Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Samsung Galaxy S10

  • Please log in to reply
778 replies to this topic

#775
Smitty

Smitty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 07.04.2023

 XAN, on 20 septembrie 2023 - 07:41, said:

primim și noi android 13 ? Văd că deja se vorbește și de 14


Only the Galaxy S10 Lite is eligible for Android 13 and One UI 5.0. Well, the answer's a little complicated: You see, the original four Galaxy S10 smartphones, i.e., the Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, and Galaxy S10 5G, will not be updated to Android 13

#776
XAN

XAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,303
  • Înscris: 01.09.2002
înainte să întreb aici căutasem pe net și văzusem că e în listă doar S10 Lite dar credeam că o incompletă lista aia, cu ce o fi mai breaz Lite ca celelalte nu știu, dar mă rog, o fi timpul să schimb telefonul :)

#777
Geo7

Geo7

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 29.12.2023
Aici se blochează s10 și nu pot trece mai departe cu band lock.
Are cineva vreo soluție ?

Attached Files



#778
XAN

XAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,303
  • Înscris: 01.09.2002
încerc să dau telefonului o revenire la setările de fabrică, pentur care e nevoie de logare în contul samsung. Cred că înainte să fac asta am dat remove pe undeva pe PC sau în noul telefon la dispozitivul S10. Acum când bag parola contului samsung pe S10 zice că ceva nu a funcionat corect pe timpul conectării deși parola e corectă. Am dat chiar că am uitat parola pe S10 șiam schimbat-o folosint telefonul S10, dar la fel zice dacă vreau să mă conectez. Vreo idee?

#779
XAN

XAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,303
  • Înscris: 01.09.2002
Azi am discutat pe chat cu un operator samsung, apoi am sunat la Samsung Apps care m-a pasat la alt număr care m-a direcționat înapoi că vai mama lor nu m-au rezolvat. S-au uitat prin telefon cu control de la distanță, dar degeaba. Până la urmă am fost la un service gsm care la resetat cu cablu de date. Nu știam că pot avea astfel de probleme din cauza contului samsung.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate