Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Cluj-Napoca, Regele Ferdinand, a fost modernizatã și redatã clujenilor

  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Adi757

Adi757

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 01.11.2012
Lumea o da in diverse pentru ca gogosile a la cluj nu mai tin de ceva vreme. Se stie ca sunt fabricate si postate la comanda, si e greu sa mai fie luate in serios.

#20
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,908
  • Înscris: 14.08.2007

View PostManasu, on 26 iunie 2020 - 21:40, said:

E un marketing care se face acolo la nivel de primarie, si a mers o vreme, dar majoritatea clujenilor incep sa inteleaga ca au fost luati de fraieri de catre primarul pe care l-au ales. In poze totul e frumos, cu marete impliniri si vizite de lucru, insa realitatea a inceput sa-i cam usture.
Asa-i, de aia Boc castiga alegerile de obicei cu aproape 70% Posted Image

View Postneks, on 26 iunie 2020 - 21:54, said:

Vad ca o da topicul in "diverse". L-am pus ca sa vedeti ceva frumos si ca se poate si in Romania.
Stai linistit, ca e normal sa fie atatea frustrari la adresa Clujului, asta e un lucru bun (chiar daca nu pare la prima vedere) ;)

Edited by utopium, 27 June 2020 - 08:30.


#21
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 04.04.2020

View Postutopium, on 27 iunie 2020 - 08:28, said:


Asa-i, de aia Boc castiga alegerile de obicei cu aproape 70% Posted Image


Stai linistit, ca e normal sa fie atatea frustrari la adresa Clujului, asta e un lucru bun (chiar daca nu pare la prima vedere) ;)
Am simtit ca unii vorbesc din invidie dar ei oare sunt constienti ca sufera de invidie ?

#22
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,908
  • Înscris: 14.08.2007
Cred ca e problema lor, nu? Nu putem noi sa-i tratam pe forum ... eu doar ti-am spus la ce sa te astepti cand deschizi subiecte despre Cluj, eu am experienta multa in domeniul asta Posted Image

In general e mult hate pe forumul asta (si in general in Romania) si mai ales catre chestiile de succes, fie ele orase, artisti, meserii, echipe de fotbal, etc ... exista multe frustrari. Asa ca idee, cu cat e mai mare "hate-ul", cu atat e mai mare succesul chestiei respective.

Edited by utopium, 27 June 2020 - 08:58.


#23
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 04.04.2020

View Postutopium, on 27 iunie 2020 - 08:54, said:

Cred ca e problema lor, nu? Nu putem noi sa-i tratam pe forum ... eu doar ti-am spus la ce sa te astepti cand deschizi subiecte despre Cluj, eu am experienta multa in domeniul asta Posted Image

In general e mult hate pe forumul asta (si in general in Romania) si mai ales catre chestiile de succes, fie ele orase, artisti, meserii, echipe de fotbal, etc ... exista multe frustrari. Asa ca idee, cu cat e mai mare "hate-ul", cu atat e mai mare succesul chestiei respective.
Invidia e boala "romaneasca" Posted Image

Edited by neks, 27 June 2020 - 13:42.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate