Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Mi-e dor de domnul Basescu

  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
Turnatoriu_de_orza

Turnatoriu_de_orza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 14.10.2010

View Postcipri2bau, on 02 ianuarie 2020 - 21:03, said:

Mi-e dor de anul 2010 acum la 10 ani cand domnul basescu cel mai mare si cel mai puternic politician romanesc de dupa 1989 dupa domnul Iliescu, a reusit sa puna treburile in relativa ordine si sa puna lumea la respect.


Domnule, esti tare imbarligat in expunere. Observ ca unii nu te-au inteles cum ai fi vrut(si trebuit!).

Inclin sa cred ca nu l-ai vazut in ultima vreme pe marinar.Apropo de Marina. Intamplator, m-am italnit pe niste poteci de pe dealurile din estul covsnean cu un fost colaborator  al Capitanului, Nu a vrud sa spuna prea mult a zis despre el , si fara pierdea,Omu a tras destua osnza pentru el. De Basescu mi zis de cum s-a desurcat cu incendiul din portul Toiulon..Dum cum mi-a zis, B..a cam fost vinovat

#38
finco

finco

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 04.04.2020

View Postcipri2bau, on 02 ianuarie 2020 - 21:03, said:

Mi-e dor de anul 2010 acum la 10 ani cand domnul basescu cel mai mare si cel mai puternic politician romanesc de dupa 1989 dupa domnul Iliescu, a reusit sa puna treburile in relativa ordine si sa puna lumea la respect.

Si mie mi-e dor. Aveam cu 1o ani mai putin.Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate