Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Peugeot 208 2020 - Active 75

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 CGDBZ, on 14 noiembrie 2021 - 13:17, said:

Cam trebuia sa ajunga pana acum.
Nu stiu ce sa mai zic, la criza semiconductorilor care este nimic nu ma mai mira!
Dealer-ul mi-a spus ca din fabrica ajunge intr-unul din depozite, Constanta, Nadlac sau Maracineni si apoi ajunge la dealer!

Edited by MembruAnonim, 14 November 2021 - 13:35.


#56
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Nu prea are a face criza semiconductorilor cu transportul. De obicei transportul extern dureaza maxim o saptamana iar cel intern(de cand este receptionata masina in tara si pana la dealer) tot cam o saptamana. La mine a fost pe transport extern 3 zile si intern 7 zile. Dupa ce  este receptionata  in depozitul din tara este informat dealer-ul care te suna sa o achiti si sa-i faci asigurarea .

#57
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 CGDBZ, on 14 noiembrie 2021 - 14:41, said:

Nu prea are a face criza semiconductorilor cu transportul. De obicei transportul extern dureaza maxim o saptamana iar cel intern(de cand este receptionata masina in tara si pana la dealer) tot cam o saptamana. La mine a fost pe transport extern 3 zile si intern 7 zile. Dupa ce  este receptionata  in depozitul din tara este informat dealer-ul care te suna sa o achiti si sa-i faci asigurarea .
poate am noroc si apare saptamana asta!

#58
spiga92

spiga92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.04.2009
Salutare,
Nu mai reusesc sa configurez Android Auto, imi arata pe ecran "Lipsa continut media USB". A mai avut cineva problema asta si a rezolvat o?
Am incercat cu diferite cabluri, diferite telefoane si nimic. Exista un update sau ceva care rezolva situatia?

#59
LeoT

LeoT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 690
  • Înscris: 07.08.2019
de la versiunea de Android Auto e problema, am patit-o si eu. In Romania nu putem instala decat pe cea fara licenta (apk)
telefonul e un Huawei recent cumva ?

Edited by LeoT, 08 January 2022 - 00:12.


#60
andrey23

andrey23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 11.07.2007
Cablul ar trebui sa fie cel original al telefonului. Mi s-a întâmplat de multe ori cu diferite cabluri "chinezării" sa nu meargă AA pe destul de multe mărci/mașini. Dar cu cablul original al telefonului totul a fost în regulă (de obicei am mereu cate un cablu de back-up la mine pentru încărcare). Și uneori aplicația pe telefon de AA contează, inceaarca diferite variante pâna merge vreuna... Eu așa am făcut (verificat cu xda forum, pentru apk)

#61
spiga92

spiga92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.04.2009

View PostLeoT, on 08 ianuarie 2022 - 00:11, said:

de la versiunea de Android Auto e problema, am patit-o si eu. In Romania nu putem instala decat pe cea fara licenta (apk)
telefonul e un Huawei recent cumva ?
Da e huawei, nu recent, are 2 ani si ceva. O sa mai incerc cu alte variante de Android auto, poate merg unele mai vechi

#62
MicroEdge

MicroEdge

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,282
  • Înscris: 16.08.2016

View Postspiga92, on 06 ianuarie 2022 - 11:03, said:

Salutare,
Nu mai reusesc sa configurez Android Auto, imi arata pe ecran "Lipsa continut media USB". A mai avut cineva problema asta si a rezolvat o?
Am incercat cu diferite cabluri, diferite telefoane si nimic. Exista un update sau ceva care rezolva situatia?
Întra la setări și verifica sa fie modul usb pe transfer date nu încărcare.

#63
spiga92

spiga92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 18.04.2009

 MicroEdge, on 14 ianuarie 2022 - 10:19, said:

Întra la setări și verifica sa fie modul usb pe transfer date nu încărcare.
Iti dai seama ca faceam asta mereu, doar ca nu mai vrea. Am incercat cu un Huawei p smart, un Xiaomi mi8 si un Samsung S21, tot nu vrea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate