Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

HBO MAX (din 21 mai, 2024 HBO MAX devine MAX).

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
3287 replies to this topic

#3133
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 02.06.2020
Da, filmele de pe Cinemax se văd și acum pe HBO Max.

#3134
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,424
  • Înscris: 16.05.2007
reducerea de 33% la abonamentul platit pe 12 luni e ceva permanent la ei?

#3135
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 26.12.2015
Păi, da, de vreme ce-ai plătit în avans. Nu ți se mărește abonamentul în perioada plătită.

#3136
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,424
  • Înscris: 16.05.2007
nu asta ma interesa, eram curios sa stiu daca optiunea e activa tot timpul sau e o oferta acum inainte la trecerea la Max

Edited by liberlamare, 30 March 2024 - 10:46.


#3137
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 26.12.2015
E tot timpul.

#3138
TelekomR

TelekomR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 01.07.2018
Filme
Printre titlurile care se disting se numără “Culoarea Purpurie” (“The Color Purple”), în regia lui Blitz Bazawule, cu producție asigurată de nume recunoscute precum Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Scott Sanders, și Quincy Jones. Povestea explorează o legătură profundă între trei femei, marcând o lansare impresionantă în 2023, cu 27 de premii câștigate și peste 100 de nominalizări. Filmul este programat pentru difuzare pe 12 aprilie.
Alături de acesta, lista include și “Mamma Mia! O luăm de la capăt” (“Mamma Mia! Here We Go Again”), o continuare a filmului apreciat “Mamma Mia!”, care ne aduce înapoi pe insula grecească Kalokairi. La zece ani de la prima poveste, Sophie, acum însărcinată, se confruntă cu noi provocări. Distribuția originală este completată de adăugiri noi, inclusiv Lily James și Andy Garcia, promițând o experiență captivantă pe 26 aprilie.
Alte titluri notabile pregătite pentru difuzare includ “Defecte” (“Shortcomings”), o explorare a complexității relațiilor și identității, “Când Harry a cunoscut-o pe Sally” (“When Harry Met Sally”), un clasic al genului romantic, și “Oblivion. Planeta uitată” (“Oblivion”), un film de acțiune-aventură care propune o viziune distopică asupra viitorului Pământului. “Cazul Goldman” (“The Goldman Case”) completează oferta, aducând în prim-plan un thriller captivant.
Seriale
Pe 15 aprilie, HBO Max va lansa "Simpatizantul" ("The Sympathizer"), un serial ce se concentrează pe povestea unui spion cu origini franco-vietnameze.
Un alt serial ce va debuta pe platforma HBO Max, pe 4 aprilie, este "Tineret divizat" ("Divided Youth"). Narând povestea lui Malu, o tânără cu aspirații muzicale, serialul explorează eforturile ei de a dezlega misterul trecerii in neființă a celui mai bun prieten al său, Ícaro.
Programul de noi lansări de pe HBO Max este completat de sezonul al șaselea al serialului "Spencer" ("All American"), disponibil din 8 aprilie, a doua ediție a serialului "Suntem aici" ("We’re Here"), "Sierra Madre: Clash in Paradise" și al doilea sezon al serialului „Velma”.

https://www.hdsateli...la-hbo-max.html

Recomandările lunii aprilie la HBO Max

#3139
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,338
  • Înscris: 11.08.2019
[ https://i.imgur.com/KErzlXY.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3140
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 02.06.2020
Sursa: Gadget.ro

„Referitor la informațiile transmise public, revin cu o rectificare cu privire la clienții DIGI existenți sau noi, care au activat/ activează extraopțiunile HBO sau MaxPak și care folosesc HBO Max: Menționăm că abonații DIGI vor avea acces la Abonamentul Ad-Basic, cel care va include publicitate.”

Deci pachetul cu reclame pentru cei care sunt abonați HBO Max prin Digi. Cel mai probabil același lucru și la Vodafone, Orange sau Focus Sat.

#3141
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,319
  • Înscris: 07.01.2009

View PostAlexFCSB4, on 02 aprilie 2024 - 20:47, said:

Sursa: Gadget.ro

„Referitor la informațiile transmise public, revin cu o rectificare cu privire la clienţii DIGI existenți sau noi, care au activat/ activează extraopţiunile HBO sau MaxPak şi care folosesc HBO Max: Menționăm că abonații DIGI vor avea acces la Abonamentul Ad-Basic, cel care va include publicitate.”

Deci pachetul cu reclame pentru cei care sunt abonați HBO Max prin Digi. Cel mai probabil același lucru și la Vodafone, Orange sau Focus Sat.

Asta-i o veste crunta, nu se stie nimic daca nu baga niste bani in plus ca sa avem Premium?
Ma dezabonez in caz contrar si asa ma uit rar pe MAX, Netflix si Prime sunt preferatele mele.

Edited by SidTheKid, 02 April 2024 - 21:01.


#3142
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,338
  • Înscris: 11.08.2019
Uite așa mă face să fac cont prin card bancar și să plătesc doar câteva luni pe an. Eram abonat prin digi fără întrerupere de când dăduse acces la hbo go.

#3143
Shotbb

Shotbb

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 21.12.2023

 -TINO-, on 02 aprilie 2024 - 21:06, said:

Uite așa mă face să fac cont prin card bancar și să plătesc doar câteva luni pe an. Eram abonat prin digi fără întrerupere de când dăduse acces la hbo go.
Eu îl închid cu totul, după ce trece gratuitatea de la Orange, nu îl folosesc

#3144
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,319
  • Înscris: 07.01.2009
Totusi ma astept sa faca un MaxPak Premium, altfel PA si pusi.

#3145
Shotbb

Shotbb

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 21.12.2023

 SidTheKid, on 02 aprilie 2024 - 21:18, said:

Totusi ma astept sa faca un MaxPak Premium, altfel PA si pusi.
La Digi 0% șanse, cu reclame va rămâne până la moarte, doar la  Orange și Vodafone sunt șanse să fie standard fără reclame

#3146
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
Și reclama când e, in timpul filmului?

#3147
Shotbb

Shotbb

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 21.12.2023

 p243df, on 02 aprilie 2024 - 21:40, said:

Și reclama când e, in timpul filmului?
În timpul filmul clar

#3148
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,319
  • Înscris: 07.01.2009

View PostShotbb, on 02 aprilie 2024 - 22:10, said:

În timpul filmul clar

Vai de pana mea daca baga reclame ca la pro tv ai timp sa mananci si sa fumezi si o tigara, clar le spun pa daca nu fac o optiune accesibila ca pret pt Premium.

#3149
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 26.12.2015

 AlexFCSB4, pe 02 aprilie 2024 - 20:47, a scris:


Nu știu ce să zic despre asta. Din ce știu eu, peste 50% a abonaților sunt prin operatori, dacă s-ar dezabona toți, nu știu dacă le-ar conveni. În sfârșit, chiar dacă se întâmplă asta, abonamentul mai rămâne activ până când se termină Curb your enthusiasm și apare Dune 2. Poate mai revin pentru Olimpiadă și House of The Dragon s2.

#3150
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014

 Cosmin_Andrei, on 03 aprilie 2024 - 05:08, said:


Nu știu ce să zic despre asta. Din ce știu eu, peste 50% a abonaților sunt prin operatori, dacă s-ar dezabona toți, nu știu dacă le-ar conveni. În sfârșit, chiar dacă se întâmplă asta, abonamentul mai rămâne activ până când se termină Curb your enthusiasm și apare Dune 2. Poate mai revin pentru Olimpiadă și House of The Dragon s2.

Ca o parere personala, cred ca Dune 2 va fi urcat pe platforma chiar in luna Mai, odata cu schimbarea in MAX, pentru a marca evenimentul.

Edited by Fly_85, 03 April 2024 - 06:23.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate