Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

Realme X7 Pro

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,029
  • Înscris: 02.11.2009
Un terminal recent lansat, cu specificatii de flagship killer la un pret decent (pe Aliexpress pleaca acum de la $399) si care va fi disponibil si pe piata europeana, spre deosebire de alti producatori care au lansat telefoane asemanatoare numai pentru piata domestica chineza.
Practic X7 Pro vine ca un concurent direct pentru Redmi K30 Ultra care insa nu este nici macar anuntat pentru piata globala sau cu ROM global.

https://www.gsmarena...7_pro-10380.php

Asadar sa discutam despre el si despre alternative.

#2
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,445
  • Înscris: 08.02.2011
Ce chinezi au firma asta ? N-am auzit pana acum de ea.

#3
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,029
  • Înscris: 02.11.2009
Este a celor de la Oppo, practic Realme e pentru Oppo ceea ce e Redmi pentru Xiaomi adica un pui al companiei mama.

#4
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,029
  • Înscris: 02.11.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/adlFsiXWNEw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

De asemenea vad in X7 (simplu fara Pro) o optiune foarte interesanta de buget....

#5
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,029
  • Înscris: 02.11.2009
Pe modelul Xiaomi au dat-o grav si cei de la Realme cu mucii in fasole, au scos doua telefoane complet diferite si totalmente inferioare fata de cele lansate pe piata chinezeasca, mai multe detalii in curand.

#6
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
pareri noi despre telefon? nimeni nu l-a cumparat?

eu am gasit asta, pare un upgrade bun la ce am(mi A3): https://nanoreview.n...-snapdragon-665

Edited by 41ex, 04 December 2020 - 20:25.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate