Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Nu caut matrimoniale!

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#55
Zark

Zark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 23.01.2017
Iti iei o chestie de asta si ai scapat: https://www.aliexpre....34331015KwAqcB

E ieftina, face ce vrei si cand vrei, nu te bate la cap, nu bate din gura, nu vrea cadouri, iesiri in oras, etc.

PS: Sunt multe modele. Cauti tu.

Edited by Zark, 08 April 2019 - 20:46.


#56
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Cine mai cauta matrimoniale in ziua de azi? Daca esti suficient de priceput, iti creezi propria constiinta si iti faci propria ta femela. Ii pui si buton de oprire, in caz ca deraiaza de la programarea principala. Eu nu mai caut matrimoniale de vreo 10 ani, acum am o femela constiinta robot si imi face mereu pe plac... dar nu se prinde nimeni ca nu este om, e prea scump sa isi permita cineva asa ceva, mai ales in Romania. Dar nu-i problema, daca vrei o impart, imi place sa-mi impart femela cu altii ca mine care n-au avut parte de dragoste...

Edited by hwplanet, 08 April 2019 - 21:09.


#57
eug3n92

eug3n92

    Mechanical Engineer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,375
  • Înscris: 28.09.2009

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 17:20, said:

In orice prima discuție eu îmi includ și hobbyul care este: Muay Thai(kickboxing thailandez) și practic de plăcere de 7 ani,nu lupt în ring, am specificat asta ca sa nu existe răspunsul: o fata vede ca ai tupeu se simte protejata.

Avand in vedere ca faci un sport de contact, banuiesc ca esti destul de familiarizat cu faptul ca trebuie sa fii dispus sa incasezi, sa nu cedezi si doar asa poti sa progresezi.
Asa e si cu femeile, ce conteaza daca te respinge? Ce conteaza daca rade de tine? Astea sunt niste idiotenii fara limite...Trebuie sa gandesti ca o respingere ai putea sa o consideri un pumn primit si in niciun caz, un razboi pierdut. Cu cat primesti mai multe refuzuri, dupa un timp o sa devii imun la ele, la fel si cum esti la kickbox cand primesti un pumn sau un picior...deja esti familiarizat cu ele.
O sa iti fie destul de greu la inceput, dar cu timpul o sa iti iasa, garantez.

#58
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,040
  • Înscris: 31.03.2015

View Postmogul737, on 08 aprilie 2019 - 20:24, said:

Au succes la alte proaste, printzese si rromci slinoase de-ale lor. Se pare ca sunt preferatii femeilor specimenelor enumerate de mine mai inainte. Nu incadra majoritatea femeilor in categoria asta.


Pfoai, dar ce performanta a reusit. Ce ortografie, coerenta indubitabile... recunosc ca sunt profund impresionat.

Ca un mic pont pentru ceilalti useri, incercati sa ignorati postarile lu' Cristi pe viitor. Nu face decat sa regurgiteze acelasi idei, filosofeli bazate pe studii si cercetari ridicole de-ale lui pe intreg forumu'. Nu ajungi la niciun consens cu el. Iti vine sa-i tragi niste picioare-n gura.
Pai majoritatea femeilor unde se incadreaza, la intelectuale?  Ai vazut statisticile INS in ceea ce priveste educatia românilor?

Aaa, si sa ia ideile tale in seama, mai exact spus, gandurile tale deziderative. Ce consens? Nu pot sa nu te corectez cand aberezi cu idei din astea, *trebuie sa fii intelectual ca sa fuţi*. Apropos, a cui clona esti? Posted Image

Edited by Cristi_E, 08 April 2019 - 21:17.


#59
Zark

Zark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 23.01.2017

View Posthwplanet, on 08 aprilie 2019 - 21:07, said:

Cine mai cauta matrimoniale in ziua de azi? Daca esti suficient de priceput, iti creezi propria constiinta si iti faci propria ta femela. Ii pui si buton de oprire, in caz ca deraiaza de la programarea principala. Eu nu mai caut matrimoniale de vreo 10 ani, acum am o femela constiinta robot si imi face mereu pe plac... dar nu se prinde nimeni ca nu este om, e prea scump sa isi permita cineva asa ceva, mai ales in Romania. Dar nu-i problema, daca vrei o impart, imi place sa-mi impart femela cu altii ca mine care n-au avut parte de dragoste...

O ai fizic sau ceva programat in mediul virtual ? Hai ca m-ai facut curios. Da si tu ceva detalii.

Edited by Zark, 08 April 2019 - 21:19.


#60
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 18:01, said:


adica nu stiu sa dansez in plm!
Du-te la niste cursuri de dans. Acolo vei cunoaște si fete deci doua avantaje dintr-un foc.

#61
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
Hai ca avem și un ,,pește " cibernetic, pe forum :roflmaofast:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TUGz7YEHIN0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#62
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

View PostZark, on 08 aprilie 2019 - 21:18, said:

O ai fizic sau ceva programat in mediul virtual ? Hai ca m-ai facut curios. Da si tu ceva detalii.

O am si fizic si virtual. Pe cea reala am pus-o sa asculte de cea programata, adica dublura. In caz contrar, i-am promis ca nu-i voi mai da pensia alimentara. Cea creata virtual este creata dupa chipul si asemanarea ei. Astfel cu aceasta metoda ingenioasa cea virtuala imi va asculta comenzile caci am programat-o, si cea reala la fel fiindca ii se transmite prin casti de cea virtuala pas cu pas, fiecare vorba, fiecare cuvant. In caz de nu, cea virtuala imi va spune caci cea reala mai are are si microfon incorporat, deci daca cea reala nu a respectat sau a spus altceva decat ce a fost programata.

Morala: Sotia cea reala asculta de mine, eu ii dau comenzi prin intermediul dublurii creata dupa chipul si asemanarea ei. Chiar daca suntem sa zicem la kilometri distanta, eu intru pe telefon deschid aplicatia si ii dau comenzi.

Edited by hwplanet, 08 April 2019 - 21:45.


#63
Un-ZeU

Un-ZeU

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,791
  • Înscris: 23.09.2011

View Postcrisstonne, on 08 aprilie 2019 - 20:34, said:



Îmi pare nasol, cĂŽnd cineva schimbă avatarul, care era marca lui, ĂŽl recunoșteai ușor.
În fine, să nu divagăm prea mult.
Asta o avem inainte poza? ca nu mai stiu

#64
clausio

clausio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,030
  • Înscris: 09.05.2006
Inainte sa devii gay du-te sa tragi niste ciocane la niste curve din tara minune in care te-ai stabilit, nu de alta dar trebuie sa ai totusi termen de comparatie.

Apoi lasa dracului Facebook-ul din mana stanga si du-te si socializeaza cum faceau oamenii inainte de epoca facebookului instagramului si a mIRC-ului, mototolule!

#65
thebestversionofmyself

thebestversionofmyself

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 15.01.2019
Punct de vedere feminin: din ce spui, ai obiceiul sa povestesti prea multe de la inceput. Nu e ok. Oamenii se descopera incet. Chiar daca iti doresti mai mult, gandeste-te ca e overwhelming pentru o persoana straina sa ii spui toata viata ta in prima seara. E ca si cum nu i-ai lasa dreptul sa aleaga daca vrea sa stie restul... tu ii spui oricum :) Ca si cum te-ai prezenta la un interviu. Nu merge asa cu fetele. Cred ca si matcho men pleaca singuri acasa daca fac asta... Lasa timpul sa isi faca treaba. Putina enigma nu strica. Spui ca stii multe despre multe subiecte? Din ce-am vazut esti super baiat intre baieti asa, dar fetele... hmm... Cate fete stii interesate sa fie la curent cu tot ce misca? Ele sunt super happy daca livrezi informatia cand e practic necesara. Restul... Metoda de agatament. In functie de persoana, loc si subiect astea variaza.
Ca idee: vorba multa cu un strain suna a insecuritate. Don't do that. Nici tu nu stii daca vrei prima caprioara pe care pui ochii, asa ca nu mai pune totul pe tava. Cauta sa intelegi si tu ce e in fata ta. Asta iti va oferi detasare, relaxare, si... o sansa in plus :) Succes.

#66
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Fii tu !
Candva, cuiva ii vei placea asa cum esti tu, pentru ce esti tu.  In iubire orice sfat nu-si are rostul, pentru ca  nu exista vreo lege scrisa care sa te invete sa simti, sa iubesti.

#67
mogul737

mogul737

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.04.2019

View PostDeathRipple, on 08 aprilie 2019 - 20:28, said:

am inteles: toti aia care nu ajung la consens cu tine merita trasi in teapa. de lemn de prun? pentru ca in mod evident filozofiile tale sunt miezul, celelalte si le pot baga in cur, langa teapa.
Da' n-am impus nimanui de pe-aici filosofelile mele, boss (lol, ce caraghios a sunat asta). Spre deosebire de colegu'. Problema e ca respectivul tine aceeasi predica de ani de zile, e atat de sigur de conceptiile lui incat atunci cand apare cate unu' care ii spune ca nu e chiar asa cum a citit el prin nu stiu ce manuale dubioase de seductie & shit, se bosumfla si incepe sa bage din alea cu statistica studiului puliinpizda, ca cum plm indraznesti sa il contrazici cand el cica prezinta fapte si dovezi categorice.

View PostCristi_E, on 08 aprilie 2019 - 21:14, said:

Pai majoritatea femeilor unde se incadreaza, la intelectuale?  Ai vazut statisticile INS in ceea ce priveste educatia romĂąnilor?
Bai, parca am vazut o statistica de genu' undeva. Era legata de maica-ta si vro' 11 infanterii turcesti daca retin bine. Destul de ingrijoratoare.

View PostCristi_E, on 08 aprilie 2019 - 21:14, said:

Nu pot sa nu te corectez cand aberezi cu idei din astea, *trebuie sa fii intelectual ca sa fuți*.
Unde am lasat eu sa se inteleaga asta? Cred ca ai citit in diagonala sau... ai lacune de intelegere mai serioase.

View PostCristi_E, on 08 aprilie 2019 - 21:14, said:

Apropos, a cui clona esti?
Sunt clona lu' tac'tu, lasa forumu' si hai acas' ca ai treaba. Biata muma-ta e topita de ingrijorare. Ai de dus vacile la pasune si de facut curat in grajd. Vino repejor indarat sa nu vin eu dupa tine. https://i2.wp.com/ww.../bataie-par.jpg

#68
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,040
  • Înscris: 31.03.2015

View Postmogul737, on 09 aprilie 2019 - 00:33, said:


Da' n-am impus nimanui de pe-aici filosofelile mele, boss (lol, ce caraghios a sunat asta). Spre deosebire de colegu'. Problema e ca respectivul tine aceeasi predica de ani de zile, e atat de sigur de conceptiile lui incat atunci cand apare cate unu' care ii spune ca nu e chiar asa cum a citit el prin nu stiu ce manuale dubioase de seductie & shit, se bosumfla si incepe sa bage din alea cu statistica studiului puliinpizda, ca cum plm indraznesti sa il contrazici cand el cica prezinta fapte si dovezi categorice.
E logic ca in anumite chestiuni de viata problemele similare sa primeasca raspunsuri similare, nu?
Culmea ironiei, cartile de seductie sustin fix ineptiile tale libturde. Tu ai insinuat ca autorul topicului este respins de gagici pentru ca nu stie sa scrie si sa se exprime la nivel academic, iar eu n-am facut decat sa-mi indeplinesc datoria morala de a te corecta. ;)

#69
u2019

u2019

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 06.02.2019

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 17:20, said:

... Înafară de a deveni GAY sau a sării de pe un pod cu o piatra de gat ce sfaturi îmi puteți da, as fi făcut și cursuri ca în SUA dar în Romania nu exista. ...

Nu zău! Tu ca sa piși o gaura in zapada, trebuie sa faci cursuri, ca in SUA?

Practici Muay Thai ... de 7 ani? Si ai doua picioare de lemn?
Si nu reusesti sa-ti gasesti o prietena? Esti sigur ca doar picioarele sunt de lemn?
Daca ai fi un luptator adevarat, despre asa ceva nici nu ai vorbi, si nici nu ai boci
pe Net "NU vreau matrimoniale!", gringo. In nici un caz daca practici arte martiale!
Daca ai fi luptat vreodata, ai fi invatat ceva despre timing, despre starea de spirit
si alte chestii, care sunt esentiale si atunci cand vrei sa cunosti o femeie.

Cum se face, ca tu care esti "foarte informat" si care "iti place sa te documentezi",
la subiect nu ai gasit chiar nimic "interesant", care sa fie util, de pus in practica?

Exista o vorba, ceva de genul "In paharul plin, nu are rost sa torni, caci totul se revarsa".
Tu nu ai nevoie nici de sfaturi, nici de o prietena. In interior pari prea plin de tine insuti,
si femeile simt aceast lucru. In limba romana exista un cuvant care caracterizeaza
pe cei de speta ta: incepe cu L, se termina cu U si are sapte litere.

Edited by u2019, 09 April 2019 - 10:23.


#70
mogul737

mogul737

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.04.2019

View PostCristi_E, on 09 aprilie 2019 - 06:22, said:

Tu ai insinuat ca autorul topicului este respins de gagici pentru ca nu stie sa scrie si sa se exprime la nivel academic,
Calitati insotite de o stangacie/neincredere in abordarea femeilor. Combinatie dezastruoasa pe plan amoros. Acum depinde si cu ce tip de gagici si-a incercat sansele. Nu neaparat sa se exprime la nivel academic, n-am avut pretentia asta; ci macar decent.
Era de asteptat sa ii iei apararea si sa il incurajezi. Probabil vrei sa-l recrutezi si pe asta, sa-ti extinzi turma de adepti. Poate reusesti sa-i faci lipeala cu vreo stramba analfabeta, sa vezi dupa cum iti pupa talpile in semn de apreciere si recunostinta. Asa decurg treburile in cercu' asta al vostru? Posted Image

#71
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,040
  • Înscris: 31.03.2015
La varsta ta ar fi trebuit sa ti se para banalitati chestiile astea.
Hm, iti recomand o carte smechera, poate mai risipesti din intunecimea ce a pus stapanire pe mintea ta.

Attached Files



#72
ColdCase

ColdCase

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.04.2019

View PostCristi_E, on 09 aprilie 2019 - 06:22, said:

ineptiile tale libturde.  
Ce fel de inepții?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate