Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 

Acoperire servicii fixe

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
gandrei3

gandrei3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,438
  • Înscris: 25.01.2008
Cum pot verifica disponibilitatea serviciilor fixe?
De exemplu la orange si telekom introduc adresa completa in tr-un formular si imi apare daca am sau nu disponibil serviciul fix la respectiva adresa.
La vodafone fix inca nu am gasit acel formular pe site. Ma poate ajuta cineva cu un link?

Multumesc!

#2
Tehnicianul090370

Tehnicianul090370

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 18.10.2018
Da' uita-te si tu pe la vecini,vezi ce cabluri iti intra in bloc... vecinu' usa in usa cu tine de la cine are net si TV.
Vecinii de pe strada (daca stai la casa)... de unde au net, vezi si tu pe stalpi, ai ODB-uri... vezi ce scrie pe ele, ai amplificatoare = Vodafone HFC...
Acum de pe ce ne scrii, de pe cadelnita? (Vorba celor de la Vacanta Mare)

#3
Tehnicianul090370

Tehnicianul090370

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,711
  • Înscris: 18.10.2018
Hai sa fiu si lamuritor, vad ca ai scris pe aria "Vodafone servicii fixe" - este usor de vazut daca ai amplificatoare pe langa bloc,pe stalpi, daca ai distribuitoare in scara si coaxial, atunci sunt disponibile in zona ta servicii UPC - Vodafone.
De pe Vodafone iti scriu eu acum si am atat in mediul rural in Prahova, cat si la Ploiesti.

#4
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010
intrebare de baraj

#5
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007

 gandrei3, on 21 iunie 2020 - 07:40, said:

Cum pot verifica disponibilitatea serviciilor fixe?
De exemplu la orange si telekom introduc adresa completa in tr-un formular si imi apare daca am sau nu disponibil serviciul fix la respectiva adresa.
La vodafone fix inca nu am gasit acel formular pe site. Ma poate ajuta cineva cu un link?

Multumesc!

Suni si intrebi,

Anterior se gasea pe site. Dupa ce au portat informatiile,nu au inclus si asta

#6
mercur68

mercur68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 07.08.2007
suna la call center si intreaba

#7
ProDyx

ProDyx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 22.12.2018
https://www.vodafone...ii-fixe/pachete

In partea de jos din aceasta pagina.

#8
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006

 ProDyx, on 22 iunie 2020 - 07:52, said:

https://www.vodafone...ii-fixe/pachete

In partea de jos din aceasta pagina.
e o mare si imensa mizerie chestia aia

In localitatea unde stau, daca configurez judetul si localitatea, imi spune ca am net, tv si telefonie. Doar atat, fara harta in ce zona ,exact, acopera, nimic mai mult. In schimb, am fost intr un centu Vodafone Fix unde am vrut sa inchei un contract de furnizare a serviciilor, in urma dovezii de pe site ca la mine in localitate exista servicii Vodafone Fix. Mi s a zis din start ca in zona oraului in care locuiesc (nu este chiar central dar nici periferie) NU se poate instala echipamentul care sa furnizeze serviciile, mai precis...cablul nu e in zona , si nu aduc cablul doar pentru mine.

Deci...fara a da un telefon la CS ori fara a merge direct intr o sucursala...nu ai cum sa aflii.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate