Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Relocare in Bucuresti

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Vezi ca la Aurel Vlaicu ai gramada de corporatisti, fa-ti programul in asa fel incat sa nu te nimeresti cu ei la metrou sau la bus. Succes!

Sau lucrezi chiar tu intr-o corporatie?

#20
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,173
  • Înscris: 28.06.2005
Villefort, cel mai comod pentru tine e să cauți pe lângă linia de metrou M2, așa cum ți s-a mai spus deja.
În felul ăsta ai dublu câștig: linie directă de metrou și timp mai scurt de pierdut pe drum.
Zonele Eroii Revoluției-Constantin Brâncoveanu-Piața Sudului-Apărătorii Patriei se încadrează în ce vrei tu (suma).
Dacă vrei pe lângă Aurel Vlaicu ar trebui (aproape) dublat bugetul.
Tu știi dacă merită pentru câteva luni sau nu.

#21
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012

 Villefort, on 16 mai 2019 - 22:47, said:


Garsoniera cred. Sunt singur. Nu prea-mi pasa mult atat timp cat nu-mi baga unul cutitul in gat si e aproape de Metrou.

Am locuit o perioada in zona cu cea mai mare criminalitate din Rotterdam si ajungeam seara acasa. Mereu erau imigranti d'aia care voiau sa imi vanda droguri sau imi cereau bani dar nu se prea luau de mine ca am 189. Posted Image


Sa cauti si in Floreasca ... Daca o sa ai bafta .... e mai bine sa ajungi pe jos in 30 minute  (din care cca 15 mergand pe maulul lacului, spatiu verde) ....

#22
Villefort

Villefort

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 22.04.2016

 e_bulu, on 17 mai 2019 - 11:38, said:

Sau lucrezi chiar tu intr-o corporatie?

O sa fiu si eu parte din ei, da. :lol:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate