Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Scaderea imobiliarelor cu 50% - Depresie economica

* * * * - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
8734 replies to this topic

#8731
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015

View Postedi10000, on 28 mai 2021 - 17:46, said:

Gusturile nu se discuta. Sunt tanar, am 40 de ani, sotia are 30 de ani si ne place sa introducem lucruri moderne in viata noastra, nu mai traim ca bunicii. Ma uit des la emisiunile americane de design si multe idei sunt preluate de acolo. PS Am incalzire in pardoselala si la parter si la etaj si zonare pe camere, deci nu ma intereseaza covoarele. Lemnul este frumos in poze, in realitate trebuie intretinere regulata in Ro. Prefer consumuri minime, intretinere minima, design minimalist. Poate la 60 de ani imi schimb optiunile.

Sotia e tanara Posted Image
Ideea cu covorul, cel putin in living, e ca nu vrei sa se joace copiii direct pe gresie.
Are o prietena un parchet foarte misto, parchet masiv lipit, o culoare maro-cenusie asa super faina, si o textura de iti vine sa stai intins pe el si sa il mangai toata ziua.

Edited by MembruAnonim, 28 May 2021 - 18:06.


#8732
-__-

-__-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,359
  • Înscris: 30.11.2020

View Postedi10000, on 28 mai 2021 - 18:02, said:

Bine mosule. Ma duc la nani-nani, sunt batran deja. Ma culc cu gainile, nu de alta.

Sunt puțin mai mare decât tine.

Serios acum - să NU ajungeți să terminați cu munca mai repede, așa pe la vreo 40 de ani că vă plictisiți toată ziua.

Și dacă nici nevasta nu mai lucrează decât vreo 2 ore de acasă vă săturați și de ea toată ziua cu ea în casă.

Edited by -__-, 28 May 2021 - 18:08.


#8733
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015
Eu mai am cateva luni pana la 35; nasol, intru in middle-age.

#8734
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015

View PostMembruAnonim, on 28 mai 2021 - 18:03, said:


Tanar esti pana la 35 de ani. De la 35 esti middle-aged cum se zice.

Are managero.ro niște articole mai nou în care promovează tinerețea... Bosorogul care a făcut copil la 55+ de ani. Arata ca tataie cu copilul.

Edited by MembruAnonim, 28 May 2021 - 19:52.


#8735
ech

ech

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 15,888
  • Înscris: 01.09.2006
Pare epuizat subiectul topicului.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate