Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Alegere furnizor gaze naturale?

* * * * * 11 votes
  • Please log in to reply
5729 replies to this topic

Poll: Topic gaze naturale (76 member(s) have cast votes)

Reguli minime aditionale ale topicului

  1. Topicul este destinat discutiei despre diferiti furnizori si serviciile acestora, preturi, etc (72 votes [51.43%] - View)

    Percentage of vote: 51.43%

  2. Conform regulamentului general, nu se posteaza coduri de afiliere, promotie sau orice alt cod referral (34 votes [24.29%] - View)

    Percentage of vote: 24.29%

  3. Postarea de coduri si/sau link-uri referral se trateaza ca si spam (34 votes [24.29%] - View)

    Percentage of vote: 24.29%

Vote Guests cannot vote

#5725
ForsakenTotal

ForsakenTotal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 27.08.2021
Mai bine te muti la o alta oferta/alt furnizor fara abonament. Nu pare clar daca pretul final limitat la 0,31 include abonamentul daca exista sau abonamentul e extra. La Enel intr-o luna mi-a facturat ca si cum ar fi inclus, in alta ca si cum nu ar fi si a iesit pretul total platit peste 0,31.

#5726
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,850
  • Înscris: 26.02.2010

 K-Bobby, pe 04 septembrie 2023 - 14:30, a scris:

Tocmai am primit o notificare de la engie ca oferta actuala a expirat și ca de la 1 septembrie abonamentul pe zi o sa fie 0.77 de la 0.45. Eu consum maxim 2m3.

Vezi oferta de pe site, nu are abonament inclus.

#5727
anelise

anelise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 644
  • Înscris: 13.05.2003

 K-Bobby, pe 04 septembrie 2023 - 14:30, a scris:

Tocmai am primit o notificare de la engie ca oferta actuala a expirat și ca de la 1 septembrie abonamentul pe zi o sa fie 0.77 de la 0.45. Eu consum maxim 2m3.

depinde de oferta originala. la ce data a inceput? ofertele cu abonamente sunt de obicei pe 2 ani si recalculate de cateva ori in decursul acestor 2 ani. deci e f posibil nici sa nu poti iesi din oferta ta actuala. scrie ca poti opta pentru o alta oferta? daca da, atunci alegi oferta Celsius de pe site de la Engie.

#5728
patraulea100

patraulea100

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 21.01.2008
Abonamentele pe zi bagate in  oferta cred ca sunt o mare teapa. In decursul a doi ani, pretul s-a dublat  - de la 0,3 lei/zi acum platesc o,65 lei.Am intrebat si nu poti scapa de el cat timp ai cei doi ani de contract. este vorba de Engie.

Edited by patraulea100, 19 September 2023 - 11:20.


#5729
Angelitto

Angelitto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,395
  • Înscris: 10.03.2005
Te muti la alt furnizor si scapi Posted Image
Sau poate merge la acelasi furnizor sa treci la alt contract. De ex, la EON a mers sa schimb un contract mai vechi cu abonament, la o oferta noua fara abonament si cu pret mai mic.

Edited by Angelitto, 19 September 2023 - 14:56.


#5730
nbh2007

nbh2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.02.2008
De 2 zile nu pot intra in MYAccont de la NovaGaz nici de pe PC si nici din telefon.. Mai este cineva in aceasta situatie?

Edited by nbh2007, 02 December 2023 - 19:40.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate