Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Oferta Black Friday: Cartela cu numar si Mobil Nelimitat gratuit 1LUNA

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016

View Postl_dan, on 07 noiembrie 2020 - 10:15, said:


Nimic din articolul citat nu conduce la ipoteza expusa de tine. Atunci, raman doua variante: drobul de sare - sau teoria conspiratiei? :)
La Telekom, nu ajunge doar drobul de sare.
Trebuie sa sufli și în iaurt, sa fii sigur, dar dacă zicala ar mai avea continuitate cam ar trebui sa încerci ci continuitatea.

#20
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 26.02.2010
Nu se activează niciun abonament automat, trebuie sa intri pe site și să completezi un formular, dar este greu de citit.

#21
MariusS09

MariusS09

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 25.05.2017
Hai ca am clarificat situatia, am vorbit cu cineva de la ei. Sim-ul respectiv este si o sa ramana prepaid chiar si dupa alea 30 de zile. Mutarea pe abonament o poti face doar tu la alegere, pe rubrica dedicata de pe site-ul lor.

#22
l_dan

l_dan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,338
  • Înscris: 05.09.2006
Asta era cat se poate de clar de la inceput, doar conspirationistii au inteles, pesemne, altceva! :)

#23
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004

View Postgooroo, on 07 noiembrie 2020 - 10:16, said:

Nu e nici o oferta. Platesti la pret intreg luna aia, si pe banii tai practic iti fac identificare si pentru cartela veche si pentru cartela noua, trebuie sa fii destul de limitat sa cazi in capcana lor.
Prosteala asta cu promotii si concursuri in care iti cer buletinul si datele e una din metodele folosite de operatori pentru a face baza de date a numerelor mobile legate de persoana, cum au cerut serviciile in trecut dar le-a interzis Constitutia, asa ca au inventat o noua schema de a face asta pas cu pas.
partea frumoasa e ca utilizatorii le dau aceste date de buna voie si nesiliti de nimeni. ba chiar se si bucura ca le dau aceste date, ca primesc o cartela cu net nelimitat gratis 1 luna.

Edited by rex, 07 November 2020 - 22:45.


#24
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Oricum ,ii vor pune sa semneze ceva GDPR.
Dar ,na se dau de buna voie si nesiliti de nimeni.

#25
sarbulb

sarbulb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 24.09.2016
Info : am fost eu , ieri , in Bucuresti - Cora Lujerului - IQ BOX , partener Orange . "  Da , va putem elibera cartela gratis , trebuie doar sa achitati 29 RON , cv serviciilor pt 1 luna . Aveti 1 luna gratis si trebuie sa achitati pt luna 2 . Ulterior faceti ce vreti . "

#26
MariusS09

MariusS09

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 25.05.2017

View Postsarbulb, on 09 noiembrie 2020 - 10:28, said:

Info : am fost eu , ieri , in Bucuresti - Cora Lujerului - IQ BOX , partener Orange . "  Da , va putem elibera cartela gratis , trebuie doar sa achitati 29 RON , cv serviciilor pt 1 luna . Aveti 1 luna gratis si trebuie sa achitati pt luna 2 . Ulterior faceti ce vreti . "


WTF? Pai ce oferta mai e aia? Posted Image) Asa imi iau direct cartela cu numar si credit la banii aia, si fac si in situatia aia tot ce vreau dupa. Posted Image)

Edited by MariusS09, 09 November 2020 - 10:50.


#27
wantsome

wantsome

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,846
  • Înscris: 15.05.2017
E oferta speciala de Black friday. Ma mir ca nu te pun în magazin sa platesti și transportul 😀

#28
gooroo

gooroo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 590
  • Înscris: 21.09.2020

View PostMariusS09, on 09 noiembrie 2020 - 10:50, said:

WTF? Pai ce oferta mai e aia? Posted Image) Asa imi iau direct cartela cu numar si credit la banii aia, si fac si in situatia aia tot ce vreau dupa. Posted Image)
Cu banii aia iei pachetul duo, doua cartele cu optiune nelimitat la pret de una.
Si fara sa dai note informative cum vor la "oferta" asta.

#29
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Îmi place oferta lor cu Huawei Y5 2019 indisponibil pe stoc de 3 zile (de când am văzut prima oară) dar nu l-au X-at. Dă bine așa ca ofertă numai că nici nu există!

Edited by lk1, 11 November 2020 - 17:39.


#30
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Au aparut ofertele Black Friday https://blackfriday....slider1_pos1of5

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate