Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Mirosurile la fete

- - - - -
  • Please log in to reply
111 replies to this topic

#91
redalert

redalert

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 98
  • Înscris: 28.10.2009
gunoiu oricat l-ai parfuma, tot o sa puta.

#92
grizlysan

grizlysan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 28.03.2009

View Postredalert, on 10th October 2010, 00:38, said:

gunoiu oricat l-ai parfuma, tot o sa puta.

Si daca arunci doar parfumuri la gunoi? :thumbup:

#93
dantella

dantella

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,920
  • Înscris: 09.07.2009

View Postgrizlysan, on 10th October 2010, 10:16, said:

Si daca arunci doar parfumuri la gunoi? :thumbup:


o sa miroasa de la ghena , daca n-o fi si aia parfumata cumva :confuzzled:

#94
MRcrispy

MRcrispy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 08.07.2008

Quote

N-am intalnit fete (adica nu am avut nici o prietena) care sa miroasa urat. Insa au fost doua fete care emanau un miros extraordinar de placut, ceva cald si foarte puternic, nu pot defini. N-am idee ce reactie chimica se desfasura in corpul lor sau in contact cu mine. Cert este ca lucrul asta nu tinea de deodorant / parfum sau alte cosmetice. Bizar. Are cineva o explicatie, a intalnit cineva asa ceva, sau e doar imaginatia mea din nou? huh.gif

Exact cum ai descris: cald, dulce. Nu e imaginatia ta, stiu 'fenomenul' :P

#95
miniana1

miniana1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.10.2010
Hai sa ma bag si eu in seama...sunt femeie de 35 de ani si e adevarat in timpul menstruatiei o femeie miroase,doar daca nu stai toata ziua la baie...dar lucrind 8-10 ore pe zi nu ai cum sa faci un dus din 2 in 2 ore...Te speli in fiecare seara ba chiar si dimineata din nou daca mai faci si dragoste cu sotul peste noapte.O femeie daca nu se spala dupa sex pute .                Altceva:tatal meu nu transpira;din 6 frati,el si o sora a lui cat ar fi fost de cald nu transpira si nu erau niste slabanogi...  Alta chestie fiecare om are mirosul lui si cunosc o persoana care oricat s-ar spala  emana un miros pestilential.E la fel ca frumusetea dupa cum ne-a inzestrat Dumnezeu.

#96
citronelle

citronelle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 10.10.2009
Mirosul corpului e dat si de alimentatia persoanelor respective, si nu ma refer la usturoi sau ceapa.

#97
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
Inseamna caci corpul meu miroase a Haribo?

#98
citronelle

citronelle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 10.10.2009

View Post[ady], on 23rd November 2010, 15:05, said:

Inseamna caci corpul meu miroase a Haribo?


Nu, dar in functie de ce mananci, corpul isi poate schimba metabolismul, si atunci se schimba si mirosul corpului.

#99
wall

wall

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 578
  • Înscris: 29.06.2006
Faza cu ciclu este raspunsul corect. Dar legatura nu este directa. Intrucat in perioada aceea a lunii ele (fetele)  sunt mai dispuse sa  faca sex oral, mirosul vine de la acest lucru.

#100
mariantudor111

mariantudor111

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 09.05.2014
daca e miros, e urat si vine din cavitatea bucala, iar fetele sunt frumoase ... e clar ca ne aflam in situatii de iesire din examen oral

#101
SheHateMe

SheHateMe

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,822
  • Înscris: 03.01.2016

View Postminiana1, on 20 noiembrie 2010 - 16:04, said:

Te speli in fiecare seara ba chiar si dimineata din nou daca mai faci si dragoste cu sotul peste noapte.

Nu pot sa cred ca spalatul de dimineata este facultativ. Asa se explica miresmele din metrou. Femeie, seara si dimineata obligatoriu trebuie sa ai contact cu apa.

#102
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View PostSheHateMe, on 26 iunie 2016 - 12:38, said:

Nu pot sa cred ca spalatul de dimineata este facultativ.
mai degraba e obligatoriu dupa sex, nu doar dimineata
basca ca unii au sperme mai alcaline care lasa urme (cel putin) pe piele ca sangele lui alien

#103
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Salutare si toata stima.

Am o matusa prin alianta (care nu are deloc sani dar pare mai tanara cu 10 ani decat estePosted Image ) care a lucrat in confectii. Ea spune ca nu e invidioasa pe cele inzestrate. Posted Image

Eh, slabiciunea mea sunt fetele cu sanii mari(ori iau una din aia, ori raman vesnic singur), iar matusa ma avertizeaza ca o sa-mi vars matzele si o sa ma lecuiesc (niciodata) fiindca sanii mari miros a argaseala, a branza stricata, cel putin colegele ei in confectii asa miroseau. E adevarat asta?

Singurele mirosuri care ma deranjeaza sunt transpiratie, tomberon, otet si cadavru in descompunere, sunt imun la mirosurile de toaleta sau canalizare. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 28 June 2016 - 10:08.


#104
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
mda..in spatele sanilor mari stau mirosurile gri!

View PostNeaceasca85, on 28 iunie 2016 - 10:05, said:

sanii mari miros a branza stricata


daca se spala des, eventual un deostick pe sub sani, e ok. Posted Image parerea mea e ca sanii mari sunt overrated. importanta e forma..si mai ales picioarele si fesele.Posted Image


dar si la barbati miros oole(sa ne spuna ele care e diferenta dintre cele mari si cele mici).

Edited by 41ex, 08 August 2016 - 00:57.


#105
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005
Dupa 6 pagini tot nu s-a prins nimeni de trolleala ?
Adica puii mei, si eu interactionez cu fete, colege de serviciu, dar nu am stat sa ma uit in gura loc cum miros.

#106
SOCRATE_MMXII

SOCRATE_MMXII

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,004
  • Înscris: 29.01.2013

View PostMeltdown, on 08 martie 2006 - 14:52, said:

Am observat la majoritatea fetelor faptul ca  1-4 zile pe luna degaja un miros neplacut ( in special din cavitatea bucala).

Exista vreun motiv aparte pentru care se intampla acest lucru ?

Si nu imi spuneti ca nu s-au spalat pe dinti in ziua respectiva, pentru ca daca au timp sa se machieze, au timp si sa puna pasta pe dinti.
Vorbesc de fete curate, pe care in general e o placere sa le mirosi si nu orice pipita de la colt.

Sau am eu un nas mai sensibil ?

Nu s-a spălat proasta pe dinți. Unele au impresia că gura nu-i a lor, deci nu trebuie igienizată.
Mirosul bucal are mai multe cauze: o digestie defectuasă, reflux gastric, carii dentare.

#107
fatacareteadatpestecap

fatacareteadatpestecap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 20.08.2009

View PostMeltdown, on 08 martie 2006 - 14:52, said:

Am observat la majoritatea fetelor faptul ca  1-4 zile pe luna degaja un miros neplacut

Atunci au mâncat cu ceapă sau usturoi !Posted Image

#108
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View Postfatacareteadatpestecap, on 30 noiembrie 2016 - 20:05, said:

Atunci au mâncat cu ceapă sau usturoi !Posted Image

...iar tu dupa 3 luni jumate de la ultimul post gasesti raspunsul corect. Bravo. Totusi nu m-ai dat peste cap :).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate