Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Boxe auto Peugeot 206+ 2010

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
kEvMTFK

kEvMTFK

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.09.2020
Salutare! Vă rog frumos, cine știe și cunoaște mai bine, să îmi spuna și mie ce boxe sa iau pentru un Peugeot 206+ din 2010. Aș avea nevoie de diametru, cat de mult conteaza puterea rms și dacă pot pune și tweetere, neavand din fabrică. Dacă se poate aș dori ceva până în 250 de lei pentru partea din față cu sau fara tweetere, eventual niste link-uri. Mulțumesc anticipat!

#2
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,293
  • Înscris: 12.08.2006
Diametrul pe fata e 16cm.

#3
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Incearca pe eMag.

Cine le monteaza? Tu?

De ce nu mergi la o firma specializată? Iti alegi si-ti monteaza.

Edited by hunab, 07 September 2020 - 08:51.


#4
Octavian___

Octavian___

    Membru de ocazie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,970
  • Înscris: 06.04.2007

View PostkEvMTFK, on 06 septembrie 2020 - 19:11, said:

Salutare! Vă rog frumos, cine știe și cunoaște mai bine, să îmi spuna și mie ce boxe sa iau pentru un Peugeot 206+ din 2010. Aș avea nevoie de diametru, cat de mult conteaza puterea rms și dacă pot pune și tweetere, neavand din fabrică. Dacă se poate aș dori ceva până în 250 de lei pentru partea din față cu sau fara tweetere, eventual niste link-uri. Mulțumesc anticipat!

https://www.be-loud....ieci/DCX-165.3/

Le recomand cu incredere. Nu stiu cum e sist de prindere la 206, dar difurile astea sunt ok

Edited by Octavian___, 13 September 2020 - 10:43.


#5
kEvMTFK

kEvMTFK

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 06.09.2020
Da, eu as vrea sa le montez. Nu vreau să merg la o firmă specializată deoarece nu dispun de o sumă mare de bani pentru niste boxe, sunt sigur că mă voi descurca si singur.

Edited by Dany_Darke, 16 September 2020 - 11:18.


#6
Octavian___

Octavian___

    Membru de ocazie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,970
  • Înscris: 06.04.2007
Atentie doar ca rezultatul final nu e intotdeauna un sunet mai bun.
La Logan am patit ca am inlocuit difurile stock pe fata (de 13 cm, fara tweetere) cu ceva Sony tot pe 13 cm cu tweetere pe ele si s-a auzit si mai slab si mai prost. Playeru era un Panasonic.
Am reusit sa am un sunet decent doar cand am schimbat difurile cu ceva pe 16cm (nu mai stiu firma, dar de calitate) si am pus si un amplif de 4x60W.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate