Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Nu caut matrimoniale!

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#1
Ombladon90

Ombladon90

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 17.06.2016
nu prea ma descurc cu fetele și as avea nevoie de ceva sfaturi.treaba sta în felul următor.

(nu am avut tupeul și nici nu cred ca o sa îl am vreodată,sa ma bag în seama cu o tipa în parc sau pe strada( din frica de a fi refuzat și faptul ca nu as știi ce dracu sa ii zic,la club nici atât(frica de a fi refuzat, gândul ca vede toată lumea ca sunt refuzat, și faptul ca am 2 picioare de lemn)
M-am mutat recent dintr-o țara unde am trăit de mic, înapoi în Romania. Nu m-am mutat la mine în oraș ca nu aveam ce face. Asa ca am ales alt oraș unde sa mutat un prieten din copilărie ca sa nu fiu chiar singur. Acel prieten e defapt (cuplu), ciudat ca tipa nu are nici o prietena, asa ca varianta asta cade. La locul de munca, majoritatea cuplate, care nu erau cuplate prefera pe altul. In cealaltă târa... colegele de liceu și Facebook-ul m-au ajutat. Aici nu am colege de liceu, și sincer fără nici o gluma pe Facebook am dat add la toate fetele cu vârste cuprinse intre 18-25 ani, A-Z. au trecut 3 luni, o singura cerere sa întors și aia de la un prieten. Sunt în situația asta din cauza ca am fost mutat din Romania la o vârsta frageda și nu am avut când sa învăț sa filtrez. Cu orice tip necunoscut (urat, înalt, slab, bogat, popular nu contează personalitatea) pot începe controla (asta pentru ca sunt foarte informat, îmi place sa ma documentez în legătura cu orice pare interesant) și termina o conversație fără probleme. Cu orice tipa necunoscuta intru în vorba pare dezinteresata.
Înafară de a deveni GAY sau a sării de pe un pod cu o piatra de gat ce sfaturi îmi puteți da, as fi făcut și cursuri ca în SUA dar în Romania nu exista.
Cel mai urat nu sunt, haine curate port, mașina, casa, statul social mai bun decât restul din jur, prost nu sunt ( după cum am specificat mai sus, oricărui bărbat cu vârste intre 0-90, statut social de la Saraci Lipiti la Milionari, grași la musculoși, le face plăcere sa discute cu mine). Cu celalalt sex...doar după ce vad eu, singurele persoane de sex opus care le face plăcere sa discute cu mine au fost prietenele tovarășilor. Ce ma diferențiază pe mine de restul este a nu sunt confident pe mine si flirting-ul. Va rog spuneți (ca, o fata vede ca ai tupeu și se simte protejata.(se simte protejata de ce? sau de cine?). In orice prima discuție eu îmi includ și hobbyul care este: Muay Thai(kickboxing thailandez) și practic de plăcere de 7 ani,nu lupt în ring, am specificat asta ca sa nu existe răspunsul: o fata vede ca ai tupeu se simte protejata.

Edited by Ombladon90, 08 April 2019 - 17:21.


#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017
Nea' Ombladone - daca scrii si pe Facebook cum ai scris aici, d'aia te ocoleste fitilii
Nu inteleg saracele ce vrei sa scrie in romaneste Posted Image

#3
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,832
  • Înscris: 13.07.2011
Daca vorbesti precum formulezi propozitii, atunci este clar de ce fug de tine. Eu zic ca ar fi bine sa inveti si tu limba romana sa o folosesti cat de cat corect. Dupa care ai nevoie de tupeu, daca nu macar pe canalale sociale sa te bagi in seama cu cineva, sa le lasi un mesaj ceva si dupaia se intra in vorba si se dezvolta o conversatie, dupa ajungeti sa va intalniti, sa socializati si vezi si tu ce se intampla.

Gandeste-te cum erau oamenii acum 50 de ani fara internet, si se descurcau mai bine ca multi in ziua de astazi.

Si in worst case, sex pe bani stii tu, macar sa capeti experienta.

Edited by business11, 08 April 2019 - 17:27.


#4
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Nu te duci frontal la o fata, ci o intrebi ceva si te intorci lateral fata de ea, ii arati altceva, si o tratezi mai cu sictir.

Fa asta, si nu te du la ea cu scopul de a o agata, ci de a-ti lua reject.

Asigura-te ca scopul tau cel mai launtric e sa-ti iei reject. Ai sa vezi ca vei avea o stare de spirit care le atrage pe unele. Nu vei avea 100% succes in primii 10 ani, dar nu vei mai fi nici asa ultimul.

La un moment dat, dupa ce spui ceva chiar nesimtit, dupa ce o iei mai din scurt, ii tai vorba, etc, fa-i si un compliment, la fel de scurt. Nu miza pe propozitii si povesti lungi, ca te pierzi. Fi concis si scurt.

A, si uita ca au sani si o pasarica. Gandeste-te ca fiecare e shemale, si arunca-le privirea corespunzatoare. Femeile simt imediat cand te uiti la corpul lor.

Si poate la fel de important: fa asta constant, strange cat mai multe, leaga contacte. Stabileste-ti un numar, sa zicem 10, cu care ai contact permanent. Din cand in cand invita una in oras, si in caz ca nu reusesti sa o duci in pat, gandeste-te ca mai ai 9 pe linie, si mai agata 1 ca sa revii la 10.

Astfel te vei simti mai acoperit psihic cand una iti zice nu.

Chiar si dupa ce iti faci o relatie mai stabila, continua sa iti mentii acel nivel de plutire de 10, sau ce numar alegi tu.

Edited by OriginalCopy, 08 April 2019 - 17:37.


#5
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
cine se baga in seama cu tipe random de pe strada?

#6
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Nu filtrezi, flirtezi .De filtrat e treaba filtrelor .

#7
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.06.2011

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 17:20, said:

(nu am avut tupeul și nici nu cred ca o sa îl am vreodată,sa ma bag în seama cu o tipa în parc sau pe strada( din frica de a fi refuzat și faptul ca nu as știi ce dracu sa ii zic,la club nici atât(frica de a fi refuzat, gândul ca vede toată lumea ca sunt refuzat, și faptul ca am 2 picioare de lemn)

In orice prima discuție eu îmi includ și hobbyul care este: Muay Thai(kickboxing thailandez) și practic de plăcere de 7 ani

E de admirat că practici Muay Thay în ciuda faptului că nu ai picioare.



#8
Ombladon90

Ombladon90

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 17.06.2016

View PostSabinatu, on 08 aprilie 2019 - 18:00, said:

E de admirat că practici Muay Thay în ciuda faptului că nu ai picioare.
adica nu stiu sa dansez in plm!

#9
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017
E clar ...
Acum stiu de ce nu te place fitilii

Iti lipsesc cei 7 ani de acasa

#10
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 17:59, said:

OriginalCopy multumesc de sfat.
Ignora pur si simplu trolleala si vorbeste despre subiect. Nelamuriri legate de ce am zis?

#11
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Si nu numai. Ci si cei 8 ani de scoala.

#12
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Nu stiu cum sa zic .Personal nu cred ca 80% din populatie are probleme cu scrisul .In afara de doamna premier si cativa care deschid subiecte in ultima vreme pe aici, nu sunt probleme .

#13
Phoenixxx

Phoenixxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 24.03.2018
Dupa cati de plm am citit in postarile "domnului" banuiesc ca are 7 ani de strada (sau maidan daca preferati)

#14
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 15.01.2014
Ești cam furios Ombladoane, oare de ce. E greu cu lipsurile astea.

#15
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.06.2011

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 18:01, said:

adica nu stiu sa dansez in plm!

Na că vin și eu cu gramatica. Deci:
Corect era ,, Adică nu știu să dansez, în plm!"
Doar nu te refereai la un stil de dans gen te pui în plt și te învârți.


View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 17:20, said:

Înafară de a deveni GAY sau a sării de pe un pod cu o piatra de gat ce sfaturi îmi puteți da, as fi făcut și cursuri ca în SUA dar în Romania nu exista.

La cum am văzut că ai răspuns colegilor tare mă tem că nici opțiunea GAY nu o să te ajute, că nici bărbații nu au cum să te placă.
Deci...

#16
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Multumim maestrului argonaut pentru igienizare . God bless you ! Posted Image

https://forum.softpe.../#entry24519909

#17
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,039
  • Înscris: 31.03.2015

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 17:20, said:

nu prea ma descurc cu fetele și as avea nevoie de ceva sfaturi.treaba sta în felul următor.

Nu exista descurcareala cu fetele. *Stiinta* asta a fost inventata de indivizii cu probleme din spectrul autismului, indivizi ce au impresia ca trebuiesa ai ceva abilitati sociale speciale pentru a putea face cumparaturi la chioscul de la coltul strazii. Si nici nu trebuie sa stii sa vorbesti cu fetili, nu ai nevoie de niciun fel de cultura generala, nu ai nevoie de vreun talent deosebit, doar trebuie sa fii vizibil pentru femei, iar tu nu esti. Nu trezesti instinctul sexual in femeie, prin urmare esti inexistent pentru ea. Instinctul sexual tine de aspectul fizic. Atata tot.

Mai mult de atat, nici asa zisul flirt nu exista. In realitate exista o flecareala ilogica, inconsistenta, intre doua persoane de sex opus, care se simt atrase sexual una faţă de alta. Tie nu iti iese flirtul pentru ca nu vor femeile sa flirteze cu tine. Ti-am spus motivul. Daca vrei sa verifici stiintific ce ti-am spus, ia la intamplare cate cupluri vrei tu - ai sa vezi ca in majoritatea cazurilor atat el cat si ea sunt absolut ordinari, n-au citit in viata lor o carte, asculta manele sau cine stie ce excremente comerciale, au putine cuvinte in vocabular, au umor cat un om mort si lista poate continua. Asadar nu e vorba de vreo abilitate pe care n-o ai ci de deficit de atractivitate fizica.

View PostNaijax, on 08 aprilie 2019 - 18:03, said:

Acum stiu de ce nu te plac fetili
Iti lipsesc cei 7 ani de acasa
Aha, ca si cum ar fi plina lumea de manierati, intrucat badaranii au fost eliminati prin selectie sexuala. Mai incercati o data, domnule. :)

#18
mogul737

mogul737

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.04.2019

View PostSabinatu, on 08 aprilie 2019 - 18:17, said:

La cum am văzut că ai răspuns colegilor tare mă tem că nici opțiunea GAY nu o să te ajute, că nici bărbații nu au cum să te placă.
Deci...
Deci... ramane cealalta varianta. Cea mai inspirata. La cum scrie si se exprima pare prost facut gramada. N-are rost sa se mai chinuiasca, oricum pizdele vor fugi mancand pamantul de el. Cel mult va reusi sa combine vreo proasta sinistra si stramba.

View PostOmbladon90, on 08 aprilie 2019 - 17:20, said:

Înafară de a deveni GAY sau a sării de pe un pod cu o piatra de gat ce sfaturi Ăźmi puteți da

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate