Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Exista baieti asa? :) Partea I & partea a II-a

  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#199
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

 gumball3000, on 10 august 2019 - 08:56, said:


nu esti singura, mai era unul, Mengele parca-i zicea, acelasi lucru credea si el

Josef. Posted Image

#200
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,158
  • Înscris: 15.05.2008
vezi ca noi baietii aveam o vb,poate mai este si azi de actualitate
p.... carte nu stie

#201
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

 Alecsandru010, on 10 august 2019 - 08:31, said:

Sa nu faci copii.
Exact.Nu vrem sa va inmultiti.

 Paz, on 10 august 2019 - 09:03, said:

Karax, ai legatura.
Karax o arde pe...


#202
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007
Asa cum, lobotomizati? Incearca si tu la Obregia, ma gandesc ca ai sanse....

#203
nicusan75

nicusan75

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 21.04.2008

 ursamajor, on 09 august 2019 - 13:00, said:

Poți să renunți la chestia cu Pământul plat. După aceea o să te vindeci ușor și de restul și o să-ți vină mintea la cap ĂŽncet-ĂŽncet.
Las-o ușor, întâi să iasă din corpul fizic pe lângă lună apoi o să se convingă dacă este plat ori nu.


#204
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

 gumball3000, on 10 august 2019 - 09:00, said:

Asteptam cu mare interes sa vedem ce ne prepari pt mainePosted Image

Said no one ever!
Maine ne zice cat de mare e padurea...daca e

#205
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
sunt si baieti care considera ca pamantul e plat [nu eu], asa ca o sa gasesti unul....sau poate gasesti pe altul care te duce in spatiu si vezi ca pamantul e rotund

#206
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,039
  • Înscris: 23.09.2005

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Buna tuturor, din nou. Va spuneam in postul anterior ca nu imi gasesc un iubit (partener)

Dar esti femeie, nu? Ca n-ai mentionat, si eu zic ca ar fi un amanunt destul de important pentru barbati. Posted Image

Demult, am cunsocut si eu o fetiscana asa, semi-nebuna, in genul asta... Era foarte desteapta dealtfel, dar avea idei ciudate.

No, si problema cu ea nu erau ideile in sine, ci faptul ca era imprevizibila (am intrat cu ea in secretariatul unei facultati, nu mai stiu ce am cerut secretarei de-acolo, si cum s-a intors cu spatele, fata a inceput sa rontaie din fursecurile secretarei de pe masa, ca avea aia o punga cu fursecuri si tocmai manca din ele cand am intrat noi), etc.

Deci asta a fost o problema, imprevizibilitatea, ca nu stiai cand te face de ras sau te baga-n bucluc, in rest, ideile propriu-zise nu m-ar deranja, din contra. Puteam discuta ore intregi, nici o problema. Mie-mi plac oamenii cu idei ciudate. :)

Daca barbatul e satul si femeia-si face treaba in casa, poa` sa aiba si idei sataniste in rest, nu-l intereseaza. Posted Image

Edited by Phobos, 10 August 2019 - 10:00.


#207
Fluk3

Fluk3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,630
  • Înscris: 22.03.2019

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

ideile mele ciudate: cred ca ne putem schimba culoarea ochilor in mod natural
Btw, cum poti face asta ?

#208
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007
Daca esti bine facuta , toate calitatile tale n-ar trebui sa atirne prea mult Posted Image
se vor gasi barbati care sa te inteleagaPosted Image  o buna perioada de timpPosted Image

#209
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

... Ca sa produci o reactie chimica intre elementul x si y ai nevoie de ambele elemente sa fie prezente. Ce faci daca lipseste y? Pai faci in asa fel ca sa faci rost de y. Elementul y se gaseste cu siguranta in natura. ...

Inteligenta ta este profunda dar lipseste cu desavarsire
Cum ramane cu reactanții de laborator ?
Probabil ca pe pamantul ala plat se gasesc fara probleme si la tot pasul  Posted Image

#210
Ferlito

Ferlito

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 29.03.2019

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Buna tuturor, din nou. Va spuneam in postul anterior ca nu imi gasesc un iubit (partener) pentru ca am niste idei mai ciudate cu care nu multe persoane ar fi de acord, cum ar fi ca pamantul este plat. Sa va spun mai multe despre mine: mi se pare ca am ajuns la un nivel intelectual si spiritual (oarecum) atat de inalt incat imi e foarte greu sa gasesc oameni asemanatori mie. Mi se pare ca oamenii se dezvolta pana la un anumit punct dupa care raman aproximativ tot acolo. Nu spun ca stiu totul pentru ca lucrul care ma enerveaza si ma frustreaza cel mai mult e ca nu voi putea stii totul niciodata. Mereu gasesc subiecte noi de disecat. Poate ca nu am cel mai elevat limbaj dar nici nu vreau asta. Sa va mai spun din ideile mele ciudate: cred ca ne putem schimba culoarea ochilor in mod natural, cred ca ne putem schimba corpul exact cum vrem noi prin metode naturale (marirea sanilor, cresterea in inaltime), cred ca totul este chimie. Ca tot auzim cu totii ca nu se poate. Sa va dau un exemplu: dupa ce se termina pubertatea nu mai poti sa cresti in inaltime (idee generala).Gresit. Cred ca daca facem ca in corpurile noastre sa se intample aceleasi reactii chimice care se intamplau si la 14 ani cu siguranta o sa putem sa ne reluam cresterea. Ca sa produci o reactie chimica intre elementul x si y ai nevoie de ambele elemente sa fie prezente. Ce faci daca lipseste y? Pai faci in asa fel ca sa faci rost de y. Elementul y se gaseste cu siguranta in natura. Cam ciudata explicatia dar in mare e destul de simpla. Ma pasioneaza foarte mult medicina. Cred de asemenea ca grupele de sange se schimba de-a lungul vietii. Cred ca se promoveaza foarte mult prostia la televizor si pe internet peste tot. Cred ca daca oamenii ar vedea pe la Tv oameni culti, inteligenti, spirituali, morali s-ar simti inferiori si ar vrea sa fie ca oamenii aceia, ar fi un fel de concurenta, dar asa populatia vede mult scandal, prostie, superficialitate, bataie de joc si zic 'ah pai eu sunt bine' nestiind ca oamenii aia incredibil de inculti sunt pusi acolo strategic ca sa 'inbolnaveasca' populatia. Am o teorie foarte interesanta si chiar as vrea sa o pun in aplicare: ideea e ca daca o persoana se inconjoara de un anturaj bun, elevat, cult automat o sa vrea sa fie ca ei, sa fie asemanator lor ca sa nu se simta inferior. Deci eu personal as vrea sa petrec timpul cu oameni fara frustrari, inteligenti, spirituali pentru ca e in natura umana sa facem ce am vazut in jurul nostru si sa imitam comportamente. Cu cat vedeti mai multi oameni dobitoci cu atat va indobitociti si mai tare.

Sa va spun si ce nu suport: nu suport tutorialele de make-up si nu pentru ca nu ma machez deloc dar mi se pare exagerat ce se intampla in ziua de azi, se deseneaza niste trasaturi care nu exista, se face dintr-o fata plina de acnee si neingrijita sa para o fata luminoasa si ok. Sincer acest gen de machiaj mi se pare o minciuna pur si simplu. Ce inseamna de fapt frumusetea (care o poate atinge oricine defapt): sanatate perfecta, alimentatie foarte buna, miscare dar nu la sala (nimic nu trebuie sa fie fortat, totul trebuie sa fie in armonie cu creierul), psihic stabil, idei sanatoase si nu in ultimul rand moralitate (cred ca trasaturile faciale se coreleaza cu trasaturile comportamentale).

Cam asta ar fi pe ziua de azi.
Eu te sfatuiesc sa nu iti faci griji ca o sa iti gasesti sau nu un iubit.
Dupa cum ai zis, persoanele evolueaza singuri pe parcursul vietii, iar cei mai spirituali prin ascendenta o sa devina si capabili de reproducere asexuata, cum sigur  o sa fie si cazul tau. Asa  scapi si de grija unui posibil iubit. Fenomenul apare de obicei la scurt timp dupa schimbarea grupei de sange, dar nu este exclus sa se intample si dupa ce se schimba culoarea ochilor. Sa fii pe faza.

#211
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

 daniMMM, on 10 august 2019 - 08:47, said:

N-a iesit nimic cu Karax?
Nice, nice.... iti dai seama ce idei le vin cind isi vor impreuna creerele !!!!! :) :)

#212
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

 cristirg, on 10 august 2019 - 09:44, said:

sunt si baieti care considera ca pamantul e plat [nu eu], asa ca o sa gasesti unul....sau poate gasesti pe altul care te duce in spatiu si vezi ca pamantul e rotund
vidul distorsioneaza, la fel ca obiectivele fish-eye

#213
Mr_nobody_

Mr_nobody_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,000
  • Înscris: 03.02.2017

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Sa va mai spun din ideile mele ciudate: cred ca ne putem schimba culoarea ochilor in mod natural, cred ca ne putem schimba corpul exact cum vrem noi prin metode naturale (marirea sanilor, cresterea in inaltime), cred ca totul este chimie.
Poate ar trebui să devii copac, vei avea o mulțime de parteneri în pădure, vei transforma CO2 în oxigen, e doar chimie. :)

#214
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
@phobos: pamantul plat nu e o idee ciudata.

@arlechinohh: eu vreau sa ma vad cu tine. cum se poate asta?

#215
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

 Arlechinohh, on 10 august 2019 - 08:25, said:

Buna tuturor, din nou. Va spuneam in postul anterior ca nu imi gasesc un iubit (partener) pentru ca am niste idei mai ciudate cu care nu multe persoane ar fi de acord, cum ar fi ca pamantul este plat. Sa va spun mai multe despre mine: mi se pare ca am ajuns la un nivel intelectual si spiritual (oarecum) atat de inalt incat imi e foarte greu sa gasesc oameni asemanatori mie. Mi se pare ca oamenii se dezvolta pana la un anumit punct dupa care raman aproximativ tot acolo. Nu spun ca stiu totul pentru ca lucrul care ma enerveaza si ma frustreaza cel mai mult e ca nu voi putea stii totul niciodata. Mereu gasesc subiecte noi de disecat. Poate ca nu am cel mai elevat limbaj dar nici nu vreau asta. Sa va mai spun din ideile mele ciudate: cred ca ne putem schimba culoarea ochilor in mod natural, cred ca ne putem schimba corpul exact cum vrem noi prin metode naturale (marirea sanilor, cresterea in inaltime), cred ca totul este chimie. Ca tot auzim cu totii ca nu se poate. Sa va dau un exemplu: dupa ce se termina pubertatea nu mai poti sa cresti in inaltime (idee generala).Gresit. Cred ca daca facem ca in corpurile noastre sa se intample aceleasi reactii chimice care se intamplau si la 14 ani cu siguranta o sa putem sa ne reluam cresterea. Ca sa produci o reactie chimica intre elementul x si y ai nevoie de ambele elemente sa fie prezente. Ce faci daca lipseste y? Pai faci in asa fel ca sa faci rost de y. Elementul y se gaseste cu siguranta in natura. Cam ciudata explicatia dar in mare e destul de simpla. Ma pasioneaza foarte mult medicina. Cred de asemenea ca grupele de sange se schimba de-a lungul vietii. Cred ca se promoveaza foarte mult prostia la televizor si pe internet peste tot. Cred ca daca oamenii ar vedea pe la Tv oameni culti, inteligenti, spirituali, morali s-ar simti inferiori si ar vrea sa fie ca oamenii aceia, ar fi un fel de concurenta, dar asa populatia vede mult scandal, prostie, superficialitate, bataie de joc si zic 'ah pai eu sunt bine' nestiind ca oamenii aia incredibil de inculti sunt pusi acolo strategic ca sa 'inbolnaveasca' populatia. Am o teorie foarte interesanta si chiar as vrea sa o pun in aplicare: ideea e ca daca o persoana se inconjoara de un anturaj bun, elevat, cult automat o sa vrea sa fie ca ei, sa fie asemanator lor ca sa nu se simta inferior. Deci eu personal as vrea sa petrec timpul cu oameni fara frustrari, inteligenti, spirituali pentru ca e in natura umana sa facem ce am vazut in jurul nostru si sa imitam comportamente. Cu cat vedeti mai multi oameni dobitoci cu atat va indobitociti si mai tare.

Sa va spun si ce nu suport: nu suport tutorialele de make-up si nu pentru ca nu ma machez deloc dar mi se pare exagerat ce se intampla in ziua de azi, se deseneaza niste trasaturi care nu exista, se face dintr-o fata plina de acnee si neingrijita sa para o fata luminoasa si ok. Sincer acest gen de machiaj mi se pare o minciuna pur si simplu. Ce inseamna de fapt frumusetea (care o poate atinge oricine defapt): sanatate perfecta, alimentatie foarte buna, miscare dar nu la sala (nimic nu trebuie sa fie fortat, totul trebuie sa fie in armonie cu creierul), psihic stabil, idei sanatoase si nu in ultimul rand moralitate (cred ca trasaturile faciale se coreleaza cu trasaturile comportamentale).


Pe mine mă cauți.   Nu pentru că aș avea aceleași idei, ci pentru că aș putea să îți vorbesc fără să mă enervez despre toate astea.
Mă pasionează subiectele, le consider fabuloase,  privesc clipurile cu schimbarea culorii ochilor,  cred că sânii pot crește dacă sunt masați cu talent,  despre penis nu spun nimic, dar nu mă opun experimentelor,  pământul plat este ok pentru a discuta tema etc.
Aș mai veni și eu cu subiecte interesante gen: Merlin Monroe ucisă cu o clismă,  Ciupacraba - un experiment genetic ratat,  aselenizarea, Haarp, cine l-a ucis pe Jfk,  unde-i Hoffa,  iadul este pe pământ,  tunelele dacilor și raza verde din Bucegi,  de ce sunt femeile ale dracului,  de ce bărbatul este o binecuvântare pentru femeie, de ce trebuie să-i fie supusă și roabă,  femeia - primul caz de clonare din istoria omenirii?,    Dumnezeu și sfinții sunt extratereștri?,  civilizațiile succesive - extincția ca instrument - chimicalele din dârele de condens ale avioanelor și, evident, reptilienii.

Din păcate sunt luat.


#216
AMV

AMV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 606
  • Înscris: 05.09.2013
Să vezi cate mesaje curg pe ea ca să afle băjeții reacțea aia chimică, poate pot să-și mărească și ei membrul

 tomaso, on 10 august 2019 - 10:59, said:



Pe mine mă cauți.   Nu pentru că aș avea aceleași idei, ci pentru că aș putea să Ă®ți vorbesc fără să mă enervez despre toate astea.
Mă pasionează subiectele, le consider fabuloase,  privesc clipurile cu schimbarea culorii ochilor,  cred că sânii pot crește dacă sunt masați cu talent,  despre penis nu spun nimic, dar nu mă opun experimentelor,  pământul plat este ok pentru a discuta tema etc.
Aș mai veni și eu cu subiecte interesante gen: Merlin Monroe ucisă cu o clismă,  Ciupacraba - un experiment genetic ratat,  aselenizarea, Haarp, cine l-a ucis pe Jfk,  unde-i Hoffa,  iadul este pe pământ,  tunelele dacilor și raza verde din Bucegi,  de ce sunt femeile ale dracului,  de ce bărbatul este o binecuvântare pentru femeie, de ce trebuie să-i fie supusă și roabă,  femeia - primul caz de clonare din istoria omenirii?,    Dumnezeu și sfinții sunt extratereștri?,  civilizațiile succesive - extincția ca instrument - chimicalele din dârele de condens ale avioanelor și, evident, reptilienii.

Din păcate sunt luat.
Bună încercare, boss, dar gorilienii, șerpilienii, viermilienii sau vulturienii cui îi lași?



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate