Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 

Exista baieti asa? :) Partea I & partea a II-a

  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#181
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019

 don_dannielo, on 09 august 2019 - 18:36, said:



Nu corespunzi nici ca varsta, daca ai peste 18. :lol:

Ah deci voi m-ati bagat in aceasi oala cu un copil care nu are nici 18 ani?

#182
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
El are mai mult, dar nu-i plac fetele de peste 18.

#183
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,534
  • Înscris: 16.03.2007
da, dar are chelie

#184
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,102
  • Înscris: 29.01.2016

 Arlechinohh, on 09 august 2019 - 15:33, said:



Nu am cu cine merge, nu am prietene, iubit.
Sunt singura plus ca am anxietate sociala si decat sa merg singura mai bine nu merg.
Serios, cati ani ai pana la urma ?
Chiar nu ai macar o colega, un grup de la munca cu care sa mai iesi, sa mergi undeva, sa faci o activitate, un gang bang, ceva ?
Cat despre iubit, iti gasesti tu ceva, daca iti pui mintea. Doar sa nu fie mai ciudat ca tine...
Pune si tu o poza, macar din apreciere pentru oamenii de pe aici care mai petrec timpul spunandu-ti una, alta, care iti mai dau un sfat de bun simt.
Ia sa vezi cum creste nr de pretendenti dupa ce se asociaza o personalitate cu un chip.


#185
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

 AlexEn, on 09 august 2019 - 18:08, said:

Nu, doar aria asta.

ah, deci aia cu pamantul plat e ok....

#186
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,991
  • Înscris: 18.12.2007
Presupun ca da :lol:

#187
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019
Buna tuturor, din nou. Va spuneam in postul anterior ca nu imi gasesc un iubit (partener) pentru ca am niste idei mai ciudate cu care nu multe persoane ar fi de acord, cum ar fi ca pamantul este plat. Sa va spun mai multe despre mine: mi se pare ca am ajuns la un nivel intelectual si spiritual (oarecum) atat de inalt incat imi e foarte greu sa gasesc oameni asemanatori mie. Mi se pare ca oamenii se dezvolta pana la un anumit punct dupa care raman aproximativ tot acolo. Nu spun ca stiu totul pentru ca lucrul care ma enerveaza si ma frustreaza cel mai mult e ca nu voi putea stii totul niciodata. Mereu gasesc subiecte noi de disecat. Poate ca nu am cel mai elevat limbaj dar nici nu vreau asta. Sa va mai spun din ideile mele ciudate: cred ca ne putem schimba culoarea ochilor in mod natural, cred ca ne putem schimba corpul exact cum vrem noi prin metode naturale (marirea sanilor, cresterea in inaltime), cred ca totul este chimie. Ca tot auzim cu totii ca nu se poate. Sa va dau un exemplu: dupa ce se termina pubertatea nu mai poti sa cresti in inaltime (idee generala).Gresit. Cred ca daca facem ca in corpurile noastre sa se intample aceleasi reactii chimice care se intamplau si la 14 ani cu siguranta o sa putem sa ne reluam cresterea. Ca sa produci o reactie chimica intre elementul x si y ai nevoie de ambele elemente sa fie prezente. Ce faci daca lipseste y? Pai faci in asa fel ca sa faci rost de y. Elementul y se gaseste cu siguranta in natura. Cam ciudata explicatia dar in mare e destul de simpla. Ma pasioneaza foarte mult medicina. Cred de asemenea ca grupele de sange se schimba de-a lungul vietii. Cred ca se promoveaza foarte mult prostia la televizor si pe internet peste tot. Cred ca daca oamenii ar vedea pe la Tv oameni culti, inteligenti, spirituali, morali s-ar simti inferiori si ar vrea sa fie ca oamenii aceia, ar fi un fel de concurenta, dar asa populatia vede mult scandal, prostie, superficialitate, bataie de joc si zic 'ah pai eu sunt bine' nestiind ca oamenii aia incredibil de inculti sunt pusi acolo strategic ca sa 'inbolnaveasca' populatia. Am o teorie foarte interesanta si chiar as vrea sa o pun in aplicare: ideea e ca daca o persoana se inconjoara de un anturaj bun, elevat, cult automat o sa vrea sa fie ca ei, sa fie asemanator lor ca sa nu se simta inferior. Deci eu personal as vrea sa petrec timpul cu oameni fara frustrari, inteligenti, spirituali pentru ca e in natura umana sa facem ce am vazut in jurul nostru si sa imitam comportamente. Cu cat vedeti mai multi oameni dobitoci cu atat va indobitociti si mai tare.

Sa va spun si ce nu suport: nu suport tutorialele de make-up si nu pentru ca nu ma machez deloc dar mi se pare exagerat ce se intampla in ziua de azi, se deseneaza niste trasaturi care nu exista, se face dintr-o fata plina de acnee si neingrijita sa para o fata luminoasa si ok. Sincer acest gen de machiaj mi se pare o minciuna pur si simplu. Ce inseamna de fapt frumusetea (care o poate atinge oricine defapt): sanatate perfecta, alimentatie foarte buna, miscare dar nu la sala (nimic nu trebuie sa fie fortat, totul trebuie sa fie in armonie cu creierul), psihic stabil, idei sanatoase si nu in ultimul rand moralitate (cred ca trasaturile faciale se coreleaza cu trasaturile comportamentale).

Cam asta ar fi pe ziua de azi.

#188
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Cred ca mai bine nu-ti mai cauti prieten.
Si stai departe de obiecte ascutite ;)

#189
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Sa nu faci copii.

#190
Freak404

Freak404

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 29.01.2008
Ai incercat si cu o femeie? Poate iti plac da nu stii inca.

Edited by Freak404, 10 August 2019 - 09:00.


#191
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Arlechinno,ai gresit perioada nasterii!  Deja la Terra plata ar fi trebuit sa-ti dai seama!

#192
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
nu e nicio problema daca tu consideri ca pamantul e plat, important e sa nu ai bustul la fel

aaa, da si sa nu iti vina idei tampite, sa spui ca nu pui gura pe carne, ca esti vegană

Edited by gumball3000, 10 August 2019 - 08:48.


#193
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

am niste idei mai ciudate cu care nu multe persoane ar fi de acord, cum ar fi ca pamantul este plat. Sa va spun mai multe despre mine: mi se pare ca am ajuns la un nivel intelectual si spiritual (oarecum) atat de inalt incat imi e foarte greu sa gasesc oameni asemanatori mie.
Aham...

#194
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
N-a iesit nimic cu Karax?

#195
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Sa va mai spun din ideile mele ciudate: cred ca ne putem schimba culoarea ochilor in mod natural,
Say no more, imi place de tine, deja gandim la fel, cu o directa bine aplicata, se poate schimba chiar mai mult decat culoarea ochilor, in mod natural.

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Ma pasioneaza foarte mult medicina

Cred de asemenea ca grupele de sange se schimba de-a lungul vietii.
nu dsti singura, mai era unul, Mengele parca-i zicea, acelasi lucru credea si el

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Cred ca se promoveaza foarte mult prostia la televizor si pe internet peste tot.
Mie-mi zici.

Edited by gumball3000, 10 August 2019 - 09:01.


#196
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Buna tuturor, din nou.
Cam asta ar fi pe ziua de azi.
Fi_fi ! ce mai faci ?  Posted Image
Iti bati joc de userii de pe Softpedia ?
Bravo  Posted Image
============

Fi_fi e inlocuit cu fraza:
cineva care vrea sa fie lasat in pace

Edited by super8, 10 August 2019 - 09:00.


#197
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Cam asta ar fi pe ziua de azi.
Asteptam cu mare interes sa vedem ce ne prepari pt mainePosted Image

Said no one ever!

#198
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Karax, ai legatura.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate