea ceva succes ca acum 9 ani cand a filmat pentru PRO TV cu Tania Popa, Octavian Strunila si Marius Vizante.

#732
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Următoarele meciuri televizate de Prima TV din Liga 1 :
FCSB - CS Mioveni, 16 octombrie, ora 20:30
Dinamo - Rapid, 23 octombrie, ora 20:30

https://m.program-tv...A_TV/16.10.2021

https://m.program-tv...A_TV/23.10.2021

Edited by Marin2514, 07 October 2021 - 11:24.


#733
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Faptul că i-au dat trei zile pe sticlă denotă faptul că este o mişcare disperată.
Jocul, cred eu, s-a terminat deja, şi Prima nu face parte din el. E foarte greu să dai jos trio-ul consacrat (Pro, Kanal, Antena)

#734
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,128
  • Înscris: 21.05.2019
Sa vina cu The Voice, de departe cu mult peste mizerii similare gen ChiX Factor samd

#735
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Sau sa readuca emisiunea Megastar.

#736
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Recomandarea pentru emisiunea lui Călinescu se întinde aproape pe jumătate de ecran.
Attached File  20211011_224709.jpg   199.93K   76 downloads

#737
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
"🌟 Meciul de sâmbătă seara se vede pe PrimaTV și PrimaPlay.ro!

⚽ FCSB - CS Mioveni, sâmbătă, de la 20:30, LIVE pe Prima TV

📹Partida va fi comentată de Marius Saizu și Bogdan Cosmescu"

Info : Facebook Prima TV

#738
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Sambata 23 octombrie se lanseaza emisiunea auto Coloana de Directie, de la ora 12:00

Coloana de directie este primul proiect TV full responsive. Este un concept inovativ, menit sa reimprospateze apetitul publicului pentru emisiuni auto. În paralel, vom construi în mediul online o întreagă comunitate de fani, cei cu ajutorul cărora, prin interacțiunile directe, vom stabili subiectele fiecărei emisiuni. Pentru prima oară în România, un program TV va fi full responsive, cu un aspect orizontal (16:9) pe TV și unul vertical (9:16) pe paginile rețelelor de socializare. Coloana de Direcție va fi "o placă turnantă" a presei de specialitate, un mall de expunere a informației auto, a ideilor creative și o voce importantă în domeniu.
https://program-tv.n...ectie_/34808159

sambata 30 octombrie de la ora 19:00 FOTBAL LIGA 1 CSU CRAIOVA-MIOVENI https://program-tv.n...LIGA_1/34808253

Edited by IceCoolExtreme, 16 October 2021 - 15:01.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate