Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Orange Home TV (prin rețeaua proprie). Topic general.

  • Please log in to reply
1415 replies to this topic

#1369
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,231
  • Înscris: 22.02.2017
Conform mulder, trebuie sa intre HGTV HD in loc de Travel Channel incepand cu 20 dec.

#1370
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,357
  • Înscris: 19.01.2015
Travel HD a ramas in continuare, inca nu a fost inlocuit cu HGTV HD pe fibra proprie.

#1371
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
nu s-a incheiat ziua modificarilor

#1372
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
2023

Au intrat 21 canale SD: TV5 Monde Europe (5 ianuarie), București TV (Kanal D2), A7 TV, Party Mix, Metropola TV (2 martie). Apollonia TV, Melos TV, Atomic Academy (3 martie), TV AS (9 martie), MDI TV, TV Sud Est, Columna TV, FilmBox Premium, FilmBox Stars, Bollywood Clasic, Bollywood Film, Mooz RO!, Mooz Hits, Brazzers TV Europe, Private TV (19 martie), TVR Folclor (24 noiembrie)

Au intrat 9 canale HD: Alfa Omega TV HD (2 martie), Disco Mix HD (3 martie), Fast & FunBox HD, Sport Extra HD, TDC HD, Stingray iConcerts HD, Penthouse Gold HD, Bang U HD (19 martie), Duck TV HD (29 aprilie)

Au iesit/inlocuit 14 canale: TV5 Monde Europe HD (5 ianuarie), Alfa Omega TV SD, București TV HD (Kanal D2), A7 TV HD, Party Mix HD, Metropola TV HD (2 martie), Kapital TV,TVR Internaţional, Antena Internaţional HD, Arcadia World HD, Redlight HD, Playboy HD, Dorcel XXX HD (14 martie), Duck TV SD (29 aprilie)

#1373
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Conform ședinței CNA de astăzi

Intra: TVR Folclor HD și HGTV HD

Ies: VTV și Travel Channel HD

#1374
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,357
  • Înscris: 19.01.2015
HGTV HD a inlocuit Travel Channel HD.

Attached Files



#1375
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
VTV mai este? TVR Folclor e HD?

#1376
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,357
  • Înscris: 19.01.2015
VTV a iesit de mai mult timp (nu de astazi), iar TVR Folclor este in continuare in SD.

#1377
ciresel

ciresel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 31.03.2007
Neața. Vreau sa știu dacă a mai pățit cineva asa ceva. Am prins o oferta de Orange love cu zece lei pe luna, care apoi a fost majorata la 20, condiții care le am acceptat. In decembrie, m am mutat la alta adresa, a venit tehnicianul a mutat fibra. Pe factura decembrie a venit facturat de doua ori, o data  cu 20 de lei, apoi cu 50 de lei. Din ianuarie vine facturat doar cu 50 de lei. Ăștia de la Orange nu ah explicații de dat. În acest caz, ce pot face? Mulțumesc anticipat de sfaturi

#1378
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005

View Postciresel, on 06 februarie 2024 - 05:29, said:

Neața. Vreau sa știu dacă a mai pățit cineva asa ceva. Am prins o oferta de Orange love cu zece lei pe luna, care apoi a fost majorata la 20, condiții care le am acceptat. In decembrie, m am mutat la alta adresa, a venit tehnicianul a mutat fibra. Pe factura decembrie a venit facturat de doua ori, o data  cu 20 de lei, apoi cu 50 de lei. Din ianuarie vine facturat doar cu 50 de lei. Ăștia de la Orange nu ah explicații de dat. În acest caz, ce pot face? Mulțumesc anticipat de sfaturi


probabil la mutare ti-au facut alt contract.suna la ei si lamureste

#1379
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Orange România: 1,1 abonamente tv, 1,1 abonamente internet fix și 9,5 milioane abonamente mobile, la data de 31 decembrie 2023
https://www.hdsateli...ente-tv-11.html

#1380
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
The Walt Disney Company Europa Centrala și de Est și Grupul Orange România anunță reînnoirea acordului de distribuție a canalelor TV pentru o perioadă de mai mulți ani. Astfel, abonații Orange România, Orange România Communications și NextGen Communications vor putea să aibă acces la canalele de televiziune destinate copiilor (Disney și Disney Junior), precum și cele cu programe factuale (National Geographic, National Geographic Wild și National Geographic People), anunță compania Disney printr-un comunicat remis către HD Satelit România.

https://www.hdsateli...-si-orange.html

#1381
streker

streker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 324
  • Înscris: 30.05.2013
Au intrat TVR Sport HD pe 313 și Kapital TV pe 53.
A ieșit MTV Live HD.

#1382
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
S-a dus MTV Live. O mare pierdere, după mine. Nu mai avem posturi de muzică internaționale. 😐

#1383
streker

streker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 324
  • Înscris: 30.05.2013

 streker, pe 28 martie 2024 - 14:43, a scris:

Au intrat TVR Sport HD pe 313 și Kapital TV pe 53.
A ieșit MTV Live HD.
A ieșit și Medika TV.

#1384
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,231
  • Înscris: 22.02.2017
Comedy Central e HD? A intrat Film Mania?

#1385
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018

 _Gaby_, pe 28 martie 2024 - 14:55, a scris:

S-a dus MTV Live. O mare pierdere, după mine. Nu mai avem posturi de muzică internaționale. 😐
Ai uitat de MTV 00s, Stingray, Balkanika și cele 2 Mezzo.

#1386
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
Nu am uitat, doar că mă refeream că nu mai e în grilă niciun post în stilul MTV Live, cu muzică pop, nouă,cunoscute sau de la artiști cunoscuți, cu piese live, topuri ca cele de aici etc.

Și tu vezi că ai uitat de Stingray IConcerts! :)

 streker, pe 28 martie 2024 - 14:43, a scris:

Au intrat TVR Sport HD pe 313 și Kapital TV pe 53.
A ieșit MTV Live HD.

La OROC încă nu a ieșit/intrat nimic.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate