Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Cine este Greta Thunberg?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
172 replies to this topic

#55
kmarx

kmarx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 29.07.2008
Cine e Greta?... o fata care are nevoie urgent de ajutor specializat, altminteri nu-i prevad un viitor prea fericit... Cat despre mesaj... o adunatura de clisee de doi bani

#56
necro111

necro111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,697
  • Înscris: 16.02.2009
In Gretacic nu vom mai avea nevoie de creta din Cretacic pentru ca chiulim de la scoala ca sa protestam impotriva CO2. Daca mai treceam pe la scoala aflam si ca in Cretacic concentratia de CO2 era cam de 4 ori mai mare ca acum, temperatura globala cu 3 grade C mai mare, si viata prospera fantastic.

Edited by necro111, 03 October 2019 - 10:39.


#57
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 iri_rim, on 02 octombrie 2019 - 21:40, said:

O adolescenta suedeza de 16 ani care a intalnit multe personalitati cunoscute in ultima vreme, politiceni sau vedete, incearca sa salveze planeta prin actiunile ei.
Cine este ea si de ce a devenit asa rapid virala pe tot mapamondul?
Este a Lor.

#58
mihhay

mihhay

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 11.03.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/pJYKyeNEPY4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Traducerea in romana.

#59
Tonic Water

Tonic Water

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 09.07.2005

 Paz, on 02 octombrie 2019 - 22:33, said:

Aaaa... asa as sti si eu sa fiu ecologist pe un iaht de 15 milioane de sterline.
Un yacht de 15 mil USD cu  doua motoare diesel de 1 MW fiecare Tier 3 si care polueaza cam cat polueaza 100 masini mici euro 6.

#60
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
E de o urâțenie rară chiar grotescă,cu asemănarea ăia face de rușine femeile nordice care sunt de o frumusețe rară
Zici că-i Satana...

#61
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

 super8, on 03 octombrie 2019 - 09:09, said:

E o adolescenta de care se profita pt. a transmite un mesaj bun.
Stim ca mesajul e bun. Ceea ce nu stim e care e SCOPUL mesajului.

Ca asa, discursuri si mesaje am tot inghitit noi...

#62
iri_rim

iri_rim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 01.04.2018
recent a intrat si in industria muzicala

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9I0ajA0o5K4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5GOoajKDIME?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/nUb4MovqcBY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4rHvKdBdO9E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#63
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

 criztu, on 03 octombrie 2019 - 08:49, said:

Ea este Greta Thunberg si a devenit asa rapid virala pe tot mapamondul din cauza ca vrea sa salveze planeta.

Awwww, scumpa de ia!

#64
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

 Tonic Water, on 03 octombrie 2019 - 11:00, said:

Un yacht de 15 mil USD cu  doua motoare diesel de 1 MW fiecare Tier 3 si care polueaza cam cat polueaza 100 masini mici euro 6.
Unde apare yachtul ? Eu am vazut in filme doar un velier de performanta in configuratie delta ce aduce din spate cu un catamaran in sensul ca are punte intre babord si tribord. Sau nu era cel cu care a venit ?

Edited by andreic, 03 October 2019 - 14:25.


#65
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

 andreic, on 03 octombrie 2019 - 14:24, said:

Unde apare yachtul ? Eu am vazut in filme doar un velier in configuratie delta ce aduce din spate cu un catamaran.

Da, din ala de saraci, de are tot pălmaşu'.

#66
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
E clar că toată mascarada asta e o manevră pentru prostit prosti
Nici acum nu îmi mai iasă din minte grimasele gremlinului...
Macar de găseau și ei o fetiță plăpândă,ar fi avut o propaganda mai dulce și ar fi prostit mai mulți prosti

Edited by I2O, 03 October 2019 - 14:29.


#67
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
A vaslit saraca pana la America.

#68
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Da...are ceva forță gremlinu

#69
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005
O creatura in foame de phula, asa pare.
Nefututa (cu tot ce implica asta inclusiv arfe de Ioana D'arc moderna, vb cu ingerii). Pa psihic zic.

Daca Greta traia in Romania ne zicea ca s-au gasit dolari la PNT si imprimante , nu ?

#70
wagmich

wagmich

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 05.10.2015

 criztu, on 03 octombrie 2019 - 08:49, said:

Ea este Greta Thunberg si a devenit asa rapid virala pe tot mapamondul din cauza ca vrea sa salveze planeta.
Si desigur o va salva. Asa cum au subliniat  Trump si Putin, are tot sprijinul din partea lor  Ca sa mearga sa se joace cu papusile. Ca se pare ca n-a prea avut timp, fiind ocupata sa-si scrie discursul si sa-l citeasca corect in fata oglinzii.

#71
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

 lil debul, on 03 octombrie 2019 - 17:07, said:

Daca Greta traia in Romania ...

Am inteles ca fugea de la scoala sa protesteze in fata guvernului, pentru planeta gen. Acuma nu stiu, da' io-mi dau o gramada de filme cu fatuca asta in fata guvernului PSD :D

#72
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 edy_wheazel, on 03 octombrie 2019 - 17:32, said:



Am inteles ca fugea de la scoala sa protesteze in fata guvernului, pentru planeta gen. Acuma nu stiu, da' io-mi dau o gramada de filme cu fatuca asta in fata guvernului PSD :D
Va zice fratili vostru ca asta e reincarnarea lu' Ana Pauker , e facuta din materialul ala chinezesc cind faceau Revolutia Culturala cu carnetelul rosu scos la vedere, are lucirea aia fanatico-isterica in ochi ca nebunii aia medievali care denuntau "vrajitoare" la Inchizitie, e rasa aia de luptatoare pt nimic si orice, de exaltata, daca ajunge asta la conducere khmerii au fost pistol cu apa, ar denunta-o si pe ma-sa daca are impresia ca aia doar a poftit la o felie de salam (cica e din secta veganista Greta).

Apare-ne Doamne .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate